Şimdi Ara

OP Olan Şampiyon, Build ve Kabiliyet Kombinasyonları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bildiğiniz gibi yeni rün/kabiliyetlerin oyuna eklenmesinden sonra oyundaki çeşitlilik aşırı derece artmış durumda. Artık şampiyonları bir çok lanede bir çok tarzda oynayabiliyoruz. Sizden isteğim metada olsun olmasın OP olduğunu düşündüğünüz şampiyon ve oynanış tarzlarını, rehberlerini bu konu altında paylaşmanız. Genelde troll konular daha çok ilgi çekiyor ama yine de şansımı bir denemek istedim. Umarım gerekli ilgiyi görür.

Son zamanlarda jungle ekko oynuyorum. Kara hasat kabiliyetiyle giriyorum. İlk base atışımda büyü hırsızının marifeti alıyorum. Oyun başı hasarı çok iyi oluyor. 20-25. dakikadan sonra "E" yeteneği ile tek atmaya başlıyorsunuz.

Midde ap galio ve ryze da bayağı iyi durumda. TP ile giriyorum. İlk sayfadan meteor veya aery seçebilirsiniz. Ryze oynarken oyun içi kabiliyet değiştirme rünüyle de girebilirsiniz. İkinci sayfadan kronometre ve çizme. AP galio bayağı iyi durumda. Luden - Liandry ve büyü nüfuzu çizmesi çıkınca direk teklemeye başlıyorsunuz.

Oyuna fazla giremediğim için girdiğim zamanlarda denediklerimi sizlerle paylaştım. Denediklerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Katılan arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazoria -- 22 Ocak 2018; 9:20:4 >

• elektrik ver akali
  • Top Xayah nasıl olur ? forumın challengerlarına sorayım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara.

Hasat.

Yi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elektrik ver early için daha yararlı ama ben genelde kara hasat giriyorum, ani hasarı aşırı tatmin edici :)
  • Ryze için hangi eşyalar alınmalı taktikleri detaylı yazarsan sevinirim

• Takip

• SLaYerr444 kullanıcısına yanıt
    İlk base atışında tanrıçanın gözyaşıyla dönüyorsun. Karşında ap hero varsa direk cehennem maskesine gidebilirsin. Ad hero varsa direk zhonya bitirebilir veya asırlık sopaya yönelebilirsin. Senin tercihine kalmış. Kronometre yanılmıyorsam 5 ya da 6. dakikada aktif oluyor. 6 level olunca uzun menzilli sıçran varmış gibi rahat oynayabilirsin lanede. Şöyle anlatayım, lane i deli gibi pushlar, rakibi dürtersin. Manan veya canın azalırsa b atıp TP ile lane geri döner baskıya devam eder, rakibi kule altına hapsedersin. Jungle gelirse direk kendi kulenin önüne ulti atıp kronometre basarsın. Ama ryze late herosu, bunu unutmamak lazım. O yüzden 3-4 parça item ve seraph bitene kadar safe oynamak mantıklı. Diğer türlü geri düşünce toplaması zor olabiliyor.

Edit: E skilli ile minyon biçerken minyon dalgasının ortasındaki minyona atmaya özen göster. Lane düz geliyorsa genelde asker olan 3. minyona atılıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazoria -- 23 Ocak 2018; 13:36:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cazoria

İlk base atışında tanrıçanın gözyaşıyla dönüyorsun. Karşında ap hero varsa direk cehennem maskesine gidebilirsin. Ad hero varsa direk zhonya bitirebilir veya asırlık sopaya yönelebilirsin. Senin tercihine kalmış. Kronometre yanılmıyorsam 5 ya da 6. dakikada aktif oluyor. 6 level olunca uzun menzilli sıçran varmış gibi rahat oynayabilirsin lanede. Şöyle anlatayım, lane i deli gibi pushlar, rakibi dürtersin. Manan veya canın azalırsa b atıp TP ile lane geri döner baskıya devam eder, rakibi kule altına hapsedersin. Jungle gelirse direk kendi kulenin önüne ulti atıp kronometre basarsın. Ama ryze late herosu, bunu unutmamak lazım. O yüzden 3-4 parça item ve seraph bitene kadar safe oynamak mantıklı. Diğer türlü geri düşünce toplaması zor olabiliyor.

Edit: E skilli ile minyon biçerken minyon dalgasının ortasındaki minyona atmaya özen göster. Lane düz geliyorsa genelde asker olan 3. minyona atılıyor

Eyvallah hocam

• Kara hasat Rengar

• Kara hasat soraka

• Predator Annie baya iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: zhonya

Kara hasat soraka

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.