Şimdi Ara

Online Check-In Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba anadolujet online Check in yapmak istedim mobil'den yaptım. Check in yapmadan önce internet sitesine girmiştim Pdf dosyası yazdirilacak diyordu öyle bir dosya vermedi. Onu nasıl temin edebilirim. Diyelim temin ettik havaalanına gidince direk uçuş kapısına mi gideceğim? Çantam var sadece bagaj yok. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayır kanka bende havalimanındayım şuan bagaj olan kışıma git yardımcı oluyorlar :)

• Online Check in mi yaptın Hocam

• dhdh kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam yaptım telefon direk biniş kartını ekledi kendine ama havalimanına gittiğinde bileti aldığın şirketin kısmına git bilet kesiyorlar biniş kartı somut elimde oluyor :)
    İyi yolculuklar

• Yani şuan işim bitti dimi uygulamadan Check in yaptım havaalaninda binis kartını alıcam? Bu arada yolculuk nereye

• dhdh kullanıcısına yanıt
    Aynen istersen ara sor havayolu şirketini için rahat eder
    Samsundayım İstanbul'a dönüyorum

• online checkin yaparken sms veya eposta olarak barkod alırsın. havaalanına gidince bagaj teslim eder veya el bagajını tarttırırsın. kağıt bilet almaya gerek yok. kodu kapıda okutuyorsun kimlik gösterip geciyosun. ille kagıt bilet alcam diyosan da illa firmanın yerine gidip insandan almana gerek yok makinaya pnr girip alabiliyon

• Teşekkürler bilet olayını hallettim. Aradım telefona gelen barkodu okutup geçersiniz dedi. Barkod okutma şansı yoksa bilet pdf dosyasını yazidirinca da oluyormuş. Bunlar yoksa havaalaninda cihaz varsa kestirirsiniz dedi. Hertürlü alınıyor, Check in i evde yapmak en iyisi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.