Şimdi Ara

Onkyo TX-NR676E ve Bir Amazon Macerası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: musicbyexrian

Sakinliğinizi koruyun hiç sinir yapmayın ben 13 gün bekledim. Bir de bu işler sabır işi beklemek gerekiyor sıkıntısız gelsinde 10-15 günde gelsin.

mesele şu ki; ne zaman gelip gelmeyeceğini de artık bilmiyorum.
    "gümrük memurunun inisiyatifinde"ymiş artık.
  • yetki belgesini gönderdikten sonra fazla beklenilmiyor ancak yılsonu olduğu için fazla kargo olduğundan gecikme olabilir,
    calm down bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

yetki belgesini gönderdikten sonra fazla beklenilmiyor ancak yılsonu olduğu için fazla kargo olduğundan gecikme olabilir,
    calm down bro

kargo öğlen saatlerinde site güvenliğine bırakılmış.
    o kadar soğudum ki kutuyu açasım yok.
  • O kadar kızmayın hocam, sonuçta sağlam olarak elinuze ulaşmış.Ben de aynı ürünü 2 gün önce sipariş verdim kargolanacağı gün 3 Ocak 2018 gösteriyor, parayı da çekmişler.

Ürününüz hayırlı olsun.Testinizi bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin_Karakurt

O kadar kızmayın hocam, sonuçta sağlam olarak elinuze ulaşmış.Ben de aynı ürünü 2 gün önce sipariş verdim kargolanacağı gün 3 Ocak 2018 gösteriyor, parayı da çekmişler.

Engün umarım sorunsuz şekilde ürüne ulaşırsın.

Test olayına gelince, inan elin gitmiyor. Bir şeye soğuyunca ben de bitiyor.

Şimdi kullanılmış Denon2400 bile bulsam takas ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

quote:

O kadar kızmayın hocam, sonuçta sağlam olarak elinuze ulaşmış.Ben de aynı ürünü 2 gün önce sipariş verdim kargolanacağı gün 3 Ocak 2018 gösteriyor, parayı da çekmişler.

Denon x2400 avr ile aralarında çok fark olduğunu düşünmüyorum hazır ürün elinize geçmişken bence keyfini çıkarın bende yeni onkyo tx nr 656 avr den denon x2400 geçtim inanın aralarında oha bu ne diyecek fark yok yeni anfiniz hayırlı olsun keyifle kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: tema59

quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

quote:

Denon x2400 avr ile aralarında çok fark olduğunu düşünmüyorum hazır ürün elinize geçmişken bence keyfini çıkarın bende yeni onkyo tx nr 656 avr den denon x2400 geçtim inanın aralarında oha bu ne diyecek fark yok yeni anfiniz hayırlı olsun keyifle kullanın

Haklısın. Ama soğuyunca işte elindeki dünyanın en iyisi olsa bile bir anlam ifade etmiyor.

• hocam merhaba.

bende ONKYO TX-NR676E alma arifesindeyim, cihazdan memnun musun genel izlenimlerini yazabilir misin?
  • Satılık: Onkyo TX-NR676E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haQQo -- 15 Aralık 2019; 23:19:32 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.