DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Önlisans, AÖF ve Lisans
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      239 Mesaj
      20 Ekim 2013 10:49:28
      Arkadaşlar hayırlı günler hepinize.

Ben önlisans mezunuyum ve 2014 Kamu Personeli Sınavına da önlisans olarak girmeyi düşünüyorum. Ancak AÖF işletmede de son yarım dönemim kaldı ve büyük ihtimal bu dönem bitirebilirim. (2 yıllık üzerine 3. sınıftan lisans tamamlama ile girdim AÖF'e.)

Şimdi sormak istediğim; eğer AÖF'ü bitirirsem yine önlisansta bölümümden sınava girebilir miyim? Yoksa illaki lisanstan mı girmem gerek?
      AÖF bitiripte Lisans KPSS girmediğin sürece önlisanstan girmeye devam edebiliyormuşsun. Lisanstan girersen eğer önlisans hakkını kaybediyormuşsun. Böyle bir şey duydum, doğru mudur?

Teşekkürler şimdiden. :)

Kim demiş bu şarkı yarım kalacak...
      Kim demiş bu şiir burda bitecek...
    • Teğmen
      239 Mesaj
      20 Ekim 2013 12:21:06
      Bilgisi olan, yorum yapacak olan yok mu arkadaşlar?

• Yarbay
      3107 Mesaj
      26 Ekim 2013 16:26:16
      hocam ne mezunuysan ondan girebiliyosun sadece sınava önlisans isen önlisanstan gireceksin ha o arada lisansı yani aöf yü bitirdin diyelim sen lisans olarak gireceksin kararını ver hangisinden girmek istiyosan ondan gir.

vitesi çat diye 4"e taktım debriyajı kontrollüce bırakmaya başladım. direksiyonu çok hafif sola kırdım bu araba düşen motor devrini kompanze edebilmek için gaza çok kontrollü ufak dokunuşlarda bulundum.vitesi çat diye 4"e taktım araba birden ok gibi uzadı bi sağ şeride geçtim bir anda 210 gibi bi süratle önüne geçtim 5 e attım. vitesi çat diye 4"e taktım hızım 100"e ya düştü ya düşmedi derken sağ ön tekerlek bir çukura düştü aman yarabbim araba en küçük civatasına kadar sallandı
    • Yarbay
      3107 Mesaj
      26 Ekim 2013 16:27:27
      aöf de ögrenci iken önlisans giriyosun dogru
      lakin aöf biterse önlisans giremiyosun bunu bana ihtiyac dersanesinde söylemişlerde bende böyle bi durumda oldugum için direk bunu sormuştum.
      hatta bir arkadasımla gittim o lisans mezunu bu sene açıktan 2 yıllık önlisans bitiyor kısmetse. o da önlisans girmek istedi fakat olmaz demişlerdi

vitesi çat diye 4"e taktım debriyajı kontrollüce bırakmaya başladım. direksiyonu çok hafif sola kırdım bu araba düşen motor devrini kompanze edebilmek için gaza çok kontrollü ufak dokunuşlarda bulundum.vitesi çat diye 4"e taktım araba birden ok gibi uzadı bi sağ şeride geçtim bir anda 210 gibi bi süratle önüne geçtim 5 e attım. vitesi çat diye 4"e taktım hızım 100"e ya düştü ya düşmedi derken sağ ön tekerlek bir çukura düştü aman yarabbim araba en küçük civatasına kadar sallandı
    • Teğmen
      239 Mesaj
      26 Ekim 2013 16:36:59

Anladım teşekkür ederim cevabın için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      jjuuddaasskullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      239 Mesaj
      29 Ekim 2013 14:54:22
      http://www.danistay.gov.tr/kararlar/2009_5045.pdf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.