Şimdi Ara

ONF İcra Direktörü: “Türkiye 5G’ye geçen ilk ülke olabilir” (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
4.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

Orijinalden alıntı: Six Feet Under.

quote:

Şu 5g ye geçsen ne olacak diyen arkadaşlar, umarım sizin kafada olan insan sayısı ülkede azınlıktır, buyrun siz 2g ye geçin

5G'de 5 GB kotalı paketle ne yapmayı düşünüyorsun veya ne yapılabilir?

Haaa bu zamana kadar 5g yok diye telefondan 4k film izlemiyodunuz değilmi, pardon yaa, yaw kardeşim 5g ile sen yine 5 gb interneti kullan, tek fark sayfa yüklenmesi hızlanacak, daha doğrusu senin farkedeceğin fark ancak o olur, ve sizin gibi düşünenlerin farkı... yani siz yine 5 gb internet kullanmaya devam edin, sıkıntı yok.

4G neyine yetmio sanki atomu parcalaycan 5g ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenforce

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Vodafone’a bakıp 4.5G / LTE yok demeyin. Türktelekom 60/70mbps verirken bazı şehirlerde kesiliyor diye Vodafone reklamlarına kanıp geçtim. İstanbul göneğinde, Ege’nin şehir merkezlerinde 400kbps / 3mbps arası interneti görünce tek kalan Turkcell diyip geçtim. Test ettiğim çoğu yerde 100mbps/300mbps arası değişiyor.

Yani, 4.5G var. Bir arkadaş 25€ paket demiş, o 125 lira yapıyor sanırım onu farketmemiş. Evet alım gücü orantısı ama, burada 25€ verirseniz 50Gb kotanız olur.

Asya ülkeleri gibi çift sim kart : ucuz görüşme 1 simkart + data hattı. Herşeyi şifketlersen beklemeyin :)

Onlarda maaşı Tl olarak alıyor dimi

Ne zaman biticek bu kafa

Hey allam ya pirimat gibi hissettiriyorlar şu mesajlarla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Göstermelik 2 yerde 5g testi yaparlar. Bir daha hiçbir yerde o hızın 10 da 1 i bile yakalanamaz ama adı bakın biz çoktan 5g ye geçtik olur. Fiber altyapı nerede ondan haber verin

• Tombalak CEO'nun biri cikar kimsenin kullanmadigi baz istasyonuna 10 metre uzaktan 1 Gbit ile baglandigini gosterip hava atar. Sonra 10 GB lik paket sadece 100 TL olacak der.

• hadi inş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şu 5g ye geçsen ne olacak diyen arkadaşlar, umarım sizin kafada olan insan sayısı ülkede azınlıktır, buyrun siz 2g ye geçin

5G'de 5 GB kotalı paketle ne yapmayı düşünüyorsun veya ne yapılabilir?

Haaa bu zamana kadar 5g yok diye telefondan 4k film izlemiyodunuz değilmi, pardon yaa, yaw kardeşim 5g ile sen yine 5 gb interneti kullan, tek fark sayfa yüklenmesi hızlanacak, daha doğrusu senin farkedeceğin fark ancak o olur, ve sizin gibi düşünenlerin farkı... yani siz yine 5 gb internet kullanmaya devam edin, sıkıntı yok.

4G neyine yetmio sanki atomu parcalaycan 5g ile.

Sana verilecek cevap, bkz. 2. Yorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

rezil oluşunun kanıtını koyuyımda kaçma...
    https://www.wind.it/privati/https://www.wind.it/e-commerce/

adam sabitle mobili bile karıştırmış sayfadan prof italyancasıyla yahu nasıl insanlarınız nette her gördüğünüz olumsuz karalama şey doğrudur diye beğeni kasıyorsunuz az sorgulamayı öğrenin yahu

5gb internet bile 12 eurodan başlıyor mobilde...admmın ütopik dünyasına beğeni kasmışssınız... bir mallık arıyosan mirror bul..

yalnız ben ona buna bakmıyorum şuan

sınırsız dakika + 500sms + 5 gb internet 12 euro. arkadaş, adam daha iyi göstermeye çalışmış diye gömmeye çalışmışsın da yine bizden daha iyi :(

• upsewen kullanıcısına yanıt
    hayır daha bile kötü sayılır italyada milyonlarca insan 1000 euronun altına çalışıyor okumuş bir öğretmemnin geliri bile 1200-1500 euro civarı...maaşlar diğer gelişmiş ab ülkleri gibi yüksek değil yani..milyonlarca kişi yoksullukla yaşıyor italyada...normal daire 500-600 euro civarında kiralar ordan hesap et elde ne kalıyor diye? her ülkenin geliri gideri farklı..gelir gider kazanç hsaplamsından italya bizden daha pahalı avrupa menşei anektlerdede...

burdada aylık geliri 6000-10000 tl olan bir doktor yada mühendisin yada kendi kuzenim ıt mühendisi geliri 12.000 tl yi geçik, aylık 40 tl lik cep faturasının fazla gelceğini sanmıyorum...adam orda cukkasını yolunu bulmuş tüm italyayı kendi gibi sanıyor 50 euroya çerez param diyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 7 Mart 2018; 13:26:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

hayır daha bile kötü sayılır italyada milyonlarca insan 1000 euronun altına çalışıyor okumuş bir öğretmemnin geliri bile 1200-1500 euro civarı...maaşlar diğer gelişmiş ab ülkleri gibi yüksek değil yani..milyonlarca kişi yoksullukla yaşıyor italyada...normal daire 500-600 euro civarında kiralar ordan hesap et elde ne kalıyor diye? her ülkenin geliri gideri farklı..gelir gider kazanç hsaplamsından italya bizden daha pahalı avrupa menşei anektlerdede...

burdada aylık geliri 6000-10000 tl olan bir doktor yada mühendisin yada kendi kuzenim ıt mühendisi geliri 12.000 tl yi geçik, aylık 40 tl lik cep faturasının fazla gelceğini sanmıyorum...adam orda cukkasını yolunu bulmuş tüm italyayı kendi gibi sanıyor 50 euroya çerez param diyor..

yalnız usta doktoru ve iyi yerde tecrübeli mühendisi hariç burda büyük şehirlerde durum oraya göre daha beter ki. 1000 liranın altında ev yok, ben eskişehirdeyim bi ailenin oturabileceği ev burada bile 650-700 lira, bi de büyük şehrini düşün. ben telefonla işim gereği çok konuştuğum için her ay 150-180 civarı fatura ödüyorum. yani demem o ki 1200-1300 kazanan biri için 12 euro gayet de iyi gibi gözüktü bana ondan öyle dedim

• o kadar sorun var , geçse ne olur geçmezse ne olur

• Bu mesaji yazdiktan sonra şehrin ana arterlerinin birinden tahminimce G/3 hızında Gönder diyecegim.

Hatta ve hatta vodafone kurumsal acildi 50 metre ilerime, adamlar baska yere tasindi. Cunku cekmiyor.

Ayrica tr de internet eşşek yüküyle para.

Önce konusmadan

Sonra sms paketlerinden

Simdide internetten kazikliyorlar

Sene olmus 2018. Halen kotali internet kullaniyoruz.

• 5gye geçelim de evde internetler halen 1g 2g mi çözemedim

• 5.5g olmazsa kullanmicam bucuklara alistik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu firmaların işi gücü yalan satmak. Sınırsızlar kotasızlar yalancı fiberler falan tek kelime doğruları dedikleri görülmemiş. 4.5G'yi 5G diye satmaktan bahsediyordur o gerçek 5G değildir.

• Türkiye kansere geçen ilk ülke olabilir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.