Şimdi Ara

ÖNERİSİ OLAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sistemi yeni kurdum ama önceki sistemim bundan hızlıydı şimdiki sistem ud3p anakart Q9550 işlemci his 4850 1gb. ekran kartı belleklerde yani remler patriot exreme performans 1066 mhz 2*2 =4 gb.

eski sistem pentium4 3ghz
    1gb rem
    ekrankartı 9600 atı

eski sistem yeni sistemden hzlı yeni sistem biraz yavaş bir çözümü veya önerisi olan vaRMı bu arada 2 işletim sistemide xp yeni sistem bazen donuyor az önce de hddyi tanımadı reset çektim 1kackere öyle düzeldi nedense çok yavaş gidiyor gibi neden olabilir acaba eskisi sayfaları programları şap şap açıyordu

• Yavaşlıktan kastınız nedir ? Bunu açın biraz daha... Bilgisayarın açılış kapanışını hızlı olup olmadığını göstermez...

P4 ile Q9550'yi kıyaslamanız yanlış montajı ve driverları gözden geçirin işletim sisteminiz bozuk olabilir,

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum, yazılım ve sürücülerle ilgili sıkıntınız var gibi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 2 Nisan 2009; 15:18:13 >
  • p4 ile q9550

hocam hdd sorunlu olabilir...

bilgisayarda virüs olabilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: LEON-X

Yavaşlıktan kastınız nedir ? Bunu açın biraz daha... Bilgisayarın açılış kapanışını hızlı olup olmadığını göstermez...

P4 ile Q9550'yi kıyaslamanız yanlış montajı ve driverları gözden geçirin işletim sisteminiz bozuk olabilir,

Donanımsal bir sorun olduğunu sanmıyorum, yazılım ve sürücülerle ilgili sıkıntınız var gibi...

ali277 Tarih 2 Nisan 2009; 16:15:13
    p4 ile q9550

hocam hdd sorunlu olabilir...

bilgisayarda virüs olabilir...

akşam bir bakayım bakalım virüs falan varmı nezaman girecek virüs 2 günlük sistem hdd 500 gb caviar black 32mb olanlardan hepsside sıfır parçalar işlemci bile E0 revizyonlu

eski sistem yıldırım gibiydi ağzına akdar doluydu prgramlar Yenisi daha yeni kurdum ikönce vista kurdm beğenmedim formatlayıp xp kurdum vista yavaş diye xp de yavaş vistada renkler okadar canlı değil ve yazıların orta kısımları yayımiş gibiydi renler soluk gibiydi beğenmeyip xp kurdum arda bir donma yapıyor kilitleniyor acaba remlerle sorunum olabilirmi veya başka bir öneriniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cidelimemo -- 2 Nisan 2009; 16:44:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.