Şimdi Ara

Online Oyun Tavsiyesi 2015-2016(MMORPG) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
15
Favori
69.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bana MMORPG oyun önerirmisiniz oyun knight online tarzı olsun yani görevler olsun ama illa level kasmak için item yapmak için görevlere bağlı olmayalım yani canavar keserek level atlayalım şu zamanda önerebileceginiz oyun var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Albion zaten sandbox bir oyun herplatformda oynanıyor neredeyse. PC, android ve ios da. Albion uo tarzı oyunları sevenler için craft rp ve pvp si güzel bir oyun pvede ucundan biraz var ilaki craft materyalleri için. Şuanda piyasada oynanabilecek zaten belli başlı oyun var. Bunlar zaten başı çekenler ön grup WoW,GW2,ESO,FF XIV ( aklıma bunlar geldi direk ) . Arkasındaki grupta olan çok gruptan ayrılmayan ama yinede ayrı bir grup olan kısım var. Bunlar da neverwinter, titansiege, bns, blackdesert, riders of icarus, echo of soul, rift, archeage, eloa, devilian, webzen game oyunları, aeria game oyunları ... aklıma gelenlerde bunlar. Ama farklı bir oyun tarzı istiyorum diyorsan da warframe, bilimum fps tarzı oyunlar, defiance ( bence çok zevkli ve eğlenceli bir oyun ), trove. gibi oyunlarda var piyasada popüler olan ve oynanabilen.

Şimdi metin 2 ve KO gibi oyunlarda var. Bunlarında hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi var ama private ama orijinal serverlarında. Metin 2 velet oyunu KO parası olanın oynayabildiği oyunlar gibi yorumlar oluyor illaki bende bunlar arasındayım ama onlarda uzun zamanlar emek verilip çok iyi yerlere gelinebilen ve ciddi zevk alan ve büyük bir topluluğa sahip oyunlar. Bu şu şekilde oluyor Ultima Online oynardık biz deli gibi yakın zamana kadarda oynamaya devam ediyordum ara ara sıkıldıkça. Şimdiki nesil gördüklerinde bu ne böyle oyunmu olur gibisinden konuşmalar geçiyordu ama bize verdiği hazzın tarifi yoktur. Doğrumu ? Doğru. Şimdi Metin 2 yide küçümsememek lazım geneli yaş ortalaması küçük arkadaşlar tarafından oynansa da benim ailemde 47 yaşında bir abimiz deli gibi kasıyor. Serverın sayılı isim yapmış ailelerinden birinin de başı. Herneyse. Genel olarak oyunlar bunlar piyasada oynanan. Ama hardcore bir oyun istiyorum diyorsanda scfii EVE online var ki benimki yemediği için hiç bulaşmadım çünkü farklı ve devasa bir evrende dolaşmak beni ürküttü açıkçası. Sizlere iyi eğlenceler dilerim kolay gelsin. Şimdilik benim ise ofiste anca rahatta takılabildiğim ELOA var. Albion oynuyordum ama şimdi kapanınca eloa ya geçtim.

usta albion ne olacak ya , şu an open betaya geçti hala oynamak için para istiyor. bu oyun p2w değil mi ne zaman görebilicez bu oyunu?

ayrıca aylık para ödemeyi göze alan arkadaşlar wow alın keyfinize bakın. yaşınız var , topluluk içinde nasıl davranılacağını biliyorsanız onlarca aktif ve büyük türk guildi var wow da. hem oyunu öğrenirsiniz hem oyun nedir nasıl zevk alınır bunun tadına varırsınız. youtube dan wow raids diye aratın mevzuyu görün , 40 kişi her biri görevinin farkında olarak dakikalarca bir boss u kesmeye çalışıyor sistemde ve gerçekten bana kalırsa online oyunların gelebileceği en üst nokta.

• Tracy-Mcgrady kullanıcısına yanıt
    Bu oyun tam bir muamma oldu kimse tam olarak bilmiyor ne olduğunu. Wowu bilmeyen zaten sanmıyorum ben bilmeyen kalsın. Yıllarımı wowa vermiş biri olarak zamanında oynamayı hala çok istiyorum ama maalesef evli ve 2 çocuk babası biri olarak raidlere zaman ayıramayacak olmamdan dolayı hiç bulaşmıyorum ama acayip canım istiyor oynamak. Raidsiz de hiçbir anlamı olmuyor oyunun ondan dolayı uzaklarda kalıyorum wowa karşı.
  • Arkadaşlar ELOA Online EU sunucunda oynuyorum. Türk loncası ve birlikte takılabileceğim birilerini arıyorum. 30LV magem var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadlords

Bu oyun tam bir muamma oldu kimse tam olarak bilmiyor ne olduğunu. Wowu bilmeyen zaten sanmıyorum ben bilmeyen kalsın. Yıllarımı wowa vermiş biri olarak zamanında oynamayı hala çok istiyorum ama maalesef evli ve 2 çocuk babası biri olarak raidlere zaman ayıramayacak olmamdan dolayı hiç bulaşmıyorum ama acayip canım istiyor oynamak. Raidsiz de hiçbir anlamı olmuyor oyunun ondan dolayı uzaklarda kalıyorum wowa karşı.

peki hocam ne oynuyorsunuz bu aralar , ben de eylül ayında işe başlıycağım için şimdiki gibi rahatça raid kovayalayamam.
  • hocam bende arıyorum fakat bulamadım oyunun türü önemli değil en son oynadığım alpha wars zevkle oynuyordum çok zaman almayan clan sistemli bir oyun fakat acayip para isteyen bir oyun eş değerinde bir oyun bulamadım şuan tatmin etmesede LoL oynuyorum hayırlısı inş buluruz aklımıza yatan bir oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyndra

quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

abicim bildiğin türkçe bir mmorpg varmı ya her türlü olur valla wow başlarımda karışık geldi bana ingilizce oldugu için

wow karısık falan değil private server da oynuyorum ücretsiz onun yanında türkçe rappelz ve shaiya var sanırım ama oynayan kaç kişidir bilemem benim oynadıgım server da (wow) yaklasık 1500-2000 online oluyor zaten oyuncu olmayan bir oyunda hiçbirşey yapamazsın ticaret olmak zorunda varsa öyle bildiğiniz oyunlar paylaşın oynayalım

dungeon finder var mı varsa çalışıyor mu hocam?
  • Aslında çok fazla oyun var piyasada neredeyse tamamına yakını bir miktarda olsa para yatırmaktan geçiyor. Oynanabilecek oyunlar var ama aradığınız özelliklere göre sevebilir yada bu ne böyle diyebilirsiniz. Şimdi ben genelde hacknslah türündeki oyunları çok seviyorum. Ama amaçsızca grind yapmak bana göre değil. Zevk alarak oynadığım sadece 3 tane oyun vardı yıllarca oynayıp sıkılmadığım ve zevkle oynadığım. Bunlar WoW birinci sırada yer alıyor, Warhammer online ciddi kastığım ve emek sarfettiğim bir oyundu (maalesef kapandı ve bundan aldığım hazzı başka bir oyunda alamadım), CABAL ın ilk zamanları ( ücretli olduğu ilk betadan çıktıktan sonra aylar. ) . Şuanda bende arayış içerisindeyim ofiste de rahat bir ortam yok ondan dolayı böyle rahatta takılabileceğim bir şey arıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tracy-Mcgrady

quote:

Orijinalden alıntı: Hyndra

quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

abicim bildiğin türkçe bir mmorpg varmı ya her türlü olur valla wow başlarımda karışık geldi bana ingilizce oldugu için

wow karısık falan değil private server da oynuyorum ücretsiz onun yanında türkçe rappelz ve shaiya var sanırım ama oynayan kaç kişidir bilemem benim oynadıgım server da (wow) yaklasık 1500-2000 online oluyor zaten oyuncu olmayan bir oyunda hiçbirşey yapamazsın ticaret olmak zorunda varsa öyle bildiğiniz oyunlar paylaşın oynayalım

dungeon finder var mı varsa çalışıyor mu hocam?

Hocam bıraktım server i aşırı lag olmaya başladı riders of icarus ve blade and soul karışık oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Riders of icarus oynamayı düşünüyorum önerir misiniz ? K.O oyuncusuyum baya baya uzun süredir hoşuma gitti oyun :D PK sistemi var mı ? CZ stili ?
  • Piyasada nedense uzun süre soluksuz oynanacak bir oyun yok gibi.Hepsi bir süre sonra sıkmaya başlıyor.Albio Online bakıyorum ben bu aralar

• quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Piyasada nedense uzun süre soluksuz oynanacak bir oyun yok gibi.Hepsi bir süre sonra sıkmaya başlıyor.Albio Online bakıyorum ben bu aralar

hocam para verip satın mı aldınız , para vermeden oynama yolu var mı?
    Henüz almadım almayı düşünüyorum çünkü oyun çoğu kişinin dediğine göre ilk başta denilen gibi ücretsiz olmayacak ama kafamı karıştıran bir kaç sorun var.Bitmek bilmeyen beta süreci oyunun acaba hâlâ çok mu eksik diye düşündürüyor insanı.1 Ağustosta final beta sürecine girdi ve 3 Ay sürecekmiş.Oyun genel olarak hoşuma gitti ama işte 88 lira boş yere vermekte istemiyor insan

• quote:

Henüz almadım almayı düşünüyorum çünkü oyun çoğu kişinin dediğine göre ilk başta denilen gibi ücretsiz olmayacak ama kafamı karıştıran bir kaç sorun var.Bitmek bilmeyen beta süreci oyunun acaba hâlâ çok mu eksik diye düşündürüyor insanı.1 Ağustosta final beta sürecine girdi ve 3 Ay sürecekmiş.Oyun genel olarak hoşuma gitti ama işte 88 lira boş yere vermekte istemiyor insan

hiç tanınmamış oyuna wow kadar para istemek de cesaret doğrusu
    İşte bilindik firma olsa deriz ki destek kesilmez ne bileyim geliştirirler oyunu ama tanışmamış bir firmanın ilk oyunu sanırım.Durum baya riskli akşamları twitch de İngiliz birinin yayınlarını izliyorum.Oyun güzel gerçekten ama oynamadan Tabi bilemeyiz

• dragons prophet indiriyorum oynamak isteyen pm atsin takilalim eski ama güzel oyun bana gore.riders of icarus un eski versiyonu :)
  • quote:

İşte bilindik firma olsa deriz ki destek kesilmez ne bileyim geliştirirler oyunu ama tanışmamış bir firmanın ilk oyunu sanırım.Durum baya riskli akşamları twitch de İngiliz birinin yayınlarını izliyorum.Oyun güzel gerçekten ama oynamadan Tabi bilemeyiz

online oyunlar öyle bir şey ki , dışardan çok hoş gelir ama zamanla sıkabiliyor. muazzam bir sistem kurmaları lazım ki insanlar oynadıkça oynasın , zaman içinde oyun kendini eskitip bitirmesin. bunu blizzard dan iyi beceren yok . wow oyna mesela , 24 saat oyna 24 saatin hepsinde yapacak farklı bir şey bulursun , oyun bitmez . ama yıllar içinde wow u bitirecek diye piyasaya çıkan onlarca oyun , bir çoğu da yüksek bütçeli , yok oldu gitti , her gün herkesin eleştirdiği wow dimdik ayakta . 30 ağustosta legion geliyor , muhtemelen yine bi 10 milyon oyuncuya çıkarlar.

şimdi twitch den ben de bakıyorum , oyun çok güzel geliyor , ilgi çekici , insanın oynayası bi yaşayası geliyor , ama ben 100 tl verip bu oyunu aldıktan 1 hafta sonra ne kadar daha oynamya devam edebilrim bunu bilemem , bu yüzden daha adı sanı duyulmamış bir oyunu , oyunculara denetmeden direk satmak bence hata. wow bile 20 levele kadar denettiriyor , oyunun akışını az da olsa tattırıyor. bence hata yaptı albion , şahsen çok oynamak istiyorum ama gidip veremiycem 30 dolar . umarım bu hatalarından dönerler , 2 gün de olsa bi deneme izni verirler de tanırız oyunu , potansiyeli yüksek gibi.

ayrıca ekşide yorumlara bakıyorum , oyunda güçlü clanı olanın borusunun öttüğü bir sistem varmış . şimdi desek ki zaten bütün online oyunlarda sistem budur , güçlü clan toplar geeçer , yine karşımıza wow örneği çıkıyor , sen oyununu oynadıktan sonra 0 dan zirveye wow da yükselebiliyorsun ,albion 'un böyle bir sıkıntısı da varmış.

bakalım takip edicez.

Kesinlikle öyle.İşte final betaya girdiler ama 3 ay daha sürecek olması dediğim gibi kafa karıştırıyor .Şimdi 90 lira verip closed beta ya katılmak biraz kumar gibi.Oyun ücretsiz olmayacak deniliyor ama aldiktan 3 ay sonra ücretsiz olursa canımı sıkar.Bakalım dediğin deneme olayı ileride closed betadan çıkınca oyun olur herhalde.Çünkü olması gereken bu.Bu arada biraz fikir sahibi olmak için bu videoyu izleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPHAR3X -- 21 Ağustos 2016; 10:45:21 >

• Yaklasik 5 gundur oynuyorum ama kimseyi goremedim oyunda suan memlekete gidiyorum gelince oynanabilir
  • Hala uzun soluklu oyun bulabilen yok. Hey gidi Knight günleri..
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.