Şimdi Ara

Online oyunda server beni atıyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

online oyunlarda , oyun serverları beni oyundan hemen atıyor. Eğer ki VPN çalıştırmaz isem bu sorunu aşamıyorum.

The Division 2 kurdum , oyun sunucularına bağlantıktan 30 saniye sonra internet sorunu var diyerek oyun beni atıyor. VPN açtığımda ise, sorun olmadan oynuyorum ama bu seferde tabi ki de pingim çok yükseliyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Port açtım yine olmadı.

16mbit adsl kullanıyorum.Ne önerirsiniz, Turknet ip kaynaklı bir şey mi acaba?

• CGN denilen salakça aptalca ip havuzu sisteminden kaynaklı gerçekten bu ülkede yaşamak artık çok zor ipv4 bitmiş tüm dünyada yalanlarını atıyorlar bizlere ama yemezler gerçekten üzülüyorum nasıl düzelicek bu sistem aklım almıyor statik ip aldım mecburen onu da aktif etmediler daha gidicem en sonunda şirketin oraya dağıtıcam her tarafı o olucak ya adam akıllı sistem kursunlar sonra girsinler bu piyasaya yada hiç bulaşmasınlar ulan ülkede insanlları salak yerine koymaktan bıkmadınızmı YETER YETER...

BTK denilen kurum ne iş yapar çözemedim herkes bir kişinin köpeği olmuş ne derse onu yapıyorlar kime şikayet etsek boş boş boş cimer mimer hikaye bizleri oyalamaktan başka birşey değil ulan bizmi koşturucaz şirketlerin hatalarını size şikayet etmekle kurumlar denetler oysaki diyecek söz bulamıyorum...

Dostum kusura bakma statik ip almaktan başka çaren yok hangi kapıya gitsen kapıyı yüzüne kapatırlar...

• Bilgilendirme için çok teşekkürler. Bakalım benim sorunum bu muymuş,araştırayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.