Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Onun rakibi yok | Avermedia'dan 4K60p HDR kayıt cihazı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dimitrixxx Daha Az
1 Kayıtlı Üye
5
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Onun rakibi yok | Avermedia'dan 4K60p HDR kayıt cihazı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    29017 Mesaj

Özellikle oyuncular için yeni nesil kayıt cihazlarına yoğunlaşan Avermedia, en yeni modelini duyurdu, biz de yakından görme ve kullanma şansı yakaladık. Live Gamer Bolt isimli harici model dünyada ilk defa 4K çözünürlükte 60fps ve HDR olarak video kaydı yapabiliyor, hatta Full HD çözünürlükte 240fps kayıt alabiliyor,  işte detayları. 

|
    |
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Kanalımdaki Playstation videolarımda Avermedia Live Gamer Ultra GC553 kullanıyorum. Çok güzel cihazlar olmasına rağmen Türkiye’de satışı yok Amazon’dan almak zorunda kaldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Zamanında bu Avermedia'nın TV kartlarıyla az Cİne5 izlemedik. Şİfreli olan yayını tabii ki. :)
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Çok güzel bişey
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,169
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.