Şimdi Ara

ONURUNA FRANSIZ KALMA ! LİSTEYE KATIL ,DESTEK OL, SÜREKLİ GÜNCEL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
1
Favori
27.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Dia SA çok tırsmış mesaja bakın.

ONURUNA FRANSIZ KALMA ! LİSTEYE KATIL ,DESTEK OL, SÜREKLİ GÜNCEL

• Konuya bizim de bi yararımız dokunsun bari:

almayın binmeyin

• bu ülkede en çok kullanılan otomobil markası renaulttur
  • yıllar önce italya boykotu sırasında Alfa Romeo'm vardı,

geçen hafta hayatımda ilk defa bir peugeot aldım bu çıktı..

almanyada bir manyak pego sunu yakıyor, gazete TV bu manyaklığı haber yapıyor. başka birkaç cahil de başkalarının arabalarına zarar vermeye kalkıyor..

düşmanın bile akıllı olsun..
  • Biz boykot etmesine edelim de daha bu milletin meclisi fransa olayının perde arkasında milletle dalga geçer gibi maaşlarına zamcığı koydu siz hala yırtının boykot moykot diye ayrıca bi arkadaşta somalideki başbakan ve eşinin fotoğrafını koymuş sen önce youtube da emine erdoğan ın o çocuğu nasıl sevdiğine bir bak bakalım köpek gibi seviyor resmen çocuğu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon059 -- 23 Aralık 2011; 20:23:36 >
  • İstikrarlı bir biçimde Avon ürünleri alınmaz ise gerçek bir darbe gelir.Onun dışında diğer ürünleri almasak da değişen pek bir şey olmaz.

Dün de dedim yine diyorum, gidelim Bursa-Kocaeli'deki fabrikaları kapattıralım.O zaman ekonomileri yara alır.
  • Şu fransız ürünlerinin fiyatı yarıya inse ilk alanlar burdaki klavye milliyetçileri olur. Tarihte her ülkenin bize bir yanlışı olmuştur. Her olayda boykot edeceksek vay halimize. Bize düşman diye fransız malı almayan adamlar amerikayı dostumuz sanıyor heralde.

Böyle boykotlar facebookdaki saçma grubunun üye sayısını arttırmaya çalışan ergenlere yarıyor.
  • Hiç birini kullanmıyorum zaten hele karfurun canı cehenneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Şu fransız ürünlerinin fiyatı yarıya inse ilk alanlar burdaki klavye milliyetçileri olur. Tarihte her ülkenin bize bir yanlışı olmuştur. Her olayda boykot edeceksek vay halimize. Bize düşman diye fransız malı almayan adamlar amerikayı dostumuz sanıyor heralde.

Böyle boykotlar facebookdaki saçma grubunun üye sayısını arttırmaya çalışan ergenlere yarıyor.

Dün aynısını anlatmaya çalıştım, düşman ilan ettiler.Geçmiş olsun sana da şimdiden.
  • Hem halk olarak,hem de devlet olarak tepkimizi koymalıyız iş daha da ciddileşirse daha da sert olmayız,artık taviz vermeyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Orijinalden alıntı: Turuncu Sakal

Şu fransız ürünlerinin fiyatı yarıya inse ilk alanlar burdaki klavye milliyetçileri olur. Tarihte her ülkenin bize bir yanlışı olmuştur. Her olayda boykot edeceksek vay halimize. Bize düşman diye fransız malı almayan adamlar amerikayı dostumuz sanıyor heralde.

Dün aynısını anlatmaya çalıştım, düşman ilan ettiler.Geçmiş olsun sana da şimdiden.

Daha birkaç yıl önce türklere işkence eden çinlilerin ürettiği klavyeyle beni düşman ilan eden adama sadece gülerim

• quote:

Orijinalden alıntı: karakaleli

quote:

Orijinalden alıntı: tubul

iddaa ne yapmiski boykot olarak

Fransa ligini iddaa programından kaldırdılar.

• yine milliyetci damarlarınız kabarmış hayırlı boykotlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxib0sS

3-5 vekilin yaptığını tüm Fransa'ya kesmek çok saçma değil mi beyler? Fransa'da Türkleri çok sevenler de var?

3-5 kişi kabul etti bizi bağlamaz diye birşey söyleyebilirlermi?
    sonuç olarak fransa kabul etmiştir. 3e 5e bakılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zyx

max 2 hafta

• Soykırımla itham edilecek en son ülkelerden birisiyiz.Ama Cezayiri kırıp geçiren Fransa bizi soykırım yaptığımızı idda ediyor.Bu yasa tasarısını da Cezayir asıllı bir vekil getiriyor.Çiğ süt emmek demek bu heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batuaydin

Dia SA çok tırsmış mesaja bakın.

• Şöyle haberleri gördükçe deliriyorum,katliam yapmadık biliyorum ama KEŞKE YAPSAYMIŞIZ.KEŞKE!Yapınca suçlu olmazsın yapmayınca olursun.
  • dia korkmuş hakaten.
    ama haklı da
    sabancıdan dolayı dia yı fransız zanneden çoktu.

asıl karfur un korkması lazım...
  • Bizim Renault 9'u yaksam çok farkeder mi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.