Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG) (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
15
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: undomiels

Bu ne abi 2400 kişi kuyruk var şu an :D Hahahh bence Blizzard baltayı taşa vurdu, istemeden de olsa bu olaylar Nostalrius'un über reklamını yaptı. Herkese, her kesime ulaştı ismi server'ın. Şimdi daha büyük döndüler.:D !

Edit: latency 75 ! mükemmel ya :D Acabası hangi karakteri açsam Pvp'de iyi olan ve Pve'ler de sağlam dps olan... Warrior,mage,rogue ? Ne yapsam ki :D Sanırım Warrior baya iyiymiş dps'te. Geçen bir siteden istatistiklere bakıyordum. Gerçek vanilla zamanı hunterdım. Şimdi n'apsam bilemedim:). Ne iyiydi ne kötüydü unuttum yahu. Bugüne kadar hiç warrior da oynamak istemedim zevksiz göründüğü için:).

Warrior oynamak istiyorsan dps değil tank oyna heryerde aranan adam dps pek almıyorlar partilere dg lere falan düşünsene tank var partide adam dropu paylaşmak istemez sonuçta plate mail armor giyiyor tankın da sorumluluğu var tabi biliyosun aggro tutma vs rogue single targette en iyi dps class zannedersem pvp de değilim ben ama pve de rogue açan oldukça fazla geneli zaten warlock mage açıyor ikiside partilerin vazgeçilmezi mage water food için warlock soul stone için priest zaten olmazsa olmaz ben pvp server a bulasmam artık hiç sarmıyor benin isim quest instance vs warlock oynuyorum gelirsen yada gelecek olan varsa pm atsın oynayalım bu arada oyuncu sayısı oldukça fazla her girişte sıra var en iyi çözüm Amerikada saatine göre girmek ama buna rağmen lag sıfır oyun pürüzsüz henüz daha hiç lag yaşamadım caster olduğum halde uzun lafın kısası dps istiyorsan rogue yada mage aç ikiside iyi warlock da fena değil farm seviyorsan prot paladin alt karakter olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyndra

quote:

Bu ne abi 2400 kişi kuyruk var şu an :D Hahahh bence Blizzard baltayı taşa vurdu, istemeden de olsa bu olaylar Nostalrius'un über reklamını yaptı. Herkese, her kesime ulaştı ismi server'ın. Şimdi daha büyük döndüler.:D !

Edit: latency 75 ! mükemmel ya :D Acabası hangi karakteri açsam Pvp'de iyi olan ve Pve'ler de sağlam dps olan... Warrior,mage,rogue ? Ne yapsam ki :D Sanırım Warrior baya iyiymiş dps'te. Geçen bir siteden istatistiklere bakıyordum. Gerçek vanilla zamanı hunterdım. Şimdi n'apsam bilemedim:). Ne iyiydi ne kötüydü unuttum yahu. Bugüne kadar hiç warrior da oynamak istemedim zevksiz göründüğü için:).

Warrior oynamak istiyorsan dps değil tank oyna heryerde aranan adam dps pek almıyorlar partilere dg lere falan düşünsene tank var partide adam dropu paylaşmak istemez sonuçta plate mail armor giyiyor tankın da sorumluluğu var tabi biliyosun aggro tutma vs rogue single targette en iyi dps class zannedersem pvp de değilim ben ama pve de rogue açan oldukça fazla geneli zaten warlock mage açıyor ikiside partilerin vazgeçilmezi mage water food için warlock soul stone için priest zaten olmazsa olmaz ben pvp server a bulasmam artık hiç sarmıyor benin isim quest instance vs warlock oynuyorum gelirsen yada gelecek olan varsa pm atsın oynayalım bu arada oyuncu sayısı oldukça fazla her girişte sıra var en iyi çözüm Amerikada saatine göre girmek ama buna rağmen lag sıfır oyun pürüzsüz henüz daha hiç lag yaşamadım caster olduğum halde uzun lafın kısası dps istiyorsan rogue yada mage aç ikiside iyi warlock da fena değil farm seviyorsan prot paladin alt karakter olarak

Cevap için çok teşekkürler. Vanilla sonrası çok tanklık yaptığımda oldu. O da zevkli. Sorumluluk sahibi vs olmak. Onun da yeri ayrı yani.

Dps olacaksam rogue veya mage diyorsun yani haklısın yabancı forumları dolaştım senin söylediklerinle örtüşe n şeyler okudum. Tank kıtlığı varmış. Warriorsan tankmışın net :D . Hybrid class isen healermışın..:D

Warriorda pvp de pata küte dalıyor onun o yönüde iyi. Hmmmmmmm... Birisinden birini seçeceğim artık.

gelmek isterdim beraber oynayalım diye ama malesef bende pve hiç oynayamam yani World PvP ile yaşayan biriyim ben. Gerçi şu an populasyon çok fazla. 2. bi pvp server şart bu hype ölmezse :D.

Tekrar teşekkürler tavsiyeler için. Dediklerin doğrultusunda mage, rogue veya warrior açacağım. TbC ve wotlk zamanı mainim rogue idi. Belki bu defa mage açarım. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyndra

quote:

Cevap için çok teşekkürler. Vanilla sonrası çok tanklık yaptığımda oldu. O da zevkli. Sorumluluk sahibi vs olmak. Onun da yeri ayrı yani.

Dps olacaksam rogue veya mage diyorsun yani haklısın yabancı forumları dolaştım senin söylediklerinle örtüşe n şeyler okudum. Tank kıtlığı varmış. Warriorsan tankmışın net :D . Hybrid class isen healermışın..:D

Warriorda pvp de pata küte dalıyor onun o yönüde iyi. Hmmmmmmm... Birisinden birini seçeceğim artık.

gelmek isterdim beraber oynayalım diye ama malesef bende pve hiç oynayamam yani World PvP ile yaşayan biriyim ben. Gerçi şu an populasyon çok fazla. 2. bi pvp server şart bu hype ölmezse :D.

Tekrar teşekkürler tavsiyeler için. Dediklerin doğrultusunda mage, rogue veya warrior açacağım. TbC ve wotlk zamanı mainim rogue idi. Belki bu defa mage açarım. :)

Mage solo olarak da kimseye ihtiyaç duymaz kolayca farm da yapar elite mob keser alan skili olsun kalkanı olsun ölmeden heryerden çıkabilir aynen dediğin gibi warrior tank paladin ise healer olarak heryerde yer bulur ki endgame için bu böyle pvp seviyorsan tabiki senin kararın ben şahsen oynamıyorum pve player olduğumdan sadece pvp ye açık maplar işimi görür 1 yada 2 aya kadar gereksiz kalabalık gider diye düşünüyorum sıkılanlar bırakanlar vs ama eski nostalrius u aratmayacagi kesin populasyon a bakılırsa.

• Teşekkürler. Bu arada yeni öğrendim yeni pvp serverı açılacakmış. Ben onu bekleyeceğim, eski PvP serverda reyizler vardır hali hazırda. Bunda herkes eşit başlayacak, daha iyi olur :) . ya da daha kötü bilemedim. Hem de sınıfımı seçmiş olurum. Mage ya da Warrior arasındayım hayırlısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 22 Aralık 2016; 12:18:38 >
  • quote:

Teşekkürler. Bu arada yeni öğrendim yeni pvp serverı açılacakmış. Ben onu bekleyeceğim, eski PvP serverda reyizler vardır hali hazırda. Bunda herkes eşit başlayacak, daha iyi olur :) . ya da daha kötü bilemedim. Hem de sınıfımı seçmiş olurum. Mage ya da Warrior arasındayım hayırlısı.

evet sanirim ocak ayinda acilacak fresh start server elysium sanirim adi senin icin daha iyi olur orda da populasyon cok olur suan baya bi lag var duzeltmeye calisiyorlar bakalim
  • Güzel bi oyun Buldunuz mu.d
  • İşe yarayacak mmo bulmak hayal artık tipik asya mmo larda boşa vakit harcamaktansa gelin oynayalım bi guild kuralım oyunda yapacak şey zaten bitmiyor discord da ekleriz süper olur vanilla wow diyorum başka birşey demiyorum
  • Öncelikle konuyu açtıktan sonra takibi bırakalı uzun zaman oldu. Şu sıralar boş zamanım da olunca ne olup ne bitmiş girip bakayım dedim. Gerçekten kayda değer MMORPG bulmak için sarf ettiğiniz çaba beni fazlasıyla memnun etti ve tekrardan iştahlandırdı. Bundan sonra konuyu bende sürekli takip edip sizlerle istişare edeceğim.

Bunca araştırma ve arayış sonucu oyun bulamayınca eski oynadığım oyunların PVP Serverlerine sarmıştım. Fakat birşey öğrendim ki en güvendiğin PVP Server bile 5 PARA ETMEZ! Bunu niye söylüyorum, gördüğüm kadarıyla WoW PvP serverlerinde başlamak isteyen kardeşlerim var. Sizleri uyarıyorum. 10 numara bir yapıt olabilir, kurumsal bir PvP olabilir, aşırı zevk verebilir, ama soruyorum devamlılığı olmadığı sürece ne işe yarar? Onca emek verdiğin karakter sana hiç bir fayda sağlamadan ansızın yok olsa ve sen gık bile çıkaramasan ne işe yarar? Tabi yinede sizler bilirsiniz. Naçizane fikrim bu yönde.

Guild Wars 2'ye gelecek olursak. Son zamanlarda ismini fazlasıyla duyduğum, denemek istediğim fakat zaman sıkıntım olduğundan bir türlü denemeye fırsat bulamadığım bir oyun. Fırsat bulunca deneyeceğim. Ama ondan önce oyun hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olan arkadaşlarımız varsa eğer bizleri aydınlatsın. Artıları nelerdir? Eksileri nelerdir? Kalabalık mıdır? Paraya dayalı mıdır?

Hepinize mutlu yıllar, iyi forumlar diliyorum.

• Path of Exile
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraWoodS

Öncelikle konuyu açtıktan sonra takibi bırakalı uzun zaman oldu. Şu sıralar boş zamanım da olunca ne olup ne bitmiş girip bakayım dedim. Gerçekten kayda değer MMORPG bulmak için sarf ettiğiniz çaba beni fazlasıyla memnun etti ve tekrardan iştahlandırdı. Bundan sonra konuyu bende sürekli takip edip sizlerle istişare edeceğim.

Bunca araştırma ve arayış sonucu oyun bulamayınca eski oynadığım oyunların PVP Serverlerine sarmıştım. Fakat birşey öğrendim ki en güvendiğin PVP Server bile 5 PARA ETMEZ! Bunu niye söylüyorum, gördüğüm kadarıyla WoW PvP serverlerinde başlamak isteyen kardeşlerim var. Sizleri uyarıyorum. 10 numara bir yapıt olabilir, kurumsal bir PvP olabilir, aşırı zevk verebilir, ama soruyorum devamlılığı olmadığı sürece ne işe yarar? Onca emek verdiğin karakter sana hiç bir fayda sağlamadan ansızın yok olsa ve sen gık bile çıkaramasan ne işe yarar? Tabi yinede sizler bilirsiniz. Naçizane fikrim bu yönde.

Guild Wars 2'ye gelecek olursak. Son zamanlarda ismini fazlasıyla duyduğum, denemek istediğim fakat zaman sıkıntım olduğundan bir türlü denemeye fırsat bulamadığım bir oyun. Fırsat bulunca deneyeceğim. Ama ondan önce oyun hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olan arkadaşlarımız varsa eğer bizleri aydınlatsın. Artıları nelerdir? Eksileri nelerdir? Kalabalık mıdır? Paraya dayalı mıdır?

Hepinize mutlu yıllar, iyi forumlar diliyorum.

Private server başlarken zaten sürekliliği olduğu için değil aşırı zevk verdiği için başlıyoruz kapanırsa kapanır bunu kimse bilemez yapımcısı sunucunun nerede olduğu önemli bunun en güzel örneği de Nostalrius idi.kapandiktan sonra o kadar tepki aldı ki imza kampanyası başlatıldı ve oyun geri getirildi şimdi tekrar başka bir yapımcı tarafından release edildi ve pvp server hergün 10 k + player üstünde . nostalrius kapanmadan son dakikaları youtube da var bir bak bunu herkes söylüyor retail Wow da bile böyle yoğunluk görülmedi diye ben retail oynamadım ve oynamayı da düşünmüyorum bu oyuna yıllarını vermiş akrabalarim var ve onlar da bıraktı artık ve p server a geldiler yani bu sonu nasılsa belli gerek yok oynamaya tarzında düşünüp de karar verilecek birşey değil oynamak istemeyen oynamaz ama tersi düşünenlerin sayısı oldukça fazla öyle olsa zaten kimse başlamaz kapanırsa da bigun kapandı derim ve başka oyun bakarım lakin piyasa mmo çöplüğü hangine baksanız ya p2w yada populasyon sıfır tıpkı guild wars 2 gibi free adı altında ama satın almadan hiçbişey yapılamayan bir oyun pvp severler için belki ok ama oyuncu kıtlığı hakkında bir yazı okumuştum end game berbat ve değmez denmişti.

• Nostalrius'un devamlılığı olmaması gibi bir ihtimal yok artık. Zaten önceden de bütün database'Leri saklamışlar player'Lara ait. Herkes eski karakterine kavuştu. Peki neden artık devamlılığı olmaması gibi bir ihtimal yok dedim. Çünkü serverları bu kez Rusya'da kurdular :D . Nostalrius ''Blizzlike'' diye anılır. Yani Blizzard çalışanlarına yakın hizmet veriyorlar. En bug'sız ve sorunsuz oluşumdurlar kendileri. Şu an Latency 70 ms siz düşünün. 11k kişi online ve 70ms :D .

Bu arada Fresh PvP server açılış tarihi dün açıklandı. 7 Ocak . Mage ya da Warrior arasındayım. KEsinlikle bu maceraya atılacağım. 1-2 aylık raf ömrü olna Asya mmolarından gına geldi. Bir türlü tutunamadım, tutturamadılar. Olmadı. Mmo tarihimin en heyecanlı ve güzel anılarını 10 yıl önce yaşadığım vanilla Wow'a geri dönmeye karar verdim. Let the game begin ! :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 26 Aralık 2016; 22:12:38 >
  • Ben warmane serverına başladım. Orada Türk forumu da bulup bayağı bir online Türk görünce sevindim. Fakat daha guildlere girmek istemedim. Aradan o kadar uzun süre geçmiş ki bazı şeylerin gerçekte var olup olmadığını hatırlamıyorum. Naçizane bir kaç sorumu cevaplarsanız sevinirim.

1-Wotlk level kasarken frost talent mi gitmeliyim ? Rahat olur.

2-Bunda statlar falan var mıydı ? Stamine, intelligent ? Komik bir durum.

Herkesi wotlk warmane beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elensari

Ben warmane serverına başladım. Orada Türk forumu da bulup bayağı bir online Türk görünce sevindim. Fakat daha guildlere girmek istemedim. Aradan o kadar uzun süre geçmiş ki bazı şeylerin gerçekte var olup olmadığını hatırlamıyorum. Naçizane bir kaç sorumu cevaplarsanız sevinirim.

1-Wotlk level kasarken frost talent mi gitmeliyim ? Rahat olur.

2-Bunda statlar falan var mıydı ? Stamine, intelligent ? Komik bir durum.

Herkesi wotlk warmane beklerim.

Warmane wotlk server da en iyisi sanırım ama vote olayı bitiriyor onu da yani shop falan olmasa daha iyi olurdu ayrıca bana göre vanillla ve tbc paketleri en güzelleri sonrası biraz modern beni pek sarmadı zorluğu olsun iletişim olsun vanilla tek zaten bildiğim kadarıyla frost mage aoe farm için ideal ateş talenti de pvp raid için tabi bu vanilla da böyleydi wotlk nasıldır bilemem warlock oynadigim için bildiklerimi yazdım mage için

• quote:

Nostalrius'un devamlılığı olmaması gibi bir ihtimal yok artık. Zaten önceden de bütün database'Leri saklamışlar player'Lara ait. Herkes eski karakterine kavuştu. Peki neden artık devamlılığı olmaması gibi bir ihtimal yok dedim. Çünkü serverları bu kez Rusya'da kurdular :D . Nostalrius ''Blizzlike'' diye anılır. Yani Blizzard çalışanlarına yakın hizmet veriyorlar. En bug'sız ve sorunsuz oluşumdurlar kendileri. Şu an Latency 70 ms siz düşünün. 11k kişi online ve 70ms :D .

Bu arada Fresh PvP server açılış tarihi dün açıklandı. 7 Ocak . Mage ya da Warrior arasındayım. KEsinlikle bu maceraya atılacağım. 1-2 aylık raf ömrü olna Asya mmolarından gına geldi. Bir türlü tutunamadım, tutturamadılar. Olmadı. Mmo tarihimin en heyecanlı ve güzel anılarını 10 yıl önce yaşadığım vanilla Wow'a geri dönmeye karar verdim. Let the game begin ! :)

Mükemmel açıklama ağzına eline sağlık

• Steam de erken erişim project genom adlı bilim kurgu mmo oyunu çıktı 2 ay önce ben oynuyorum ve çok hoşuma gitti.

Craft sistemi , vb. bir çok özellik var. Bir deneyin isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UniversaLTurk

Steam de erken erişim project genom adlı bilim kurgu mmo oyunu çıktı 2 ay önce ben oynuyorum ve çok hoşuma gitti.

Craft sistemi , vb. bir çok özellik var. Bir deneyin isterseniz.

Free2play mi ?
  • b2p türkçe seçeneği yok vpn gerektiriyor ama Black Desert Online tek geçer.!
  • dragon nest hakkında bilgisi olan arkadaş var mı (önceki mesajlarda geçmiş olabilir ama okumaya üşendim açıkçası )
  • Revelation online açılacak.Sağlam mmorpg.
  • Merhabalar 12-13 yıl mmorpg tarzı oyun oynadım. mist of pandaria gelene kadar 4-5 yıl oynayıp bıraktım. Knight online hala oynuyorum desem yeridir hala kopamıyorum. Abi ben apostle da partide yer açılsında gireyim diye beklemeyi özledim. . Fakat durum hepimizin bildiği üzere eskisi gibi değil, 1 yıl civarı LOL oynadım ama sarmıyor, 45-50 dk bi yeniden lvl kas sıkıyor beni. konuyu açıldığından beri takip ediyorum, biri çıkıp bi oyun göstersin de başlayayım artık. League of angels 2 diye bi oyun var tamamen saçmalık bin tl yi geçti verdiğim para hiç bi faydası yok, oyun bulamıyorum League of angels da çok dandik p2w olduğundan sürekli ödeme yapmak gerek. Biri beni kurtarsın bi oyun önersin artık.

(not: silkroad, metin2, newerwinter, knight online, WOW, aion, florensia oynadım)

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.