Şimdi Ara

Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
465
Cevap
1
Favori
25.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
301 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siyasette Erdoğanın karşısına çıkıp başarılı olabilecek kimse yok. 15 senedir görüyoruz siyasetçilerinizi.

Siyaset dışından birini de getirip millete siyasetçi diye yutturmaya çalışırlarsa başarı ihtimali % 15 olur ancak. oyu % 40 olabilir ama başkan olma ihtimali % 15 i geçmez.
  • Kılıçdaroğlu der %60 garanti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: renkci

akparti kaç alacak bilemem ama chp nin teröristlerle abi kardeş gibi davranmasından dolayı baraj altına düşeceği kesin. Bence 2019 daki seçimlerde mhp patlama yapacak

bir insan niye mhp ye oy versin ki ?
    ben mhp ye oy veren birisi olsam bahçelinin son konuşmalarından ve tavırlarından sonra zaten gidip akp ye veririm oyumu. sonuçta mhp ye atılan oy dolaylı yoldan akp ye gidiyor.
    e dolaylı yoldan oy vermeye ne gerek var. direk akp ye basıp geçmek daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canok -- 16 Ağustos 2017; 20:9:0 >
  • Seçim devam ederken YSK bir karar verir. Hoop olur sana %55.

Bir de aptal muhalefet etkisi var ki o daha fena. Küçük partileri destekleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten kaybedecekte akp gül de adaylığını koyarsa daha sağlam olur.
  • ümit fakirin ekmeee. bekleyin bakalım.

• +Önümüzdeki seçimler de akp nin kaybedeceği havası yok mu sizce ?
    -Yok ağla

• WB kullanıcısına yanıt
    Duble Yol:akp tarafından bulunmuş bir terim olması bakımından ilginç bir terim. duble yol, tek yol, sulu yol, şalgamlı yol, buzlu yol,suyu buzlu kalanı buzsuz yol gibi türevleri çıkabilir.

• Kesinlikle başkan olacak. Ben desteklemiyorum ama kazanmama gibi bir ihtimali yok. Ne yapar eder yine kazanır, bizim aklımıza gelmeyecek yöntemler bulur yine kazanır.
  • Ben artık tüm umudumu kaybettim. AKP'nin RTE'nin bu ülkeden gitmesi, kaybetmesi mümkün değil. Kızanlar olacaktır ama artık oy kullanmaya bile gerek yok diye düşünüyorum. Ne yaparsak yapalım olmuyor. Uğraşmaya değmez.
  • YSK gene %51 e sabitler akp oylarını merak etmeyin sonra millet 2 güne unutur.
    Yaptıkları referandumu gördük.
    Çalar çırpar bir yolunu bulurlar.
    Oy pusulalarını zarfları oyları seçimden önce teşkilatlarına yollarlar yada bazı köylerde muhtarla seçmen birlikte oy kullanır aynı kabinde referandumda yaptıkları gibi.
    Sonra seçim kazandık olur bunun adı çala çırpa hileyle.
    Velev ki kaybetti.
    Kaybetse bile iç savaş çıkarmadan gitmez bu zat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 16 Ağustos 2017; 22:35:25 >
  • Aslına bakarsanız son dönem seçimlerinde o kadar hile hurdaya zar zor kazanıyorlar. Son dakika damgasız zarflar sayılacak deniyor, kediler trafoya girdi deniyor, sayısız plakalı araç dolaşıyor buna rağmen istediklerini alamıyorlar.

İstediklerini alamadıkları için ülkeyi dibe götürmek için çalışmaları hızlandırıyorlar. Ama bu onların sonunu hazırlıyor resmen. Bu kadar güce sahip olmalarına rağmen nasıl zorlanıyorlar ben hayret ediyorum. Ayrıca kendilerine muhalefet edilmemesini engellemek amacı ile sürekli ana muhalefet sallıyorlar ama ters tepiyor. Forumda kılışdar'da liderlik vasfı yok ondan veriyoruz bla bla diyen adamlar akıl oyunları oynuyorlar. Aslında kör kütük akp sevdalısı hepsi.
  • Baştaki haşa dünyayı ben yarattım dese, kaybedeceği oy oranı %2 dir.

• imposip le (aklıyım) baydırman.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

Islamci yoneticiler, yonetime talep olduklari ulkelere insan haklari ve '' demokrasi '' sozu verirler ama henuz hicbirinin '' demokratik '' yollarla iktidardan indigi gorulmemistir. RTE'nin kaybedecegini ummak, iktidardan inecegini dusunmek hayalden oteye gitmez. Legal ya da illegal, nasil olursa olsun olene kadar bu ulkeyi RTE yonetecek.

Genelleme edeyim hocam afedersin de... Tayyip konusunda haklısın ama Erbakan da demokratik yolla inmedi Menderes'te. Bunları yapanlar Tayyibin seçimleri kazanmasının da güvencesi oldular adam da ülkeyi aldı gidiyor şimdi hadi buyur...
  • Soru RTE'nın kaybetmesi değil soru RTE'na rakip varmı? İlk önce bi rakip olmalı rakibinde projeleri olmalı. Öyle yok iktidar bunu yapamaz, yapmamalı eleştirilerine devam edecek tipler istemiyoruz. Gerçekten rakip istiyoruz projesi olan 1 tık ileri götürecek yada refah düzeyi zartı zurtu iyileştirecek! Biri din düşmanı, diğeri kendi halinde böyle tipler istemiyoruz.

• Yok.

• kaybetse de biryere gitmez . amerika da avrupa da rusya da o kadar çok seviyor ki akp yi.
    rusya istese akp yi yıkardı. uçak krizinde doğal gazın vanasını kesmesi bol bol yeterdi. sebze meyveyi durdurdular da millet titredi.
    avrupa istese bir gecede indirir. almanya ihracatı da ithalatı da kestim , turizm de yok dese eczaneden asprin alamayız .
    amerika 15 temmuzu yaptırdı ama 15 temmuzu başarısız olması için , ordunun geri kalanının yok edilmesi için yaptırdı . iki tank 60 askeri öğrenciyle darbe mi olur .
    türkiye her geçen gün daha da çöküyor . onların istediği de bu değil mi.
  • HAHAHAHa yine başlamışlar bu sefer AKEPE bitecek güvenin beyler banko. AKEPE %40 alsın şükretsin beyler güvenin.

AKEPE 7 hazirandan sonra anca muhalif partisi olur beyler güvenin.
  • nasil kaybedecek ? öyle bir ihtimal bence şuan için yok. yani bu futbol müsabakası değil ki rakip iyi çalıştı iyi oynadı kazandı !
    bi kere RTE'nin karşısında duracak siyasetçi yok. bir iki tane var bunlarla da başkaların problemleri var. bunlar seçileceğine RTE kazansın mantığıyla bakıyor çoğu kesim.
    hadi "birlik" olalım akp'yi bitirelim bir düşüncede olmadığından siyasiler aslında hepsi kaybediyor veya kazanıyor ama hep kendi menfaatlerini ilk sırada tutuyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.