Şimdi Ara

Online Counter Strike Source Dedicated Server (Update Yok) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
480
Cevap
0
Favori
107.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler lütfen çocuklaşmayın ve bu topiğin gaye si dışına çıkmayın ve kimse birbiri ile atışmasın.

bu tür mesaj ları gereksiz mesajlar bölümüne atınız. beraya değil..

• + türkçe yama olayına gelince bunu Türkiye de ilk ben yaptım ve yayınladım.

yarın öbürgün görürsen sitede css tr yama bu benim benden aldılar deme sakın.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 22 Temmuz 2005, 20:19:04 >
  • yaw korsan cd lede olurmu bu?
  • onun adı korsan değil final cd si, yada beta cd si... sen bunu para varip de alıyorsan ve onun adı korsansa ona bişi diyemem.
  • mrb arkadaşlar nasıl gidiyor hamachi işi ? beni silmişsiniz serkans dan şimdi daha önceden gördügüm konuştugum kişileri göremiyopr ve konuşamıyorum webportalım.... 3 4 gündür webport ada giremedi,m umarım oradanda silinmedim ??

• kendini birden fazla yere kaydetmişsin, bende birini sildim, bundan daha doğal ne olabilirki.
  • abi şu an serverlar kapalımı?
  • oldu thanks
  • arkadaşlar giremiyorum bitürlü hamacihiyi açıyorum ip yi yazıyorum favorites e görünmyüor server
  • ilk mesajı iyi oku
    --------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webportalim -- 23 Temmuz 2005, 13:35:54 >
  • hamachi de sorun oluştu yanlız bizden kaynaklanan şidi değil, birden oldu.

şu ip ile girmeyi deneyebilirsiniz 192.168.1.212:27015 YaDa 85.100.194.12:23986 {YENİ İP}

bunun için hamachinin açık olması gerekmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webportalim -- 23 Temmuz 2005, 19:50:49 >
  • ya abi bende açılmıo artık source yaw diretcx 7 veya daha yüksek gerek dio fakat bende directx 9 yüklü
  • ekran kartının yeni sürücüsünümü yükledin yoksa?
  • ewet

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codur -- 23 Temmuz 2005, 19:48:39 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grameradam -- 22 Temmuz 2005, 19:08:45 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codur -- 23 Temmuz 2005, 19:48:27 >
  • gidin kendinize bi konu açın of/topik falan bu konuları orda konuşun burda değil....

bu topiğin dışına çıkmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webportalim -- 22 Temmuz 2005, 14:05:20 >
  • hamachi de hala sorun mu var?? programa bağlanıyorum fakat cs source da favorites de not responding diyor???
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.