Şimdi Ara

onkyo tx-sr 604 var hopörlörler ne olmalı ACİİİL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar uzun araştırmalar sonucu ve enplusta duşeşe bi anfi buldum Onkyo tx sr 604 buldum Zone 2 li hem salon hemde diger odayada ses sistemini kullana biliyorum ve hemen aldım.
    Şimdi buna uygun hopölör almak istiyorum. Aklımda JAMO s606 var ama JAMO S 416 da olurmu biri 3 way diğeri 2 way
    Ses sistemini koyacağım alan yaklasık 5x6 gibi yardımlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender73 -- 19 Şubat 2008; 14:15:04 >

• enplus coşmuş yine ben de 2.5 ay önce 603 modelini almıştım ,674 ün fiyatı da baya düşmüş o zamanlar 1490 ytlydi,amfi değiştirmek isteyenler kaçırmasın bu fırsatı derim.674 ün 720p hd upscale özelliği de var ama yeni ses formatları yok tabi.ayrıca thx select2 özellikli 703 modeli de yarı fiyatına ,604 yerine 674 alımanız daha iyi olurdu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 19 Şubat 2008; 14:24:33 >
  • Onkyo 604 HDMI özelliği var Blueray DVD leri destekliyor deniyordu ve de HD TV lere de uyumlu dendi
  • blu rayi şu şekilde destekler hdmi üzerinden 720p görüntü aktarı mı yaparak,analog yayınları hd kalitesine yükseltme özelliği yok.fark bu 674 ile arasındaki.
  • dostum duses derken fiyatınız ne kadar acaba bildigim kadarıyla teshir urunlerini 950 ytl satıyorlar dogubankın karsısındaki enplus da yalnız siyah renk yok gumus var

kuvvetli bir anfi 170w hoperlorlerini nekadar iyi alırsan okadar iyi performans alırsın ben pure ecusticks ile kullanıyorum biraz durumumu duzeltince focal a gecicem goturdum yerinde denedim pure ile focal arasında opel ile mercedes arasında kadar fark var
  • http://www.enplus.com.tr/Default.aspx?MarkID=5940&CatID=7048 fiyatlar burda,ben de 2 ay önce 603 ü 850ytl ye almıştım şimdi biraz daha indirmişler.
  • ender73 selamlar,bende 604 kullanıyorum ve çok memnunum.yeni nesil ses formatı olayını kafana takma analog 7+1 bağlantı yaparak dinlersin.tabi yeni ses formatlarını çözebilen bir hd dvd veya blue ray alırsan.hoparlöre gelince bende 604 üilk aldığımda jamo nun e350 5+1 i vardı.önceleri pek hoşuma gitmedi ve eski sony anfimi arar oldum ama 604 ü kurcaladıkça onun aslında bir canavar olduğunu anladım.jamolar kesmedi tabisonra forumun altını üstüne getirdim diğer siteleri gezdim ve sonunda wharfadale almaya karar verdim bir çift.hedefim 9.6 idi ama yer darlığı,apatmanda oturma ve hanım dırdırısebebi ile 9.5 ini aldım.bursada cd bank sait beyden 9.5 leri sipariş ettim.2 gün sonra elimde idiler.sonuç;9.5 ler bana göre muhteşemdi ve eğer 9.6 ları alsa idim her halde zevkten uçardım .hiç düşünme yerin müsaitse bir çift 9.6 al ve 604 ün keyfini sür boş ver jamoyu falan eğer 5+1 alırsanda takım yap,bütçe kısıtlıysa sırayla al.ama wharfadale al.yalnız ben onları 2 mm lik kablo ile bağladım çok iyi oldu ses farketti.istersen sait beyi tlf nunu verebilirim oda 10 numara esnaf.

• haaaa bu arada 9.6 sevdam bittimi????aslaaaa.inşallah yakında jamolara yol verip 9.6 olyına gireceğiz.apartmandan kovulurmıyuz onuda yaşayıp göreceğiz,hanıma gelince asıl mevzu o tabi herhalde beni
  • 604 te güzel bir amfidir yanlış anlaşılmasın,hem de o fiyata.ben sadece bir kaç noktaya değindim.
  • teşekkurler tamerege bende kuçük küçük başlayım diyorum.
    Wharfedal 9.5 alırsam ilk olarak yanlızca frony hopları alabilirim.
    Daha HD TV alınacak dvd yenilenecek çok para gerekeçek şimdilik 600-800 belki 1000 ada taksitle bütçe ayırabilirim 5+1 'e.
    Hoplar da 1000 YTL cıvarı sanırım wharfedal 9.6'lar.
    bilemiyorum başka seçenekler varmıdır acaba diye biraz araştırmam lazım.
    AMAÇ YANLIZCA MUZİK ZEVKİ VE SİNAMA KEYFİ.
    bazan de paraya kıymak gerekiyor ama nereye kadar
  • slm onkyo tx-sr 604 modeline 9.6 ile ve cok az bir para farkı ile daha ıyı surersin 9.5 serisinde tizve2adet 16 cm bas var9.6daise tizkatı artı midkatı ve2adet20cmlikbas hoparlorü var. 9.5ile9.6 arasındaki fiyat farkı cok az 9.5 almaya deymez.
  • quote:

ender73 Tarih 20 Şubat 2008; 17:09:32
    teşekkurler tamerege bende kuçük küçük başlayım diyorum.
    Daha HD TV alınacak dvd yenilenecek çok para gerekeçek şimdilik 600-800 belki 1000 ada taksitle bütçe ayırabilirim 5+1 'e.

yok yok valla bursa cd bank tan sait bey bana 12 taksit 800 e bırakmıştı,sen 9.6 aaaaaaall...valla ben keşke 200 daha fazla verip9.6 almadım diye eşşek gibi pişmanım

• quote:

Orjinalden alıntı: tamerege

quote:

yok yok valla bursa cd bank tan sait bey bana 12 taksit 800 e bırakmıştı,sen 9.6 aaaaaaall...valla ben keşke 200 daha fazla verip9.6 almadım diye eşşek gibi pişmanım

tamerege sana yengeyi hatırlatiim...sen eşşekliği falan unutursun o zaman.

• quote:

Orjinalden alıntı: zapatero

quote:

Orjinalden alıntı: tamerege

quote:

tamerege sana yengeyi hatırlatiim...sen eşşekliği falan unutursun o zaman.

valla sevgili zapatero ne yalan söyliim aynen öyle dün akşam azcık çıtlatiim dedim "valla boşarım seni" dedigaliba olayı kapattık...

• snoopdogg kafamı karıştırdın 674 deki 720p hd upscale özelliği de varolması işini,

enplusta 674 var 100 YTL fark ile ama sitesinde teşhir ürünü iskontası diyor
    604 sıfır paketi açılmamış şimdi ne yapmak lazım teşhir ürünü alınırmı
    bi de HDMI özelliği var işin composite veyas-video girişini HDMI out şekline dönüştürüyor
    ne yapmak lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ender73

snoopdogg kafamı karıştırdın 674 deki 720p hd upscale özelliği de varolması işini,

enplusta 674 var 100 YTL fark ile ama sitesinde teşhir ürünü iskontası diyor
    604 sıfır paketi açılmamış şimdi ne yapmak lazım teşhir ürünü alınırmı
    bi de HDMI özelliği var işin composite veyas-video girişini HDMI out şekline dönüştürüyor
    ne yapmak lazım

ürünü inceleyip alabilme şansın varsa 674 daha iyi olmuş olur karar senin
  • slm üzerinde çizik ezik veya arıza yoksa farkı ver 674 al el izleri varmış tozlu imiş bunlar önemli değil yüklen 100 ytl farkını vermezsin ama garanti ve faturanı al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.