Şimdi Ara

Online derste hoca tipimle dalga geçti

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen hafta başımdan geçen bu utanç verici olayı şimdi paylaşma cesareti bulabildim.

Bu sene ünide hazırlık sınıfına başladım geçen hafta da online tanışma meetingi vardı. 5/10'luk milf bayan hoca teker teker isimleri okuyarak kameramızı açtırıp kendimizi tanıtmamızı istedi. Herkesle gayet ciddi şekilde konuşurken sıra bana geldi. Kameramı açınca kadın "ooov handsome guy" dedi. Utanıp sırıtarak kameramı kapattım.

Abi ben zaten tipimden dolayı hayatımda zorluklar yaşıyorum, her türlü psikolojik sorunum var, sen neden ironi yaparak dalga geçiyorsun ki benimle vicdansız karı

Bir de derste benden daha tipsiz 2/10 luk elemanlar vardı onlarla neden dalga geçmedi neden beni seçti

Okul açılınca çok kötü intikam alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Troll mu değil mi bilmem de, bu kamera açtırmak ne awk?

Öğrencilerin yüzünü görünce bir şey oluyor sanki, saçmalık.

Bunların büyük kısmı da "sosyal etkinlik" meraklısı, özgürlük diye cıyaklayıp, sosyal etkinliklere zorla tüm öğrencileri katan LEŞ KOKAN zihniyetin paydaşları. (Ünide böyle bir şey yok galiba, ilkokul-lise hocalarını kastettim)

Bu vesileyle, lisedeki Almanca hocama nefretimi bir kez daha aktarmış oldum.  

• Profilinde ki dayı kim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Online derste hoca tipimle dalga geçti 

• Moueson kullanıcısına yanıt
    jeremy clarkson

• quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

jeremy clarkson

Hmm bende Barbaros Şansal zannediyordum

Online derste hoca tipimle dalga geçti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moueson -- 20 Ekim 2020; 17:35:28 >
  • bu üye troll

bloklayın

• valla gerçek
    ne trollüğümü gördün şimdiye kadar

• Demek ki seni cidden begenmis kadina çekici gelmişsin keske biraz ozguvenli davranip şansini deneseydin

• Troll mu değil mi bilmem de, bu kamera açtırmak ne awk?

Bunların büyük kısmı da "sosyal etkinlik" meraklısı, özgürlük diye cıyaklayıp, sosyal etkinliklere zorla tüm öğrencileri katan LEŞ KOKAN zihniyetin paydaşları. (Ünide böyle bir şey yok galiba, ilkokul-lise hocalarını kastettim)

Bu vesileyle, lisedeki Almanca hocama nefretimi bir kez daha aktarmış oldum. Online derste hoca tipimle dalga geçti 

• deliemre34 kullanıcısına yanıt
    Yok knk neyimi beğencek maymuna benziyorum.
    Milf için can veririm ama o özgüvenin onda biri bile bende yok.. kimde vardır ki zaten hocasına yürüyecek cesaret

• CeremiKılarksın kullanıcısına yanıt

Zamanında dersteki hareketlerimden dolayı İspanyolca hocasına yürüdüğümü sananlar olmuştu. Goy goyuna yapıyordum ama öyle cesaret işi de değil yani hocaya yürümek.

• Online derste hoca tipimle dalga geçti

Üzülme dostum çirkinler olmasaydı güzeller de olmazdı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kocaelili diye girdim konuya

• geçmiş oolsun hocam kötü bir durum

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Üzülme dostum çirkinler olmasaydı güzeller de olmazdı

güzeller olmasaydı da ben çirkin olmazdım. çirkinler olarak güzellere karşı silahlanmalıyız. bu böyle gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Troll mu değil mi bilmem de, bu kamera açtırmak ne awk?

Tamamen saçmalamışsınız ilk defa bu kadar saçma bir yorum görüyorum

asosyallikten kafayı yemişsiniz işin kötüsü bir de bunu normal sanıyorsunuz. Yüzünü görünce ne olacakmış yok etkinliklere tüm öğrencileri katıyormuş?:D ahahaha neyse ya yazmicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dersten kalsam da kamerayı açmayacağım.Tipimi kimseye gülmesi için göstermek zorunda değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Troll mu değil mi bilmem de, bu kamera açtırmak ne awk?

Bu yorumumla birini üzmüşüm galiba, yazmicam diyip yazmış sonra da ağlayarak bloklamış. Online derste hoca tipimle dalga geçti 

• quote:

Orijinalden alıntı: CeremiKılarksın

jeremy clarkson

Top gear adam

• beni bu hayatta mutlu eden tek şey top gear

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.