Şimdi Ara

Önerileriniz ile topladıgım bilgisayarıma hangi sistemi kurayım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • win7 krdsm home premium. Pc tuşuna basmamla windowsun logosu gelene kadar hiç yazı filan yazmıyor windows logosuna 5saniye de geliyosa 15sn akdar logoda bekliyom Masaüstünü görebilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

win7 krdsm home premium. Pc tuşuna basmamla windowsun logosu gelene kadar hiç yazı filan yazmıyor windows logosuna 5saniye de geliyosa 15sn akdar logoda bekliyom Masaüstünü görebilmek için

o zaman bi sorun var soyledigim gibi ben win 7 de premiumda 10 san iye acilirdi boyle olmamasini istersen win 8 yukluye bilirsin cunki onda boyle seyler olmaz en kotu sonuc 5 san
  • Peki sorun neyde kardeşim ? bilgisayara hergün formatmı atıcam ya donanımsal bi sıkıntımı değilmi yoksa attııgm format cd sindemi bi arıza var ahcı abi nedir yani sıkıntısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KgnGksnn

Peki sorun neyde kardeşim ? bilgisayara hergün formatmı atıcam ya donanımsal bi sıkıntımı değilmi yoksa attııgm format cd sindemi bi arıza var ahcı abi nedir yani sıkıntısı

format attikta bana mi sordun simdi soruyosun bilmiyom format atiyosun at atmiyosun bana ne
  • Emir776 E kullanıcısına yanıt
    kardesim buraya bu konuyu actım geneli home premium yüklememi söyledi benim sana bişey dediğim yok ama varsa bi önerin buyur yoksa yaygara yapmıyalım
  • KgnGksnn kullanıcısına yanıt
    tak sepeti koluna her kes ken di yoluna
  • Emir776 E kullanıcısına yanıt
    Aynen Aynen g.g :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.