Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
15
Favori
69.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mu legend deniyorum bu aralar gayet güzel ve zevkli. 8 kasımda closed beta kapanıyor şuan cb de diye çok kasmıyorum ama open betaya geçince beraber oynayabileceğimiz bi topluluk olsun isterim
  • haydi hepimiz toplanıp metin2 oynayalım , olaya sıfır noktasından başlamalıyız , yeniler hiç online toplayamıyor,mmorpg dediğin ko gibi veya metin2 gibi dopdolu olmalı ,grafik karın doyurmuyor
  • En başından beri konuyu Okudum. Aynı sıkıntıları bende yaşıyorum. Bu aralar bless online'a baktım fakat bu oyunda eninde sonunda p2w olacak, belkide öyledir bile. Çünkü Archeage benzeri bir dakika ile dolan eylem puanları var. Sizlere tavsiyem...Vallahi Bir Saat kadar tavsiye verecek birşey düşündüm bulamadım. Yazmaya başlamadan önce gelin hep beraber rust,dayz gibi oyunlara girelim daha eğlenceli olur diyecektim ama vazgeçtim ondan da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke knight online metin2 ilk başladığımız yıllarda oynasak o eğlendiğimiz anılarımıza dönsek...
  • Steam'da oyunların topluluk merkezlerine girerek online oyuncu sayısına baktım da (farklı saatlerde de) Mmorpg oyunlarında 1000 kişiden az varken online olmayan skyrim ve skrim special edition'de toplamda 100.000 oyuncu online. cs go da 650k. tabi bu sayılar steam'dan girişleri gösteriyor sadece.

• Conquer online
  • 25 yaşında 2. üniversitesini bitirmek üzere olan bende bu konuda takipteyim tabi ben cok fazla k.o yada metin tarzı oyunlar oynamadım benim hayatım wow da geçti vanillası , burning crusade , wotlk , cata sı , carşamba günlerimizin gecesini sabaha kadar oyuna ayırırdık 25 kişi wotlk zamanı boss time yapardık icc de team speak ile beraber 40 yaşında abilerimiz mi dersin sınıfta kalan tıp okuyan arkadaşlarımızmı dersin ne güzel günlerdi , yine buna benzer bişeyler arıyorum .. takipteyim ..
  • takip
    metin2 tarzı bulamassam metin2 ye yeniden başlıcam yada pvp serverlarla yetinicez
  • world of warcraft vanilla private server da oynuyorum ve bugun yeni bir server acilacak merakla bekleniyor ve cogu kisi orada yeniden sifirdan baslayacak.Su anda Kronos II de oynamaktayimhttp://www.kronos-wow.com/ server baya kalabalik parti bulmak hic sorun olmadi simdiye kadar.Ve daha onceden Nostalrius wow private server da oynamis olanlar bu yeni acilacak server da eski nostalrius karakterleri ile devam edebilecek deniyor.Ne kadar dogrudur bilemem tabiki

Ayrintili bilgi :https://elysium-project.org/about/

Server tanitim : https://www.youtube.com/watch?v=JxAIYvyNIrg

Yeni baslayacak olanlar icin karakter tanitim : https://www.youtube.com/watch?v=ExJEcjviK04

Bilgisayarimdan silmedigim tek oyundur kendisi dedigim gibi world of warcraft ilk versiyonudur yani 1.12.1
    Belki toplanip kendi guildimizi kurabiliriz malum bu tur oyunlarda turk populasyonu cok cok dusuk yinede bir sans vermenizi isterim arkadaslar.Baslamak isteyen arkadaslar pm atabilirler bildigim kadarini aktarmaya calisirim.

• Herkese Öneririm Neverwinter Acayip Güzel Bir Oyun MMORPG f2p Ama Fazla Emek İster Kasılmak İçin Fakat Pek Türk Oyuncusu Yada Türk Serveri Yok Toplanıp Beraber Başlarsak Çok Güzel Olur Bir Bakmanızı Tavsiye Ederim Pişman Olmicaksınız!!
  • Bu Arada Sırf Bu Konuya Cevap Vermek İçin Üye Oldum Umarım Herkesin Oyun İhtiyacını Gideririm Umarım Beğenirsiniz Oyunu Neverwinter f2p Emek İsteyen Bir Oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muaxh03

Bu Arada Sırf Bu Konuya Cevap Vermek İçin Üye Oldum Umarım Herkesin Oyun İhtiyacını Gideririm Umarım Beğenirsiniz Oyunu Neverwinter f2p Emek İsteyen Bir Oyun

kardeşim ben indirdim bakalım ne olcak herkes indirirse burda toplanalım klan lonca veya bi guildde takılalım :D
  • bende bu gün destiny of ancient kingdoms diye bi oyun kurdum 20 lwl olup ara verdim deneyecem bi süre bakalım steam de var bu oyun bu arada...
  • Ko nun 2002 yillari gibi oyun cikmadi o zevk hic bi oyunda yok bi donem wow da oynadim burning patchinde basladim ve lk de bi sure oynadim ve biraktim ikiside farkli oynanis tarzi var ve guzeldi ko bugun bastan baslasa yine alt ust eder ortaligi

• Yaklaşık 10-12 kişi eski bir ekibiz.
    Yaşlarımız 28+, yemin ederim belki 2 yıldırı oyun arıyoruz ve hala bulamadık.
    KO,oynuyorduk, hatta bir çok Private Serverda da ara ara oynuyorz. Ben şahsım adına SMITE,LOL,WOW ve NEVERWINTER'da oynadım.
    Ama yeni bir oyun bulamıyoruz yok!
    Nerede o KO'da Empire bile gelmeden önceki dönem.
    Bol şanslar arkadaşlar. Konuyu takipteyim.
    Umarım bizi birazda olsa eskisi kadar heyecanlandıracak bir oyun bulabilirz.
  • world of warcraft vanilla private server da oynuyorum ve bugun yeni bir server acilacak merakla bekleniyor ve cogu kisi orada yeniden sifirdan baslayacak.Su anda Kronos II de oynamaktayimhttp://www.kronos-wow.com/ server baya kalabalik parti bulmak hic sorun olmadi simdiye kadar.Ve daha onceden Nostalrius wow private server da oynamis olanlar bu yeni acilacak server da eski nostalrius karakterleri ile devam edebilecek deniyor.Ne kadar dogrudur bilemem tabiki

Ayrintili bilgi :https://elysium-project.org/about/

Server tanitim :https://www.youtube.com/watch?v=JxAIYvyNIrg

Yeni baslayacak olanlar icin karakter tanitim :https://www.youtube.com/watch?v=ExJEcjviK04

Bilgisayarimdan silmedigim tek oyundur kendisi dedigim gibi world of warcraft ilk versiyonudur yani 1.12.1
    Belki toplanip kendi guildimizi kurabiliriz malum bu tur oyunlarda turk populasyonu cok cok dusuk yinede bir sans vermenizi isterim arkadaslar.Baslamak isteyen arkadaslar pm atabilirler bildigim kadarini aktarmaya calisirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muaxh03

Herkese Öneririm Neverwinter Acayip Güzel Bir Oyun MMORPG f2p Ama Fazla Emek İster Kasılmak İçin Fakat Pek Türk Oyuncusu Yada Türk Serveri Yok Toplanıp Beraber Başlarsak Çok Güzel Olur Bir Bakmanızı Tavsiye Ederim Pişman Olmicaksınız!!

neverwinter mi kaldi artik kardes o oyun agir pay to win f2p olduguna bakmayin girin private server da wow oynayin daha iyi para ile hicbirsey alinmiyor NO SHOP yani marke flan yok oyunda herkes esit emekle item yapiyorsun bazi oyunlardaki gibi parayi basan karakter item alamiyor.piyasadaki nerdeyse butun mmo lari denedim adam gibi RIFT ONLINE var onda da oyuncu yok ilerde taki giymek icin para istiyor flan ama bosa kasmayin neverwinter da flan zamaniniza yazik zevk icin takiliyosan ayri ama ciddi zaman harcanmaz soyliyeyim.

• hepinizin f2p oyun istediğini biliyorum ama gerçekten kaliteli mmorpg arıyorsanız önünüzde sadece 2 seçenek var.

1- World of warcraft; hikayesi,içeriği,oyuncu tabanı,oyun stili devasa olan mmorpg cogunuz biliyorsunuz. Pahalı olabilir doğrudur hadi oyunu aldık bide ödemesi var diyebilirsiniz ama WoW forumuna uğrayıp gold kasma konularından tüyolar alıp oyun içi gold ile game time alabilirsiniz. (şuan çok pahalı gerçi ama olsun)

2- Guild Wars 2; Daha çok pvp bazlı oyun olsada, mmorpg zevkini tam anlamıyla veren tek oyun diyebilirim. İçeriği çok devasa ve çok güzel. PVE bazlı bir oyun olmasını isterdim ama malesef oyun stili PVE ye uymadığından PvP bazlı. Ve dünya çapındaki en iyi PvP ye sahip mmorpg bu oyundur.

Diğer oyunlar size sadece zaman kaybettirir, bi şekilde bırakacaksınız yada oyun ölecek falan.
  • Cabal denediniz mi Steam'e geleli çok olmuş. PvE olarak çok zevkli bir oyun. Dungeonlar falan efsaneydi. Oynayacak varsa başlayabilirim.

• selam bir kaç gündür destiny of ancient kingdoms oyalanıyorum knighta benziyor gibi geldi bana fena değil gibi,
    2 ırk var 6 7 class var her iki ırkdada aynı classlar var(warrior, okçu, assasin,mage, priest, tanıdık geldi mi :) ayrıca soul eater diye bi class var)
    PVP işi nasıldır tam emin değilim ama bir kaç modu var, clan vs clan gibi, ayrı bir pvp haritası var mı bilmiyorum...
    ayrıca oyun daha 30 ağustosda açılmış 3 4 aylık oyun yani skill sayısı biraz az geldi bana ama skill list sonunda coming soon yazıyor zamanla ekleyecekler sanırım grafiklerde fena değil gibi knight tarzı oyunlarla kıyaslayınca,
    unutmadan 30 günlük VIP üyelik sanırım 2.5$, ayrıca oyun parası ilede PUS itemleri alınabiliyor birde ekran görüntüsü koyım tam olsun :)

unutmadan karakter seçim ekranında sol tarafdaki ırkı seçtimiştim adını hatırlayamadım şimdi, oynayacak olan varsa bi guild kurarız yine
    knighttaki gibi krallık işleri falan var ama daha tam çözme fırsatım olmadı henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new124tan -- 25 Kasım 2016; 2:36:54 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.