Şimdi Ara

ONLİNECI HAEREKET ENGELLENEMEZ !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 15
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 7
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 saat 37 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ölüm demek (7 mesaj) denn.zent (4 mesaj) dünyadünya (3 mesaj) Guest-7FC802003 (2 mesaj) Bisikletçi76 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10 mesaj) Mobil (2 mesaj) (3 mesaj) (14 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT / YDT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> ONLİNECI HAEREKET ENGELLENEMEZ !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam böyle giedelim isterseniz böyle gidersek hiçbir şey olmaz dediklerinizi bı tekrar okuyun bence belki akliniz başınıza gelir böyle bir ortamda sağlıklı eğitim öğretim yapılamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ölüm demek -- 15 Eylül 2021; 1:39:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    denn.zent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    september2

Üniversiteyi aradım kayıt dondurmak için pandeminin yeterli bir sebep olmadığını söylediler. Ben şehirdışını yazdığımda ev ve özel yurt fiyatları bu kadar yüksek değildi ama şu an esnaflar bindirim üstüne bindirim yaptığı için tek kişilik odada kalmam mümkün değil. Kendi şehrimi yazmadım çünkü kendi şehrimdekinden çok daha iyi bir Üniversiteyi kazanabiliyordum ve pandeminin bu şekilde seyredeceğini hesaplayamadım?

|
    |
  • Teğmen
    120 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    september2

Bir kaç gün otobüste maskeli uyumakla her gün yurtta 24 saat maske takmak aynı şey mi sence? Ayrıca tembel bir öğrenci olduğumu nereden çıkarttığınıpk merak ediyorum. Hayatımın tüm akademik dönemlerinde oldukça başarılıydım hala öyleyim.

|
    |
  • Er
    14 Mesaj
    yazilim ogren spor yab 9L su ic asla pes etme

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 3 saat 24 dakika kadarı kaldı.

Polemik yaratmadan son kez yazmak istiyorum. Askerler ne yapacak? 6 kişi diyorsunuz askerler koğuşta onlarca kişi kalıyor. Hapishaneler keza öyle. Şantiyede çalışan işçiler yine aynı. Örnekler çoğaltılabilir. Bizim koğuşta yer sıkıntısından ortadaki yataklar birbirine bitişikti. (Çift kişilik yatakta iki kişi yatıyor gibi yani) Bazı hapishanelerde de yer sıkıntısından durum aynıymış.

Maskeyle yatılır mı? Yatmak zorunda değilsin. İsteğe bağlı. Şu kadarını söyleyeyim askerlik yapmış olsanız mesela bunu demezseniz. Geri hizmette, savaşa kadın ve yaşlılardan sonra giden, doğru dürüst eğitim olmayan, spor hiç olmayan yerde askerliğini yapmış biri olarak söylüyorum bunu üstelik. Zaten maskeye alışınca insan hissetmiyor bile.

Yurt fiyatları yüksekse, devlet yurdu bakımsız/yetersiz/kalabalıksa sorumlu belli. Oy verirken ona göre verin. Bunun suçu yüksek lisans açılmasını bekleyen arkadaşlarınız değil.

Pandemi nedeniyle kayıt dondurulabilir mi? Başka bir soru sorayım, askerde kirli sakalla gezilir mi? Cevabı doktordan raporun varsa evet gezilir. Spor ayakkabıyla da yaparsın hatta askerliğini, yeter ki raporun olsun. Öğrenci işleri olmaz diyorsa oluru doktordan alacağın rapordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denn.zent -- 15 Eylül 2021; 18:42:31 >
    |
    |

• Teğmen
    130 Mesaj
    Okulun yüzyüze olması milli guvenlik meselesidir.Eger okul online olursa ülkenin bekası tehlikeye girer o yüzden okul yüzyüze olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    az kaldı sınıflar kapanmaya başladı lisede. kurtuluşumuz yakındır meşaleleri yakın

|
    |
  • Er
    1 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ODTÜ DE ONLİNE GELİYOR GELMEKTE OLAN

|
    |
  • Teğmen
    113 Mesaj
    30k vakanin olduğu yerde yüzyüze eğitimin devamlılığı sürdürülemez zaten çoğu okul Ekim'de başlıyor 2 hafta kapanma tarzında bir şey olsa en azından vaka artışı engellenir hatta vakalar azalır bir süre idare edebilme imkanı doğar diğer türlü en geç Kasım'da evdeyiz

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.