Şimdi Ara

ONLİNE OYUN olmuyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ben 256 kbps ADSL kullanıyorum.Geek marka modemim var ama internette nadiren bazı sitelere giremediğim gibi asla online oyun oynayamıyorm.oyun esnasında bağlantı kopuyor.Yeni SP2 yükledim ve
    yeni xp kurdum daha sonra olmaya başladı.DNS ve IP ayarlarım ayarlı ama halen online bişey yaparken bağlantı tıkanıyor...nedenini bilen varsa ve yardımcı olursa çok sevinirim..teşekkürler

• ethernet yoluyla mı bağlanıyosun?
  • evt bağlantı eternet ile oluyor
  • eğer karşındaki de ethernet ise olmaz ama bazen oluyo siz oynadığınız oyunu ve bağlanyı nasıl yaptığınızık anlatın yardımcı olmaya çalışırım
  • karşımdaki pc USB ile bağlanıyor ve diğer kişiler hem eternet hem usb kullanıyor ama gelnelde hepsinde bi yavaşlık,bi duraksama var.Açmaya çalıştığım oyunlar empire earth,call of duty,nba 2005 felan.Win xp yi yeni
    kuduktan sonra driver fln yüklemedim çünki pc herzaman otomatik bağlı internete...nedeni neler olabilir her şeyi yapmaya razıyım...
  • online oyun oynamak için illaki orjinal cd mi olması gerekiyor. benim bu soruyada arada cevap verirseniz sevinirim.
  • tıkanmanın sebebi büyük ihtimal virüstür...

spy ve virüs taraması yaptır...

eğer counter oynayacaksan... www.magarul.com a gir orj. istemeyen serverlar var...

Mohaa direk oynayabilirsin..

HL2 ve CS source gibi oyunlar için orjinal CD-Key lazım(Steam farkı)
  • bak ben o oyunları hiç oynamadım ama fifa 2005 oynarken ben=thernet, karşımdaki de usb idi biz de oynayamıyoduk ikimiz de bağlan dedik 4-5 kere ve en sonunda oldu.
    sen oyunu ethernet olduğun için kuramassın usb ile bağlananlar ise bazen kuruyo bazen kuramıyo siz her yolu denemelisiniz olmassa bide fifada deneyin.
    dediğimgibi eğer ikinizde aynı anda bağlan diyebiliyosanız olabilir unutma aklına gelen her şeyi dene eninde sonunda olacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kanguner

online oyun oynamak için illaki orjinal cd mi olması gerekiyor. benim bu soruyada arada cevap verirseniz sevinirim.

orjinal cd ile alakası yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: eagen

tıkanmanın sebebi büyük ihtimal virüstür...

spy ve virüs taraması yaptır...

eğer counter oynayacaksan... www.magarul.com a gir orj. istemeyen serverlar var...

Mohaa direk oynayabilirsin..

HL2 ve CS source gibi oyunlar için orjinal CD-Key lazım(Steam farkı)

virüs değil sorun ethernette

• sağolun herkese teşekkür ediyorum cevaplar için...
  • DEDİKLERİMİ YAPTINMI EĞER OLMUYOSA MSN VER PM DEN.. SORUNUNU ÇÖZELİM
  • sp2 sıl sp1 kur duzelır...
  • Ya arkadaşlar ben sorunu çözemedim.Benim adres oytunnamoglu@hotmail.com.yardım ederseniz iyi olur.efekan yardımını bekliyorm.....
  • ok
  • mrb arkadaşlar ben steam indirdim...orjinal cd key istiyo..başka sitelerdende denemedim hepsi steam üzerinden açıyo bu sorunu nasıl çözebilirim ya da orjinal cd keyini nerden bulabilirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.