Şimdi Ara

ONURUNA FRANSIZ KALMA ! LİSTEYE KATIL ,DESTEK OL, SÜREKLİ GÜNCEL (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
1
Favori
27.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tubul

quote:

Orijinalden alıntı: Ouroboros

Birşey soracağım, lacoste fransız malı mıydı italyan mı? fransız ise ben tee 15 yıl önce aldığım gömleği giymeye devam etsem olur mu acaba? eh çünkü bu sorunlar olmadan önce almıştım?

15 yıl önce tişört almışsan bunun kararını kendin verebilecek yaştasındır

Rafa kaldırayım o zaman, Anlı şanlı alın teri ve Türk parasıyla alındı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lath.Crusader

Ülkemin insanlarına güvenmediğim için iki gün içinde geçer bu boykot olayları diyordum.
    Ama görüldüğü gibi azimle kararlarını sürdüren insanlar var..
    Ben de boykot ediyorum.
    Yukarı!..

Aha dedim bir eleştiri daha.Teşekkürler, bu cümleleri okuyunca tüylerim diken diken oldu..Teşekkürler tekrar.
  • tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok

Koskoca Renault o yüzden, koskoca sabancı o yüzden açıklama yaptı, panikledi.
  • quote:

quote:

ONURUNA FRANSIZ KALMA ! LİSTEYE KATIL ,DESTEK OL, SÜREKLİ GÜNCEL
  • quote:

Laf oyununa gerek yok, faşist diyorsan faşistiz, ırkçı diyorsan ırkçıyız.Tamam,kabul yani.

Bak yukarıda da yazdım elimden geldiğince ithal mal kullanmıyorum, yerliyi destekliyorum diye.Hükümet satmasaydı da T.C. hazinesine gitseydi internet sağlayıcı v.s. gelirleri.Buna da zamanında tepkisini koyanlardanım.

gelirlerden bahsetmiyorum, telekom satışı ile bahsini ettiğim olayın uzaktan yakından alakası yoktur. dslamlardan modülatörlerden fiber kablolara kadar tüm fiziksel altyapı bu şirkete aittir, telekom satılmasaydı da aynı şirkete yaptırılacaktı zira bu teknolojiyi üreten dünyada başka şirket yok bir-iki çinli dışında.

"ırkçıyız" diyor iseniz zaten daha üstüne konuşmaya hiç lüzum yok, buyrun meydan sizin...
  • quote:

quote:

Le Figaro: Türkler Taarruza Geçti
  • quote:

quote:

quote:

konuyu senin açtığını tahmin etmiştim ki ilk sayfaya bakınca öyle oldu , ben olaya karşı falan değilim zaten yanlış anlaşılmasın , 2 gün sonra unutulmasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdinnand

quote:

Laf oyununa gerek yok, faşist diyorsan faşistiz, ırkçı diyorsan ırkçıyız.Tamam,kabul yani.

Bak yukarıda da yazdım elimden geldiğince ithal mal kullanmıyorum, yerliyi destekliyorum diye.Hükümet satmasaydı da T.C. hazinesine gitseydi internet sağlayıcı v.s. gelirleri.Buna da zamanında tepkisini koyanlardanım.

gelirlerden bahsetmiyorum, telekom satışı ile bahsini ettiğim olayın uzaktan yakından alakası yoktur. dslamlardan modülatörlerden fiber kablolara kadar tüm fiziksel altyapı bu şirkete aittir, telekom satılmasaydı da aynı şirkete yaptırılacaktı zira bu teknolojiyi üreten dünyada başka şirket yok bir-iki çinli dışında.

"ırkçıyız" diyor iseniz zaten daha üstüne konuşmaya hiç lüzum yok, buyrun meydan sizin...

Şu an elinde olan parasını ödediğin ve satın alacağın yerli olarak ikamesini bulamadığın malı zorunlu olarak kullanacaksın.Ama ben 45 bin liramı götürp pejo araba almam.Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Sizin ırkçı, faşist yakıştırmanız bu konularaysa,bu konulara destek verenlerse bunu kabul ediyoruz.Yeter ki konu daha fazla kirlenmesin
  • quote:

quote:

quote:

quote:

konuyu senin açtığını tahmin etmiştim ki ilk sayfaya bakınca öyle oldu , ben olaya karşı falan değilim zaten yanlış anlaşılmasın , 2 gün sonra unutulmasında..

Az çok yorumlarını görüyorum, neye karşı neye karşı olmadıgını da...
    Her destek biraz daha canlandırır bu ruhu...Bir destek de sen ol

(Konunun benim tarafımdan başkasının tarafından açılmış olması umrumda bile değil..zaten bundan önce açılmış 5 sayfalık bir konu vardı ,başka bir arkadşın açmış olduğu.O konuya da bu ilgiyi gösterdim.Onun kapanma sebebini bilemiyoruz.Büyük ihtimal tartışma çıkarttılar.)
  • Arkadaşlar fransız malı ürün fotoğrafları önceki 4 sayfada var, lütfen 4 sayfadaki tüm görsellere bir göz gezdirin.
  • Türkiye Tohumcular Birliği de (TÜRKTOB) Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Şafak Ses, karardan vazgeçilmemesi durumunda Fransız menşeli tohum firmalarına yönelik boykot çağrısı yapacaklarını açıkladı
  • Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD): "Halkımızı Fransa'yı ve Fransız mallarını boykota davet ediyoruz."
  • Antalya Serik Pazarcılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Erdal Çam: "Serik'te yaşayan halkımızı, Fransa'yı ve Fransız mallarını boykota davet ediyoruz."

Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odalari Birligi Başkanı Kara, Fransız ürünlerine boykot çağrısı yaptı
  • Ankara İşadamlar Derneği Fransız mallarını boykot çağrısı yaptı
  • siz önce kendi ülkenize bakın. kendi ülkenizde "Ermeni soykırımı vardır" denebiliyormu da Fransızların yasaklaynca gaza geliyosunuz.
  • Niğde Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO), Fransız mallarına boykot çağrısı yaptı

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, esnaflara "Fransız malı satmayın", vatandaşlara da "Fransız malı almayın" çağrısında bulundu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C@r@nthir

siz önce kendi ülkenize bakın. kendi ülkenizde "Ermeni soykırımı vardır" denebiliyormu da Fransızların yasaklaynca gaza geliyosunuz.

Ermenistandan mı Fransadan mı bağlanıyorsun ?
  • HATAY ESNAFLAR ODASI FRANSA MALLARINA BOYKOT ÇAĞRISI YAPTI
     ONURUNA FRANSIZ KALMA ! LİSTEYE KATIL ,DESTEK OL, SÜREKLİ GÜNCEL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubul -- 28 Aralık 2011; 3:48:54 >
  • @tubul vermiş olduğun emek için teşekkür ederim.elimden geldiği kadar uygulamaya çalışıyorum.lütfen duyarsız kalmayalım arkadaşlar,boykot etmek o kadar da zor bir iş olmasa gerek.alternatifler çok fransız mallarına karşı.Ayrıca carrefourSa'nın fransayla bir ilgisi var mı hala çözemedim.bazı yerlerde yok öyle bir şey deniyor.Evimin karşısında var bir tane.hep ordan alışveriş yapıyordum,son 2-3 gündür daha uzakta bulunan Bim'e gidiyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.