Şimdi Ara

ONLİNE SINAVLAR TIP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam siz emsa başkanı falan mısınız ya her fakülteden haberiniz var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlarım orada okuyorlar ondan dolayı
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    Anladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar ben de Hamidiyede okuyorum. Gülhanede olan şeyleri ağzımız açık izledik. Çok geçmiş olsun. Bizim okulda Gülhane Hamidiye Uluslararası olarak 3 tıp fakültesi var. Kameralı yapan sadece bizdik. Bazı saçma arkadaşlar itiraz ediyorlardı ‘ gamera mı olur bu devirde/ gülhanede UTF de niye yok’ vs diye. Sizin dekanlığın yaptığından sonra bütün sınıf şükür dedi.

Sınav olarak da dekanlık kolay sormaya bayağı özen gösteriyor. Bunu hissedebiliyoruz. 5. Kurul ortalaması 76 idi. Bu kurulda ( Kas ve Periferik sinir) kolay olmasını bekliyoruz. Sınav süresini de 100 soru 100dk yapmışlardı. 1 kere söyledim ‘ hocam biraz az’ diye hemen 120 ye aldılar.

Kamera olsa da illa kopya çeken oluyordur. Bunu maalesef engelleyemezler. Hepimiz hekim olacağız. Bunun bilincinde olmak önemli.

Son olarak Dekanlığa değil de Rektörlüğe Finalsiz notlarının düşürülmesi yönünde bir talebimiz var. Bir kere senatoda kabul edilmemiş herhalde 🤦🏽. İnşallah tekrar değerlendirirler.
    Yoksa bu kardeşiniz virgüllerle finale kalacak (24 gün).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt
    O 2 karaciğerimiz var diyen arkadaşın acilen fakülteden atılması lazım, yoksa çok insan öldürür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.