Şimdi Ara

ONKYO AV RECEIVERS (KULLANICI KAYITLARI İLK SAYFADADIR) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.825
Cevap
27
Favori
469.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Daneel

quote:

Orjinalden alıntı: cfiliz

Yaw acaba ben de yurtdışından direkt kargoya verdirsem, buradaki gümrük memurlarını ikna edip geçirebilir miyim ki

P.S. Çalıştığım yer Serbest Bölge'de

Wala yapan bir arkadaş vardı zannediyorum totalde 800dolar ek masrafı oldu, gümrük vergisi, gümrük çekimi, nakliye ıvır zıvır.

Yok canım, benim dediğim gümrük vergisini vs atlatarak geçirmek

Neyse, başlığın içeriğini saptırmayalım

• o ne yükseklik öyle yawww. bu alet 23 kilo diilmiydi? köpükler 6 kilo mu tutuyor?
    nasıda kolilemişler ölee yawww.

30 kilo yu nassı taşıcam ben havaalanına yaww. TR girişinde herkes problem olmaz diyor ama
    ya bi de problem olursa? aç bakalım bavulu derlerse? tırstım şimdi..

acaba 1000 YTL farkını verip burdan mı alsak napsak? değer mi bu fark ordan getirmeye?

quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

587mm 332 mm 571 mm...............biraz yüksekçene imiş..kutu dahil 29 kg

• vala dostum tartmadım kutuyu ama öyle yazıyor..eee boşuna demiyorum gemi gibi diye .çek çek li kullanırsan bavulu anlamas kimse ..zaten yerler fayans hava alaının da tıkır tıkır çekersin .
  • amfi olsun 50kg mı ben var ya verin bana taşıyayım bakın nasıl oluyormuş. (: delerim.
  • aklıma geldi arabalar yokmu hava alanında filmlerde görüyoruz hep 20 tane bavulu ust uste koyup ıtıyosun böle market arabası gıbı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gaziemir

o ne yükseklik öyle yawww. bu alet 23 kilo diilmiydi? köpükler 6 kilo mu tutuyor?
    nasıda kolilemişler ölee yawww.

30 kilo yu nassı taşıcam ben havaalanına yaww. TR girişinde herkes problem olmaz diyor ama
    ya bi de problem olursa? aç bakalım bavulu derlerse? tırstım şimdi..

acaba 1000 YTL farkını verip burdan mı alsak napsak? değer mi bu fark ordan getirmeye?

quote:

587mm 332 mm 571 mm...............biraz yüksekçene imiş..kutu dahil 29 kg

1000lira fark için buraya uyumlu radyosu ve garantisi de oluyor, benim en cekindigim konu firmware guncellemesinde.

• bence sevgili daneel haklı .zaten yaza 150 euro ucuzlar bu cihalar tahminimce
  • üstad şimdi 1000 YTL farka değer mi yok sa değmez mi demek istedin?
    ben anlamadım valla. öyle bi yuvarlak laf olmuş ki

Haa bi de şu var sevgili Daneel,
    Ben sadece divx filmleri seyrediyorum ve mp3 leri dinliyorum.
    ara da bir bulursam DVD seyrederim yada CD dinlerim.
    Bu arada divx'lerin bazılarında AC3 5.1 vardır..

Buna göre Almanya'dan onkyo 805 almam mantıklı oluyor mu acaba?
    yoksa hiç kendimi yormayayım bana yamaha 661 bile çok mu gelir?
    divx ve mp3 ler için çokmu abartı oluyor üst model AVR?

quote:

1000lira fark için buraya uyumlu radyosu ve garantisi de oluyor, benim en cekindigim konu firmware guncellemesinde.

• Öncelikle gücün fazlası olmaz gaziemir ne kadar çok o kadar iyi, ikincisi bende en fazla 192-320 bitrate mp3, bolca ac3 lu divx ve hdrip, normal kayıt yabancı dizi divx, audio cd, dvd dinliyorum. Henuz yeni nesil kodeklere geçiş yapmış değilim.

661 severim ama 663 eli kulaında bu hem 661 için indirim hem yeni kodek destekli 663 seçeneği demek. Beklemek faydalı olabilir.
  • Eyvallah sevgili Daneel,
    Ben de Haziran a kadar bekleyeyim o zaman. Yeni çıkan 663 keseme uygun gelirse alırım.
    gelmez ise ya da başka fırsat bulamaz isem Almanya'dan onkyo 805'i getirecem artık.
    Almanya fiyatlarına baktım. 850-900 Euro arası. tax free geri alınca en fazla 800 Euro ediyor..
    Belki ben gidinceye kadar kampanya olur daha ucuza da alabilirim :)
    buradaki fiyatına baktım. 2400 YTL civarında..

quote:

Öncelikle gücün fazlası olmaz gaziemir ne kadar çok o kadar iyi, ikincisi bende en fazla 192-320 bitrate mp3, bolca ac3 lu divx ve hdrip, normal kayıt yabancı dizi divx, audio cd, dvd dinliyorum. Henuz yeni nesil kodeklere geçiş yapmış değilim.

661 severim ama 663 eli kulaında bu hem 661 için indirim hem yeni kodek destekli 663 seçeneği demek. Beklemek faydalı olabilir.

• ben ebay da bulmuştum geçen gün 400 eur du 2. el 875 ... köln de kankim var alıyoduk vazgeçtik sokamayız diye ..almanyada yakının varsa bu taktik te çok iyi
  • siz neden vazgeçtiniz ki?
    Almanya da yakınım yok. Aslında taktik ne onu da anlamadım

Haziran da iş için gidiyorum. şirket gönderiyor. gelirken de elim boş gelmeyeyim diyorum.
    Tek korkum uçakta cihazın haşatının çıkması ve TR'ye girişte havaalanında gümrükle ilgili problem yaşamam.
    umarım korkularım olmaz. yoksa bana çok pahalıya gelir :)

quote:

ben ebay da bulmuştum geçen gün 400 eur du 2. el 875 ... köln de kankim var alıyoduk vazgeçtik sokamayız diye ..almanyada yakının varsa bu taktik te çok iyi
  • ben cihaz gri diye vazgeçtim .. taktik işte be dostum yani bu şekilde de hareket edebilirsin demek istedim
  • ben senın yerınde olsam .. almanyada 2. el satılık olan yerler var anlatıyodu kankim.oradan alırım bır cıhaz zaten bozuk cıkmıyo bunlar avrupada öyle bi ahlaksızlık yok kesınlıkle ..hele almanyada hiç yok .farz ı mısal aldım 875 i.bıu kere kutusunu cıkarıp atarım ,kopuklerle on ve arka kısmını kapatıp bır bavulun içine güzelçe kumaşalara sararım bolca böylece çözerim işi .
    ben olsam bu şekil yaparım evet ..
  • Bu ONKYO'ları İstanbul'da spot satan biryer yokmu eskiden Doğubank komple spotcu doluydu orda bile bulamadım
  • telefon numaranı bırakmalısın dükkanlara nıghtmare dostum ..
  • quote:

telefon numaranı bırakmalısın dükkanlara nıghtmare dostum ..

haa sipariş ile mi getiriyorlar
  • öyle yapan uyanıklarda var ...tesadüf mesela kendınde yok ama yan dükkan da var komisyonlu olur am olur ...işin görülür ...oralarda böyle olur bu işler bazan, bilirim .. numaranı bırak satıcıya çok acelen yoksa..
    selamlar
  • quote:

öyle yapan uyanıklarda var ...tesadüf mesela kendınde yok ama yan dükkan da var komisyonlu olur am olur ...işin görülür ...oralarda böyle olur bu işler bazan, bilirim .. numaranı bırak satıcıya çok acelen yoksa..
    selamlar

ben zaten tüm doğubank'a baştan aşağı soruyorum birşey lazım oldumu komşuda olsa komşusuna da sormuş olurum kesin zaten doğubank'ın eski havası yok eskiden küçük Japonya'ydı şimdi aradığım hiç birşeyi bulamıyorum fiyatlarda pahallı Kadıköy'de çarıkçı var o sokak özerinde ki elektronikçiler de daha fazla şey var cidden
    1.5 sene evel kuzenime DivX player lazımdı gitmiş Doğubank'a SD kart okuyuculu DivX player varmı demiş adamda o ne yaa burası Japonya değil diye söylenmiş yani durum bukadar vahim bir efsane yok olmak üzere

• haklısın hiç tadı tuzu kalmadı oraların.bir çok esnaf var tanıdıgım istanbulda yaşarken ortaklık teklifi bile yapıyolardı bana maddi sıkıntıdan
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.