Şimdi Ara

Online Müzik Dinleme Siteleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
3
Favori
59.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Tarayıcı Üzerinden Çalışanlar

Tamamen Türk yapımı , Milyarlarca müzik parçasına ve klibe çok kolay bir şekilde dinleme imkanı sağlıyor, ses kalitesini düşük olması dejavantajı.

En Stabil sitelerden biri, Türkçe içerik fazla geniş değil yabancı içeriği çok iyi.

En iyisi, Mp3 formatında içeriğe kayıp olmadan ulaşabiliyorsunuz, İngilizce içerik çok iyi, Türkçe içerik zayıf.

www.musicopat.com

www.soundklan.com

www.radioblogclub.com

www.pandora.com

www.esnips.com

www.imeem.com

Kendi Programi İle Çalışanlar

Davetiye ile üye alıyor.(Forumdaki konusu), kendi programı üzerinde arama yapıp, playlist oluştabiliyorsunuz.İngilizce içeriği çok iyi, Türkçe içeriği ise kötü.Bilgisayarınızda seçtiğiniz bir bölümü kullanıyor, bu sayede çok dinlenilen müziklere indirmeden ulaşabiliyorsunuz.Bazı sanatçıları Türkiyeye kısıtlaması dejavantajı.

Yeni Müzikler Keşfetmek İçin

Arama özelliği olmadan 18 değişik müzik türünden yıllara göre seçim yapıp, tempo (enerjik-pozitif-sakin-karanlık) seçiminden sonra otomatik olarak gelen parçaları dinlemeye başlıyorsunuz. Yeni müzikleri keşfetmek için birebir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 22 Temmuz 2010; 15:37:14 >

• Bir de Imeem var.
  • lasssefemde
  • En sevdiğim sitewww.pandora.com ama girmesi uğraştırıyor.

Ekleme: Bir de esnips.com var tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 11 Ocak 2009; 16:26:48 >
  • Musicopat a takılıyorum genelde.
  • elinize sağlk.
  • browserdan müzik dinliceksem www.myspace.com sadece ßu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR

[font="Trebuchet MS"]Tarayıcı Üzerinden Çalışanlar

Tamamen Türk yapımı 22 Aralıkta kurulmuş yeni bir site, 75 Milyar müzik parçasını ve 25 milyar klibi çok kolay ve reklamsız bir şekilde dinleme imkanı sağlıyor, eksileri arada bazı parçaların dinlenilememesi, playlist oluşturulamaması.

buranın kaynağı tamamen youtube, birşeyler aratın ve sırasına göre youtube dakinin aynısı çıkıcaktır.

• Güzel paylaşım eline sağlık ne kadar uzun zaman olmuşsa da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PanadoL -- 28 Nisan 2009; 15:53:45 >
  • fizy en çok kullandığm sitedir
  • Harika paylaşım,eline sağlık...
  • Güzel paylaşım, teşekkürler.
    Az önce bahsedilen fizy.com adresine baktım, farklı yerlerden tarayıp önüme getiriyor videoları.
    Peki ben bu önüme gelen videoları kaydetmek istesem, şu an için en çok tavsiye edilen en popüler
    program hangisidir acaba? Karambole herhangi bir program indirmeyelim diye soruyorum.
    Teşekkürler ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: electronica

Güzel paylaşım, teşekkürler.
    Az önce bahsedilen fizy.com adresine baktım, farklı yerlerden tarayıp önüme getiriyor videoları.
    Peki ben bu önüme gelen videoları kaydetmek istesem, şu an için en çok tavsiye edilen en popüler
    program hangisidir acaba? Karambole herhangi bir program indirmeyelim diye soruyorum.
    Teşekkürler ...

internet download manager (idm)
  • quote:

Orjinalden alıntı: electronica

Güzel paylaşım, teşekkürler.
    Teşekkürler ...

arkadaşım mozilla firefox kullanıyorsan fast video download eklentisi var.sayfa üzerinde audio veya video dosyası varsa sağ alt alt köşeden yanıp sönüyor simgesi. tabii internet download manager da mükemmel çalışır ve sanırım kullanımı daha basit bunlardan başkasını kullanmana gerek yok derim

• Türkçe rap dinleyenler için rapmatix.com var
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.