Şimdi Ara

onlarca gb lık dosya silindi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bir film arşivim vardı D diskimde (klasör adı filmler) , ve kullanılmayan 200gb küsür yer vardı, klasörde 50 film falan vardı, bugün popcorn time programını indirdim ne zamandır duyuordum deniym bi dedim kurdum ilk Guardians of The galaxy 2 yi izledim ve indirme yerini filmler klasörünü seçtim diğer filmlerin yanına, indi film sorunsuz. sonra FF8 i indirdim ancak indirdikten sonra filmler klasörünün içinde başka bir klasöre taşımak isteyince program başka bir programın üzerinde çalışıyor hatası aldım (popcorn time da çalışıyordu hala) bende popcorn u kapattım ancak kapatınca önde FF8 dosyası kayboldu sonra klasörü yenilediğimde bu klasör boş yazısını gördüm, yaklaşık 100gb lık veri vardı (silinmeden önce-sonra kaç gb boş yer var karşılaştıramıyorum çünkü bakmamıştım silinmeden önce kaç gb boş yer var diye) napabilirim D diskinde hiçbir yerde yok o klasör yada hiçbir film, hepsi silinmiş neden böyle oldu geri alamaz mıyım?

• Recuva programı işinize yarayabilir ama inanın indirmek çok daha kısa sürer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.