Şimdi Ara

Onyo_Çift_Çekirdek 400tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acaba çift çekirdek dediği ekran kartı + arm işlemcimi?
  • Bu fiyata pahalı haberin olsun.Çinden daha kalitelileri daha ucuza gelir.
  • Evet doğru söylüyosun ama bu garantili ve pili 4600ma diyor.
  • garantili de istersen bi sitelerine bak.iletişim bölümüne.Ne kadar inanılır anlarsın bence.Ama karar senin tabi.
  • Garanti konusunda satan firma yani hepsiburadada en az ithalatcı firma kadar sorumluluk sahibi tüketici kanunua göre. Ama sen doğru söylüyosun, biraz önce baktım kindle fire 540 liraya düşmüş , ulan noluyo yaa.
  • Valla alan arkadaşlar vardı hepsiburada çok ilgilenmiyor.Haberiniz olsun.
  • Haydaa ne yapcaz yaw,en iyisi paraya kıyıp adam gibi bi marka almak galiba?
  • İki seçenek var.Ya dediğininz gibi adam gibi marka alacaksın yada daha ucuz ama kaliteli olsun deyip çinden getirteceksin.
  • Öylede şimdi bir ay çalışıp , maaşı tablete yatırmak zoruma gidiyo, çinden alsak olur ama benim en takıldığım konu pil ömrü, 6 ay sonra pili ölmesin?
  • O konuda kullananlara sormak lazım bende mereka ediyorum açıkçası...
  • Ey cemati müslimin yok mu bu çinli tabletleri kullanan bir el atsın bize!!
  • http://szwinbest.en.alibaba.com/product/406886872-210177088/2011_new_coming_7_inch_SPV_210_A8_tablet_2_2_capacitate_A8_4GB.html

Hepsiburada kii ürün resmen bu hiçbir farkı yok işlemci A8 hepsiburada yanlış bilgi vermiş
  • arkadaşlar ben tablet pc leri baya araştırdım fiyat olarak en uygun özellik olarak iyi sayılabilecek onyo haipad smart plus almaya karar verdim sipariş ettim yarın elime geçer inşallah kullanan arkadaşlarla konustum iyi dediler tabi iyi sözcüğü burda benim beklentilerimi karşıladıgı için iyi çok para verip te yüksek modeller almam ben benim düşüncem tabi keşke onlar ucuz olsada alsak o ayrı konu tabi yinede bence alınabilir yakından da gördüm cihaz gayet iyi arkası beyaz şık durmuş malzemesi iyi 3 boyutlu oyun oynadım takılma falan olmadı dokunmatik çok hassas işlemcisi samsung 512 ram 2.3 android bence süper tabi pil durumunu tam ilmiyorum şarj süreleri şarj etme durumları çin mallarında en korkutan tarafı özellik değil pili şarj ünitesi sağlam çıkması lazım yoksa başımız çok ağrır
  • Aynı sitede satışta olan onyonun premium modeli kimsenin dikkatini çekmemişmi ? Smart plus ile aynı fiyata satılmasına rağmen üstünlükleri :

a) android 3.0 (Honeycomb) Hedef platformu tablet PC ler dir. android 2.3 ise cep telefonlar için dizayn edilmiştir.Kaynak
    b) wireless n desteği sadece b/g değil.
    c) Disk kapasitesi 4 yerine 8 Gb
    d) Flash desteği 10.2 yerine 10.3

Bunun dışında batarya MAH değerleri Ekran kalitesi Görüntü çipleri vb.. aynı. İşlemci farkıda çok bariz bir fark değil. Sadece ilk iki nedenden dolayı Premium

• Onların çift çekirdek dediğine felan bakmayın. Tek çekirdekli bu işlemciler. Bence buna bu kadar para vereceğinize bundan daha iyi Aurora ve Elf modellerini inceleyin derim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 27 Şubat 2012; 21:43:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.