Şimdi Ara

Online oyun öneri. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
32.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: justlook78

quote:

Orijinalden alıntı: digger01

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Margu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Margu

Dostum point blankle devam et derim wolfteam,cengizhan gerçekten kalitesiz oyunlar.LoLu deneyebilirsin tamamen türkçedir.

Lol u denemiştim ancak türkçe değildi diye hatırlıyorum hatta dili yüzünden oynamamıştım. Şu an Türkçe mi oyun.

Evet türkiye serverı var.

nasıl yani pvp falanmı yoksa oyunun orginalimi ttürkçe

Oyunun Tamamı Türkçe Seslendirme Felan Full + Full Türkçe
    http://tr.leagueoflegends.com/

Tamam hocam oyunu kurdum ve gayet eğlenceli ve güzel bu gün 5 level oldum ancak oyunla ilgili birkaç sorunum var eğer oyunu oynuyor ve oyundan anlıyorsan sana bir kaç sorum olacak.
    1) amaç nedir kısaca özetleyebiirmisin
    2) oyunda saddece karşındaki takımın kalesini alma amacı güdülüyor değimi başka oyun fonksiyonları yok örneğin metin 2 gibi lonca savaşlarının, düelloların yanı sıra hayvanlarda kasılmak vb gibi.
    3) ben örneğin 10 kişilik bir odada en son ben bağlanıyorum( internet hızım yavaş deği bundan kaynaklandığını düşünmüyorum) ekran kararıyor hatta hata veriyor yeniden dene diyorum ve sonra biraz daha bekledikten sonra savaş alanına bağılanabiliyorum. Bunun sebebi nedir. Cevaplarsanız sevilnirim. Sağolun şimdiden.

1)Amaç Takımınla Rakip Takımının Ana Yerini Yok Etmek.
    2)İlerde Ranked Maçları Yapabilrsin Levelin Yükselince Yani Arkadaşlarınla Bir Grup Kuruyorsun Grubunla Baska Gruplarla Savasabiliyorsun.Oyun Belli Map İcerisinde Zaten Orda Jungle (Orman) Denilen Yer Var.Onları Öldürerekde Kasılabilrisin.2 Tür Level Var.Bi Oyun İçi Level Bide Oyun Dışı Level.Oyun Dışı Level Arttıkca Hero'nun Karakterin Özelliklerini Güçlendirebilrsin.Oyun içi Level ise Sectigin Heronun Leveli Yani Yetenekleri Güçlenio Fln.
    3)Hic ole bi sorunla karsılasmadıgım yardımcı olamıcam :(

• quote:

2)İlerde Ranked Maçları Yapabilrsin Levelin Yükselince Yani Arkadaşlarınla Bir Grup Kuruyorsun Grubunla Baska Gruplarla Savasabiliyorsun.Oyun Belli Map İcerisinde Zaten Orda Jungle (Orman) Denilen Yer Var.Onları Öldürerekde Kasılabilrisin.2 Tür Level Var.Bi Oyun İçi Level Bide Oyun Dışı Level.Oyun Dışı Level Arttıkca Hero'nun Karakterin Özelliklerini Güçlendirebilrsin.Oyun içi Level ise Sectigin Heronun Leveli Yani Yetenekleri Güçlenio Fln.

Sağol hocam yardımların için parada oyun içi ve dışı olarak değişiyor istediğim itemleri oyun içinde alıyorum değilmi. Birde bana 400 değerinde bir para verildi oyunda ne deniyor bu paraya bilmiyorum :D İlerleyen zamanda birdaha veriyormu ben bu parayı harcamayıp ieride kahraman asam kendime ourmu yoksa ben bu parayı harcayayımmı markette.

• quote:

quote:

Sağol hocam yardımların için parada oyun içi ve dışı olarak değişiyor istediğim itemleri oyun içinde alıyorum değilmi. Birde bana 400 değerinde bir para verildi oyunda ne deniyor bu paraya bilmiyorum :D İlerleyen zamanda birdaha veriyormu ben bu parayı harcamayıp ieride kahraman asam kendime ourmu yoksa ben bu parayı harcayayımmı markette.

400 RP herkese verio 1 seferlik onu ister kahramana harca ister skinlere harca.ve istediğin itemleri oyun içinde alıorsun.eger RPni harcıyacaksan bazı kahraman ve skinler indirime girior o zman harca daha iyi olur senin için.

• quote:

400 RP herkese verio 1 seferlik onu ister kahramana harca ister skinlere harca.ve istediğin itemleri oyun içinde alıorsun.eger RPni harcıyacaksan bazı kahraman ve skinler indirime girior o zman harca daha iyi olur senin için.

Sağol hocam benm için bayağı iyi bir rehber oldun. Ayrıca oyunda Garen'i alıyorum vehttp://www.mobafire.com/league-of-legends/build/a-simple-and-comprehensive-guide-to-garen-revamped-152774 bu linkteki itemleri sırasıyla alıyorum etkilide oluyor. Bana Garen dışında büyüyle(magiyle) işi olmayan başka bir karakter tavsiyesinde bulunabilirmisin. Garen'i alamadığım zamanlarda kullanmak için.

• quote:

quote:

Sağol hocam benm için bayağı iyi bir rehber oldun. Ayrıca oyunda Garen'i alıyorum vehttp://www.mobafire.com/league-of-legends/build/a-simple-and-comprehensive-guide-to-garen-revamped-152774 bu linkteki itemleri sırasıyla alıyorum etkilide oluyor. Bana Garen dışında büyüyle(magiyle) işi olmayan başka bir karakter tavsiyesinde bulunabilirmisin. Garen'i alamadığım zamanlarda kullanmak için.

ashe var okcu hemde ucuz basit ve guclu hero

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Forumda League of Legends için ayrı bölüm var ordan yardım alabilirsin

• fdfefef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kupakartalı -- 6 Haziran 2013; 10:27:04 >
  • Oyun öneren var mı hala :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: W-Cat

Oyun öneren var mı hala :)

ara ara oluyor
  • O zaman önerirseniz kight metin tarzı lol olmasın ama yada dota falan metın2 tarzında sılkroad knıght metın2 hero karahan bır kacını oynadım bunlardan baska varsa eger yazarsanız sevınırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler...arayisa son artik.world of warcraft diye bir oyun varken...yazik etmeyin gencliginize metin2 falan filan dolasirken.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Beyler...arayisa son artik.world of warcraft diye bir oyun varken...yazik etmeyin gencliginize metin2 falan filan dolasirken.

paralı sanırım?
  • evet paralı...oyunu once satın alıyosun ve sonra aylık,2 aylık,3 aylık,6 aylık surelerle oyun suresı alıyosun 12 euro aylıktan...yanı tl ustunden yıllık 300 lıra cıvarı oyun suresıne,bır de oyunun kendısıne para verıyosun ve....dunyanın,bence,en kalıtelı,en ıyı oyununu oynuyosun...kufur,hakaret,coluk cocuk,velet tabır edılenler,botlar,hılecıler yok....varsa da son bır yıldır ben bır tane gordum,tam onumde banlandı cart dıye.sımdı gelelım metın2 ye...oyun bedava degıl mı? 35-40 lvl lardan sonra nerede kasılıyosun? orumcek zındanı mı dedın? nasıl cıkacaksın oraya? bır de cıkınca efsunsuz ıtemlerle nası kasacaksın? hadı bakalım bas parayı bılet al,eldıven al extra exp ıcın,tas keseceksın hırsızın eldıvenı al,surgune gırılecek efsun degıstır,tasları degıstır,zırh degıstır efsun bas,degıstır,efsun nesnesı al,tas bascaksın....eeeee hanı oyun parasızdı...ben 5 yılda 8500 tl bayıldım o oyuna bana kımse bedava edebıyatı yapmasın....world of warcraft paralı ama....ne oduyosan tam olarak karsılıgını alıyosun...bu oyunda para ıstemıyor senden ıtem gelıstırme ıcın falan.hersey tamamen kullanıcıya bırakılmıs.ıstersen basarsın parayı aylık odemenı yaparsın ve dokunmazsın hıc karakterıne,kullanamazsın heba edersın aylık odemenı.ıstersen gorevlerı yaparsın,ıtem kazanırsın.dungeon yaparsın,ıtem kazanırsın.oyundakı factıonlarla aranı duzeltırsın ıtem kazanırsın.meslegını gelıstırıp cesıtlı seyler alıp satarak para yaparsın,ah den alırsın ıtemlerını...oyundan zevk alır, bu arada da verdıgın emeklerın sonucuna agzın acık sasırarak bakar kalırsın...neyse....harbıden bakın beyler cıddıyım bunu soylerken...genclıgınızı,paranızı pulunuzu metın2 gıbı bır oyunda curutmeyın.offfffffffffff sımdı bu yazdıklarıma bı suru ınsan caz yapacak ama.....yahu bı gırın bakın bakalım bu oyunda ne varmıs dıye,20 lvl a kadar odemesı yok oyunun....hem belkı bıraz ıngılızcenızı gelıstırırsınız :)))))))))))))) herkese ıyı oyunlar.

• global.metin.co.kr

• Ben suan lol oynuyorum knight metin2 oynadım uberstrike de oynuorum oda point blank gibi bir şey
  • arkadaslarım bakın ne buldum....artık bu sans da kacmaz haberdar edın herkesı...ttnet playstore
  • bulunsun da okurum
  • 16. yüzyılda geçen Renaissance Heroes oyununu önerebilirim. Oyun 2013 yılında çıktı , Grafikleri dahil her şeyi gerçekten çok güzel, Quake tarzı bir oyun, birbirinden farklı 8 ayrı karakter sınıfı var. Oyunu Google üzerinden araştırırsan daha fazla bilgi edineceğine eminim. Üstelik 1 Haziranda açık betaya geçiyor oyun. :)
  • arkadaşlar point blank [0X8200000C] hatsına çözüm bulabiirmisiniz lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

evet paralı...oyunu once satın alıyosun ve sonra aylık,2 aylık,3 aylık,6 aylık surelerle oyun suresı alıyosun 12 euro aylıktan...yanı tl ustunden yıllık 300 lıra cıvarı oyun suresıne,bır de oyunun kendısıne para verıyosun ve....dunyanın,bence,en kalıtelı,en ıyı oyununu oynuyosun...kufur,hakaret,coluk cocuk,velet tabır edılenler,botlar,hılecıler yok....varsa da son bır yıldır ben bır tane gordum,tam onumde banlandı cart dıye.sımdı gelelım metın2 ye...oyun bedava degıl mı? 35-40 lvl lardan sonra nerede kasılıyosun? orumcek zındanı mı dedın? nasıl cıkacaksın oraya? bır de cıkınca efsunsuz ıtemlerle nası kasacaksın? hadı bakalım bas parayı bılet al,eldıven al extra exp ıcın,tas keseceksın hırsızın eldıvenı al,surgune gırılecek efsun degıstır,tasları degıstır,zırh degıstır efsun bas,degıstır,efsun nesnesı al,tas bascaksın....eeeee hanı oyun parasızdı...ben 5 yılda 8500 tl bayıldım o oyuna bana kımse bedava edebıyatı yapmasın....world of warcraft paralı ama....ne oduyosan tam olarak karsılıgını alıyosun...bu oyunda para ıstemıyor senden ıtem gelıstırme ıcın falan.hersey tamamen kullanıcıya bırakılmıs.ıstersen basarsın parayı aylık odemenı yaparsın ve dokunmazsın hıc karakterıne,kullanamazsın heba edersın aylık odemenı.ıstersen gorevlerı yaparsın,ıtem kazanırsın.dungeon yaparsın,ıtem kazanırsın.oyundakı factıonlarla aranı duzeltırsın ıtem kazanırsın.meslegını gelıstırıp cesıtlı seyler alıp satarak para yaparsın,ah den alırsın ıtemlerını...oyundan zevk alır, bu arada da verdıgın emeklerın sonucuna agzın acık sasırarak bakar kalırsın...neyse....harbıden bakın beyler cıddıyım bunu soylerken...genclıgınızı,paranızı pulunuzu metın2 gıbı bır oyunda curutmeyın.offfffffffffff sımdı bu yazdıklarıma bı suru ınsan caz yapacak ama.....yahu bı gırın bakın bakalım bu oyunda ne varmıs dıye,20 lvl a kadar odemesı yok oyunun....hem belkı bıraz ıngılızcenızı gelıstırırsınız :)))))))))))))) herkese ıyı oyunlar.

world of warcraftın hangi oyununu önerirsiniz bende almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.