Şimdi Ara

OPAK mı METALİKmi ??????????? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
21.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • opak siyah cilalanip temiz tutulursa herzaman daha guzel gozukur ama yikayinca cok cizik olusuyo bu yuzden metalik tavsiye ederim
  • Metalik...
  • her zaman pahalı olan en iyisidir.Kısacası metalik en iyi renk seceneğidir.Opak araçlar renkleri solgun duruyor malesef.
  • Aracın sağını solunu sık sık çizdirip vurduran kişilerdensen opak olsun.. Telafisi kolay ve ucuz olması açısından..
  • koyu renk boya tavsiye etmem.yıkadıktan sonra yarım saat krallığı var.
  • sıfır alırken arada fiyat farkı yoksa tabiki metalik boya derim,ama 800-100 ytl çok değil dersenia o zaman metalik alın derim
  • Bence metalik. Ama çizik olacak tabi ki. Kurtulusu yok.
  • Bence metalik al ama bi arkadaşın dedii gbi sedef siyahda olabilir ama sıfırlar da öle bişi yok die biliorum sooradan yapılan bişi
  • quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

bu iş araçtan araca değişiyor, leon alıcak olsam beyaz dolayısı ile de opak alırım mesela.

siyah renk için opak daha iyi çünkü araç zaten çok hızlı kirlenecek metaliğn parlaması çok az görülecek.

Mesela bu araca bu rengin çok yakıştığını düşünüyorum.
     OPAK mı METALİKmi  ???????????
  • Ben de koyu renk önermeyen arkadaşlara katılıyorum. Arabayı yıkatıyorsun, yıkamacıdan eve gelene kadar toz içinde kalıyor. Şimdiki aklım olsa metalik gri felan alırdım. Bakımı cidden zor.
  • metalik renk daha gösterisli duruyor ama yukarida arkadaslarin dedigi gibi cizildiginde fazla ugrastırmayacak dersen opak renk
  • ÇARŞI
    opak beyazı öneriyor istemeyenleri siyaha zorluyor
    forever bjk
  • bu araba opak mı? yoksa beyazın da metaliği var mı?

OPAK mı METALİKmi  ???????????
  • Bence metalik renklerde koyu renkle tamiri çok sırıtmıyor 10 senelik araba değilse. Opak tada beyaz yada bej renk olabılır tamıre kolay gelır sırıtmaz. Onun dışında açık metalık renklere ne yaparsan sırıtır hatta atılan renksız verbık bile fark yapıyor çaprazdan bakınca üstelık boya tonunu tutturmakta çok zor. koyu opak renklerde ise guneşle beraber çok açılma oluyor renkte oyuzden sırıtıyor. Ya beyaz opek ya da koyu renk metalık dıyorum (füme gibi yada lacivert)
  • metalik renk kendını dırek bellı edıyor ozellıkle koyu renklerde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.