Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
532
Cevap
16
Favori
66.175
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Diğer Free to Play Oyunlar >> Diğerleri >> Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hyndra

quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

albion online ne zaman bedavaya geçecek bilgisi olan var mı?

Bedava olacak diye bir haber yok şuan için yakın zamanda olması dusunulmuyor

b2p olacak sanırım ama bilmediğimiz deneme fırsatı bulamadığımız oyuna nasıl bu kadar para verelim? bi denesek güzel olurdu.
    2003 te piyasaya sürülmüş ve bu zamana kadar birçok başarı almış Sandbox MMORP bir oyundur
    Şu sıralar oyun biraz durgun ama yakın zamanda free to play olacağı için durum biraz değişebilir
    Oyunun yapısının büyük bir kısmını oyuncular oluşturmakta. İngilizcene güveniyorsan çok zorlanmayacağın bir oyun. Benim açımdan ilk başlarda çok zor oldu ama bu sayede ingilizcemde gelişti açıkçası :D
    Oyun çok detaylı çoğu yerde kafa ağrıtıyor bazı zamanlarda sıkılabilirsiniz
    Oyunu bir araştırın gameplay filan izleyin hoşunuza gidebilir.
    Cinematicler kesinlikle gerçektir oyunda olmayan birşey cinematicte yok yani
    https://www.youtube.com/watch?v=AdfFnTt2UT0 - Oyunu en güzel anlatan cinematiclerden birisi
    https://www.youtube.com/watch?v=0bjTrPutt4k - Buda benim en çok hoşuma gideni. Yeni gelen devasa istasyonlar ile ilgili.
    Başlamayı düşünürseniz belli konularda yardımcı olabilirim
    Oyunda türk oyuncu sayısı pek fazla değil ama eski ve tecrübeli oyuncular geneli
    |
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

b2p olacak sanırım ama bilmediğimiz deneme fırsatı bulamadığımız oyuna nasıl bu kadar para verelim? bi denesek güzel olurdu.

Erken erişim de deneme fırsatım oldu lakin hack and slash tarzı oyunlardan hoşlanmadığım için beni pek sarmadı ama oyun craft ve pvp üzerine yani dış alanda biri seni öldürürse itemlerini falan yagmalayabiliyor topladığın taş odun vs öküze yükleyip goturuyosun falan tabiki kapasiteleri farklı oyun güzel ama tepeden bakış olmasaydı ciddi düşünürdüm oynamayı fakat malesef bana hitap etmiyor o tür seven oyuncular rahat kaptirir kendini uzun soluklu bir oyun bana göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    3501 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Erken erişim de deneme fırsatım oldu lakin hack and slash tarzı oyunlardan hoşlanmadığım için beni pek sarmadı ama oyun craft ve pvp üzerine yani dış alanda biri seni öldürürse itemlerini falan yagmalayabiliyor topladığın taş odun vs öküze yükleyip goturuyosun falan tabiki kapasiteleri farklı oyun güzel ama tepeden bakış olmasaydı ciddi düşünürdüm oynamayı fakat malesef bana hitap etmiyor o tür seven oyuncular rahat kaptirir kendini uzun soluklu bir oyun bana göre

tam benlik oyun ama hiç oynadam o para çok işte.
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Yorumlardan yola cikarak titansiegeyi indirip sansimi denedim malesef büyük bir hayal kırıklığı oldu

Orijinalden alıntı: takatonia

Yorumlardan yola cikarak titansiegeyi indirip sansimi denedim malesef büyük bir hayal kırıklığı oldu

Bende oyunu 1 saat oynadım ve koşarak uzaklaştım. Hayatımda gördüğüm en rezil MMORPG oyunu. Piyasadaki mobil oyunların %90'ı bu oyunu ikiye katlar. Ödüllendirme mevzularıyla insanların aklını çeldiler. Hadi grafik olarak neyse ama o oynanışı insanın psikolojisini bozuyor, herşey kütük gibi hareket ediyor. Belki biraz fazla gömdüm ama hakettiğini düşünüyorum

Revelation Online ve Bless Online'ı bekliyorum. Yakında geleceğini söylüyorlar ama ne kadar yakın bilemem. Onları bekleyemem dersen F2P olarak Blade and Soul var, bana göre şuan piyasadaki en oynanılabilir F2P oyun. Bana özellikle PVP'si çok hızlı geldiği için oynamayı bıraktım. Bir kaç tane Koreli PVP videosu izlersen anlarsın ne demek istediğimi. Hızı senin için sorun olmazsa tavsiye ederim. Ayrıca hikayesi de çok hoş, end game yapamadım ama yarısına kadar oynadım. Sarıyor yani pişman olmazsın denersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aogirikenji -- 24 Ekim 2016; 1:01:08 >
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj

yok kardeşim gayet kütük gibi bir oyun olmuş daha da söylenecek var da gerek duymuyorum zaten b&s duymuştum videosuna baktım ama benim pc çok iyi değil taşır mı bilmiyorum grafikleri üst düzey görünüyor
    |
    |
    Bahsedilenler: aogirikenji
    Bns bende oynadım lakin açık dünya değil çok kısıtlı 30 lvl kadar kastım bıraktım bence riders of icarus ondan daha iyi hiç olmazsa petlerle falan uğraşıyorsun ucuyorsun vs bns o kadar bekledik hayal kırıklığı oldu Revelation online ve bless online gelirse gayet güzel olacak inşallah onlarda fos çıkmaz.aslinda en beğendiğim oyunlardan biri Rift online ama ondada oyuncu yok oynamayı düşünenler varsa tekrar indiririm yeterince açık dünya ve bol skill çeşitliliği mevcut tabi tam free to play değil bazı özellikler için gerçek para ödemek lazım ilerde gold kasıp alınabiliyor sanırım ama o kadar ilerlemedim şahsen

Kısıtlamalı oyunlardan bende haz etmiyorum boğuyor insanı, Bless Online'dan çok umutluyum. Black Desert ilgimi çekti bu aralar araştırıyordum şey diyorlar bu amerikada ücretsiz avrupaya ücretli oldu ya, amerikadaki oyunda oyun içi satın almalar vs şeyler varmış avrupa sunucusunda bunu tamamen kaldırdıklarını, bu yüzden ücretli olduğunu söylüyorlar. Türkiye'ye erişimi yasak olduğu için tedirginim, o yüzden bulaşmak istemiyorum.

Dediğin gibi oynayacak insan olduktan sonra oynanır Rift ve benzeri oyunlar. Benim arkadaş grubum vardı, "50-100" civarı oyuncuya sahip oyunları bile oynadık. Sarıyor yani kafanın uyuştuğu insanlar olunca ama malesef kendilerini MOBA illetine kaptırdılar(RİP)
    |
    |
    Hyndra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Yakın zamanda Mu Legend çıkacak. Dün kapalı betaya başladı.
    |
    |
    Black Desert
    BLESS..
    güzel eserler ama
    TR engelli ...
    |
    |
  • Onbaşı
    34 Mesaj
    Bless onlinde avrupada olupta türkiye engeli mi var acaba eğer öyleyse türkiyeye gelme ihtimali var mı arkadaşlar?
    |
    |
    |
    |

bless online şu ana kadar incelediğim oyunlar içinden en ilgi çekeni oldu görev sistemi hoşuma gitti skiller olsun ne bileyim akıcı bir oyun geldi umarım bu sene bitmeden oyun açılır sizce 2017 ye girmeden açılır mı?
    |
    |

Malesef avrupa için 2017'den sonraya ertelendi. Önümüzdeki ilkbahar gibi gelir muhtemelen, ben rusya serverinde oynayacağım avrupaya gelene kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aogirikenji -- 28 Ekim 2016; 23:45:38 >
    |
    |
    takatonia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

saçma bi soru olacak belki rusça mı olacak ingilizce mi bir de ping olayı olur mu acaba?
    |
    |

Ping sorunu yoktu ama oyunu patchlerle vs şeylerle ingilizceye çevirmeyi denedim. Oyun dosyalarında değişiklik yaptığım için tespit edip anında banladılar. Ticket attım büyük ihtimalle halledicem. Beta keyine para vermedim yoksa çok koyardı Tabi bu benim failim çünkü internette araştırdığıma göre, Kore sunucusunda oynayanlar ingilizceye çevirip sorunsuz oynamışlar.
    |
    |
    takatonia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Arkadaşlar sırf bu konu için üye oldum.Ben de oyun aramaktayım.Şunu söyleyeyim piyasadaki bir çok MMORPG oyununu denedim.6 yıl WOW WOTLK oynadım.2 yıl Newervinter oynadım.1 yıl Tera oynadım.diğer oyunlarıda indirdiğim gün sildim.şu an istediğimiz gibi bir oyun yok gibi.hepsi bir yerden sonra ya sıkıyor ya da para gerektiriyor.bu aralar kendimi cs go-ya verdim.başka çare yok.konuyu güncel tutalım belki istediğimiz oyunu buluruz.bulamazsak Lineage legend ya da Lost ark-ın beklentilerimizi karşılayacağını düşünüyorum.bu 2 oyun çıkar çıkmaz deniyip düşüncelerimi yazıcam.güzel olursa bu konudaki bir çok kişiyi toplar takılırız.saygılarr
    |
    |
Reklamlar
SEO
son dakika
Canlı Tv izle
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.