Şimdi Ara

Onyekuru Rodrigues Bruma Hangisi Daha iyi kanat oyuncusuydu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepsi bu lig için iyi kanat oyunculariydi. Ama en çok Onyekuru dan verim aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abartısız net onyekuru
  • Bruma topu aldığında ayrı bir heyecan yaratıyordu bende.Keita da olduğu gibi ne zaman ne yapacağı belli olmuyordu.Bir de yüksek bonservise satılabilme ihtimalini seviyordum.

Onyekuru yu satın alamayacak olmamızdan dolayı yorum yapmıyorum, içlerinde en fazla verim aldığımız oyuncu oldu.Biraz daha kendini geliştirebilirse çok daha iyi takımlarda oynayabilir, yaşı daha genç.

Garry i yoktan yarattık diyebiliriz.Verim almayı bıraktığımız dönemde satışını yaptık.Fener de tekrar eski performansına döner mi bilemiyorum ama dönerse ciddi tehlike yaratır.Çalışma disiplini az, gazla giden bir oyuncu.

Liste bana göre Onyekuru> Bruma=Garry
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

garry gs tarihinin en çöp futbolcusudur

Onyekuru>Messi>bruma>sabri>rodrigues

haa fenere gitmezse onyekuru ile rodriguesin yeirni değiştirin
    Birazcık okuma alışkanlığın olsaydı insanların gerçekçi konuştuğunu görürdün. Rodriyi yerin dibine sokan yok.
  • derbi golcüsü ve kritik golleriyle PİLAV ÜSTÜ KURU ONYEKURU
  • Şampiyon olmamasına rağmen Brumacıyım ben.Deplasmanlarda maç alıp gelirdi ve çok zevkliydi izlemesi.Hele ilk zamanları 5 kişiyi geçip ceza sahasında kayıp düşerdi şut çekemezdi çok garip adamdı.
  • bence garry rodrigues bruma ve onyekuru ile ayni klasmanda bir futbolcu degil bunu fenerbahceye gittigi icin soylemiyorum keske o da kruse de galatasaraya gelseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onyekuru çünkü defansa hayvan gibi destek veriyordu çok iyi adam kovalıyor. Ilerde çok iyi gol atıyor ve pozisyona giriyor. Bu iki özelliği benim için yeter çünkü bruma ve garry en zayıf noktaları geri gelmiyorlar benim için geri gelen oyuncu +2 öndedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dribbling, son vuruş, pas yeteneği, savunmaya destek gibi tüm ana özellikleri Onyekuru'da bulabilirsiniz.
    Garry' dribbling yeteneği ile öndeydi, diğerleri çok gelişmiş değil.
    Bruma, çok güzel çalım atar, harika deparlar atar ama özellikle pas yeteneği çok zayıf bir oyuncuydu. Son senesinde biraz son vuruşlarını geliştirdi ama hepsinden biraz biraz var.

Bu yüzden Onyekuru diyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.