Şimdi Ara

Önlisan Devam Ederken Tecil Hakkımı Uzatabilirmiyim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Önlisans'da okulum devam ediyor.
    3.Senem okula gitmiyorum çalıştığım için.
    31.12.2019 a kadar tecilim gözüküyor..
    1)Ben bu okula devam ediyor gibi gözüküp,harcı ve ders seçimini yapsam istediğim kadar uzatabilirmiyim ?
    2)Uzatabilirsem ne kadar uzatabilirim?
    3)Okula gitme şartım var mı?

Teşekkür ederim.

• Okula gitmen şart değil harcını yatır tecil tarihine kadar uzatırsın.

Okulla ilişiğini kestikten sonra 2 yıl daha tecil hakkın oluyor 2 yıl senin için yeterli bi süreyse okul kaydını sildir tecilini yap boşuna para ödeme.İstersen bu süre içinde yeniden sınava girip başka bir bölüme kayıt yaptırabilirsin açık öğretim olabilir yine tecil ettirirsin tabi 29 yaşına kadar sonrası için yüksek lisans doktora falan yapman gerekli tecil için.

Tavsiyem eğer lisans bitirme niyetin yoksa biran önce askere gitmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullett

Okula gitmen şart değil harcını yatır tecil tarihine kadar uzatırsın.

Okulla ilişiğini kestikten sonra 2 yıl daha tecil hakkın oluyor 2 yıl senin için yeterli bi süreyse okul kaydını sildir tecilini yap boşuna para ödeme.İstersen bu süre içinde yeniden sınava girip başka bir bölüme kayıt yaptırabilirsin açık öğretim olabilir yine tecil ettirirsin tabi 29 yaşına kadar sonrası için yüksek lisans doktora falan yapman gerekli tecil için.

Tavsiyem eğer lisans bitirme niyetin yoksa biran önce askere gitmelisin.

Öncelikle Teşekkür ederim bilgiler için.

Hocam şu an çalışıyorum ve imkanlarım bir lise mezununa göre çok iyi sayılır.29 yaşına kadar uzatıp bedelliyi beklemek mantıklı geliyor.

Bu arada okulu aradım,harç parasını ve ders seçimini yaparsan 29 yaşına kadar uzatabileceğimi söylediler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.