Şimdi Ara

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
2
Favori
189.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar aracı cumartsi teslim aldım...opan ümitköy şubesinden (1.3 cdti 111 sedan) yaklaşık 650 km kadar uzun yolda kullanma fırsatım oldu gerçekten çok güzel sürüşü peerformansı tüketim özellikleri donanımı fazlasıyla memnun etti beni..alman araçlarının klasik tok yapısını sunan bir araç..650 km de 120 tl lik motorin harcadı ...arka koltukları ve bagajı gayet geniş vs vs...ancak asıl sorun bayi çıkışından 150 km kadar sonra direksiyonun altından sürekli bir tıkırtı sesi gelmeye başladı forumda takip ettiğim diğer 111 sedanlardan gelen ses tahminimce acaba bu sorunu çözen oldumu bendeki ses sürekli (otobanda bile)geliyor ve çok sinir bozucu olmaya başladı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurdilek

arkadaşlar aracı cumartsi teslim aldım...opan ümitköy şubesinden (1.3 cdti 111 sedan) yaklaşık 650 km kadar uzun yolda kullanma fırsatım oldu gerçekten çok güzel sürüşü peerformansı tüketim özellikleri donanımı fazlasıyla memnun etti beni..alman araçlarının klasik tok yapısını sunan bir araç..650 km de 120 tl lik motorin harcadı ...arka koltukları ve bagajı gayet geniş vs vs...ancak asıl sorun bayi çıkışından 150 km kadar sonra direksiyonun altından sürekli bir tıkırtı sesi gelmeye başladı forumda takip ettiğim diğer 111 sedanlardan gelen ses tahminimce acaba bu sorunu çözen oldumu bendeki ses sürekli (otobanda bile)geliyor ve çok sinir bozucu olmaya başladı...

bizde sadece parke taşlı sokaklarda ve bozuk yollarda o ses geliyor
    Otoyolda arabadan ses çıkmıyor resmen (2.500 d/d - 130 km/h - 6.vites) [Astra G'den sonra böyle hissediyoruz ]

• evet gerçekten 6.vites olayı harika ben 110 u geçemedim araç yeni olduğundan ancak çok zevkli 5 kişi bagaj dolu iken 6.vites 110 km araçta çekiş harikaydı......
  • quote:

Otoyolda arabadan ses çıkmıyor resmen (2.500 d/d - 130 km/h - 6.vites) [Astra G'den sonra böyle hissediyoruz ]

demek bana servis yolu göründü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 29 Kasım 2010; 9:24:10 >
  •  Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)
  • [simage]http://img442.imageshack.us/img442/6995/p1072281110.jpg[/im

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 29 Kasım 2010; 22:04:15 >
  •  Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

bayide bizi beklerken...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 29 Kasım 2010; 22:06:13 >
  • kazasız hatasız kullanın inşallah
    Lastikler turanza mı(bridgestone)??
  • quote:

kazasız hatasız kullanın inşallah
    Lastikler turanza mı(bridgestone)??

teşekkürler cümlemize...
    lastikler good year sanırsam..tam hatırlayamadım ama yine bakar msj atarım..
  • sizin astikler hangisi birde mübah olanı bridgestone mu?????
  • quote:

sizin astikler hangisi birde mübah olanı bridgestone mu?????

Bizimkisi bridgestone turanza
    Bugüne kadar hep michelin kullanmıştık astra-g'de. (energy saver) Ama bu sedan olduğundan primacy-hp kullanılması gerekiyor michelin'de. Mübahı ebat olarak bellidir de marka olarak kullanıcısına kalmıştır ama bu hayranı olduğum yola yapışmasında kesinlikle turanza'nın da büyük bir etkisi olduğunu düşünmüyor değilim
  • quote:

Opel 111 yıl enjoy pakedi (astra sedan)

bayide bizi beklerken...

allah kaza bela vermisin... maaşallah...
    çok yakışıklı...
  • quote:

allah kaza bela vermisin... maaşallah...
    çok yakışıklı...

teşekkür ederim daha iyisi sizin olur inş...
  • quote:

bide lastiklere baktım good year eagle nct 5 araştırdım biraz orta karar bi lastik bundan sonra michelin olur artık...
  • quote:

quote:

bide lastiklere baktım good year eagle nct 5 araştırdım biraz orta karar bi lastik bundan sonra michelin olur artık...

Benim megan da vardı balans tutmuyor ve tutuşta pek iyi değil. Fabrika işi yani :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptansss

quote:

quote:

Benim megan da vardı balans tutmuyor ve tutuşta pek iyi değil. Fabrika işi yani :D

Valla turanza'dan memnunuz, ıslak zemin performansı da kötü değil

• quote:

Orijinalden alıntı: metaner

quote:

arkadaşlar aracı cumartsi teslim aldım...opan ümitköy şubesinden (1.3 cdti 111 sedan) yaklaşık 650 km kadar uzun yolda kullanma fırsatım oldu gerçekten çok güzel sürüşü peerformansı tüketim özellikleri donanımı fazlasıyla memnun etti beni..alman araçlarının klasik tok yapısını sunan bir araç..650 km de 120 tl lik motorin harcadı ...arka koltukları ve bagajı gayet geniş vs vs...ancak asıl sorun bayi çıkışından 150 km kadar sonra direksiyonun altından sürekli bir tıkırtı sesi gelmeye başladı forumda takip ettiğim diğer 111 sedanlardan gelen ses tahminimce acaba bu sorunu çözen oldumu bendeki ses sürekli (otobanda bile)geliyor ve çok sinir bozucu olmaya başladı...

o ses ben aracı aldıktan ıkı gun sonra basladı bozuk yollarda gelıyordu servıse gıttım test surusune cıktık dıreksıyon altında pedalların bıraz ustunde plastık bır parca var o tam monte edılmemıs ya da cıkmıs onu klıpsını tam takınca kesılıyor ama sımdı ses tavanda kı plastık parcadan gelıyor onun ıcın daha gıtmedım...bu arada hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dılegı ıle...

• quote:

quote:

quote:

o ses ben aracı aldıktan ıkı gun sonra basladı bozuk yollarda gelıyordu servıse gıttım test surusune cıktık dıreksıyon altında pedalların bıraz ustunde plastık bır parca var o tam monte edılmemıs ya da cıkmıs onu klıpsını tam takınca kesılıyor ama sımdı ses tavanda kı plastık parcadan gelıyor onun ıcın daha gıtmedım...bu arada hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dılegı ıle...

Çok teşekkürler ,cümlemize....cevap çok iyi oldu eğer halledebilirsem kendim,, 180 km yol yapmaktan kurtarmış olcaksınız beni tekrar teşekkürler cevap için...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çok teşekkürler ,cümlemize....cevap çok iyi oldu eğer halledebilirsem kendim,, 180 km yol yapmaktan kurtarmış olcaksınız beni tekrar teşekkürler cevap için...

arkadaşlar bu sabah ses yapan yeri buldum altına geçici olarak küçük bir sünger parçası sıkıştırdım sesten eser yok servise gitmeye bile gerek kalmadı haftasonu daha iyi bir sistemle bu sorunu çözerim sanırsam ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurdilek -- 2 Aralık 2010; 14:07:56 >

• 40 bin kağıdı 1.3 ctdi ye verilir mi yokuşta şu araç zorlanır..
    bunu alacağıma

gider fiat linea en full u alırdım.. 37bin TL zaten.. :) 1.6 multijet motor 105 hp 290 tork üretiyor.. bagajı da 500LT

bu araçta 1.3 ctdi motor 90 hp 200 tork üretiyor.. bagajı da 490LT fazla fark yok bagajı

ama tek farkı çekişi gücü.. kalabalık kişiyi kaldıramaz bu astra sedan..

iyi forumlar..

ayrıca türkiye deki tofaş var ya türklere göre kalitesizdir.. opel de :) almanlara göre kalitesizdir.. :) zaten bunu bilmeyen yoktur.. :D
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.