Şimdi Ara

Önlisans ve Açıköğretim Lisans Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu sene 2 yıllık örgün eğitim veren önlisans programına yerleşen bir kişinin, aynı anda 4 yıllık açıköğretim lisans programlarına başvurma hakkı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VisionTech -- 27 Ağustos 2008; 16:40:25 >

• maalesef.

aynı anda 2 yıllık açıköğretime başvurup, 2 yıllık açıköğretimden mezun durumda olduğunuzda 3.sınıfa sınavsız dikey geçiş yapma hakkınız var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assessor -- 26 Ağustos 2008; 23:07:18 >
  • Bu sabah açıköğretim bürosundaki yetkili ile görüştüm, 2 yıllık örgün programla birlikte ikinci üniversite olarak 4 yıllık açık okuyabileceğimi söyledi,

Benim kafama takılan ise 2 yıl myo da okumaya değer mi, ikinci öğretime yerleştim zaten, yani Açıköğretim kamu yönetimi okusam 4 yıllık, daha mı akıllıca olur?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreetS

Bu sabah açıköğretim bürosundaki yetkili ile görüştüm, 2 yıllık örgün programla birlikte ikinci üniversite olarak 4 yıllık açık okuyabileceğimi söyledi,

Benim kafama takılan ise 2 yıl myo da okumaya değer mi, ikinci öğretime yerleştim zaten, yani Açıköğretim kamu yönetimi okusam 4 yıllık, daha mı akıllıca olur?

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim...

4 yıllık aöf okuyabileceğinize kesin olarak eminsin öyle değilmi.. eğer öyleyse kurallar değişmiş demektir. ben bu yıl 2 yıllık önlisanstan mezun oldum, aöfte önlisans okurken önlisans aöf okunabiliyordu. bu nedenle aöf olarak sağlık kurumları işletmeciliği 2.sınıftayım tek dersten büte kaldım onu verdiğim takdirde mezun olup, işletme 3.sınıfa kaydımı yaptırıcam.
    açıköğretim ile sadece askerliği erteletmiş olursun,o diplomayla iş sahibi olabileceğine zor gözüyle bakıyorum. tabiki bu durum önlisans bölümüne de bağlı, yazarsan buraya daha net açıklama yapabiliriz. bu arada 2 yıllık okumayı kenara itersen, aöf de okuyamazsın çünkü 2.üniversite okumak istiyorsun

• 2 yıllık bölüm hacettepe radyo televizyon yayıncılığı ikinci öğretim. Bilmiyorum kararsızım,
  • quote:

Orjinalden alıntı: StreetS

2 yıllık bölüm hacettepe radyo televizyon yayıncılığı ikinci öğretim. Bilmiyorum kararsızım,

bölüm güzel aslında.. bence okunabilir. zaten hacettepe'de okumadığın takdirde aöf'e kayıt olamazsın, yada en azından harçlarını yatırman gerekicek.. bence oku.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.