Şimdi Ara

Onlinede herseyin gitti.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün gta 5 online oynuyordum.Biri heist için davet attı bende heiste gittim tamamladık parayi aldım satın aldığım eve geldim.hesit kurmak için heist simgesini üzerine gittim başlattım.Hesit kurarken 1 seviye olduğumu gördüm.ama benim normalde seviyem 63.
    Bişi olmaz dedim sistem hatasıdir dedim oyundan çıkıp yine oyuna girdim online girmesi normalden biraz daha uzun sürdü ve bu mesaj ile karşılaştım;

''connection to the session host has been lost.unable to determine a new host.the gta online session will be terminated joining a new gta online session''

Bunu atladım oyuna giriş yaptım.Sonra biraz gezinirken sonra bir garajimin gittigini fark ettim daha sonra ev daha sonra da arabalarım gitti. Şu anda tek araba kaldı o da kuruma o da online gezfiğim için o kaldı.Butun hersey gitti.Seviye atlamak için de -3592038 RP istiyor.

Anlayan bilgili arkadaşların bunun neden olduğunu ve çözümünü anlatırlarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.☺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat127 -- 12 Aralık 2018; 17:52:59 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şimdi de oturum zamana aşımına uğradı diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Dün gece ben de online giremedim. Yaklaşık 30 dk bekledim, en sonunda eh be deyip kapattım...

Benim de başıma böyle bir şey gelebilir.
  • Merhabalar;

Bikaç araştırma sonucunda bunun bir sistem hatası olduğunu öğrendim.Bu seviye sorunun çözmek için Rockstar Club girmen bir bilet göndermek gerekiyormuş.

Sende de olan sorun da bazen serverler adminler tarafından temizlenir(hileciler, oyun bozanlar vs) o yüzden arada girmeme oluyor.

Eğer olurda benim başıma gelen senin başına da gelirse yeni bir career açman gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynisi basima geldi. Rockstar ticket actim fotograflarla beraber tazdim derdimi ingilizce. Sorunu cozduler. 3 gun icinde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Peki herseyin geri geldi mi? Neyden kaynaklandığını falan söylediler mi?

• Acil bana ulaş hamikisi

• quote:

Orijinalden alıntı: murat127

Acil bana ulaş hamikisi
    Yapamadın mı hala? şifremi unutmuştum tesadüfen girdim.https://support.rockstargames.com buraya ticket açmıştım ingilizce olarak ve fotoğraf eklemiştim.Tabi bu 2 yıl önceydi nasıl açtığımı hatırlamıyorum ama aynıdır hala.
  • Adamlar bana dedi ki seninki bug değil hile var dediler ondan düşürdük dedi.Bikac hafya önce de bi hacker dek geldim oyun içinde yanına gittim mesaj attım.'pls rank up bro' dedikten sonra 2 dk sonra birden seviyem 790 oldu teşekür ettum ayrıldım ordan.Simdiye kadar bi sıkıntı olmadı bundan sonra da olacağını sanmıyorum.

Senden bi ricam özelden bana oyun için nicki at heiste falan lazım oluyor.😇

• quote:

Orijinalden alıntı: murat127

Adamlar bana dedi ki seninki bug değil hile var dediler ondan düşürdük dedi.Bikac hafya önce de bi hacker dek geldim oyun içinde yanına gittim mesaj attım.'pls rank up bro' dedikten sonra 2 dk sonra birden seviyem 790 oldu teşekür ettum ayrıldım ordan.Simdiye kadar bi sıkıntı olmadı bundan sonra da olacağını sanmıyorum.

Senden bi ricam özelden bana oyun için nicki at heiste falan lazım oluyor.😇
    Benim de hiledendi ama anlamamışlar demek ki halbuki o kadar param vardı milyarderdim . Şu an oynamıyorum ve oynamayı da düşünmüyorum. Ayrıca ben ps3teyim.
  • Bence hata yaparsın oynamakla.Her hafta yeni güncelleme geliyor eğer böyle devam ederse gta 6 çıkmayacak sanki.

• Oynanır tarafı kalmamıs dıyebılırım. 1 ay ban attılar 10 gun evvel, hıc bır sebep yokken. server ıcerısınde yardıma ıhtıyacı oldugunu soyleyen Turk bır arkadasın hangarını doldururken bır anda sıyah ekran ve 1 ay ban :) 50 tane tıcket attım fakat hıcbır sekılde duzeltmıyorlar ve ısın guzel tarafı da acıldıgı zaman karakterımın sıfırlanacagını soyledıler. ban acıldıgı gun rollback ıcın tıcket atacagım ve eger kabul edılmezse artık GTA V'ın en buyuk para hılecısı olma yolunda emın adımlarla ılerleyecegım :) GTA Onlıne pısmanlıktır.
  • DJavadi kullanıcısına yanıt
    Ticket konusunda kötüler.Bazen saçma saçma ban atıyorlar.Para ve Rank hilesi yaptigimdan hiç ban yemedim.Sadece yaptığım gün üst üst 5 tane kick yedim.
    Xbox'um jtagli olsaydı gta online modu kurup herkese para yagdirmak onlara yardım etmek isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat127 -- 6 Şubat 2019; 13:10:20 >
  • bu para yagdırma yuzunden de banlanan cok. sen para yagdırıyorsun, yagdırdıgın adam banlanıyor :)) oynanır tarafı kalmamıs.
  • DJavadi kullanıcısına yanıt
    Valla bro o zaman ben risk altindayim.5-6 defa adamın yanına gittin drop money yazdım aşağı yukarı toplamda 150 millon para topladım o şekilde her an ban yiyebilirim sanki.😂

• Para istersen hilecilerden banlanıyorsun ama sen istemeden onlar para atinca banlanmıyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.