Şimdi Ara

Önerilerim ve bazı sıkıntılar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
76
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle son güncelleme ile program biraz daha akıcı hale geldi. Yalnız şöyle bir problem yaşıyorum. 2-3 konu okuduktan sonra 4. Veya 5. konuya girişimde çok yavaş açılıyor. Programı kapatıp tekrar açtığım zaman bu sayaç sıfırlanıyor ve tekrar hızlıca 3-4 konu gezebiliyorum.

Postuma fotoğraf eklemek istediğim zaman sadece belirlenen ölçüler dahilinde kırpmaya zorlanıyorum. Örnek vermek gerekirse, iPhone Wallpaper öneri konusunda Wallpaper yükleyemedim zira akıllı telefon wallpaperları dikine oluyor. Kırpınca da kullanılamaz hale geliyor.

Aşağı doğru scroll ederken, en aşağıya inme ihtiyacı duyduğumda, sol altta çıkan yuvarlak kısayolunun gözükmesi için sayfayı biraz yukarı çekmem gerekiyor. Yeri sabitlense daha kullanışlı olabilir.

Şimdilik düşüncelerim bu şekilde. Program için çalışan tüm arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.

Cihaz: iPhone9,4 (10.1.1)
    Sürüm: 2.0 (17180)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless Hardness -- 8 Şubat 2017; 7:46:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Program oldukça ağır çalışmaya başladı son zamanlarda. Ayrıca belirtmek gerekirse.

1- Haber olarak düzenlenen konular açılmıyor.

2- Arama kısmına ne yazarsam yazayım birşey çıkmıyor.

3- profilimden tüm postlarımı okuyamıyorum.

iPhone 7 Plus, iOS 10.2.1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stainless Hardness -- 8 Şubat 2017; 7:50:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stainless Hardness kullanıcısına yanıt
    1- Anasayfa haberlerinde servis kaynaklı yavaşlık dolayısıyla uzun bir bekleme süresi oluyor. Fakat portal kısmından aynı habere hızlıca giriş yapılabiliyor. İlgili arkadaşa durumu ileteceğim.

2- Arama kutusunun yanında kriterleri değiştirebileceğiniz küçük bir kısım bulunuyor. Sanırım yanlış seçim yapmışsınız.

3- Profildeki aktiviteler kısmında şu anlık açılan konular duruyor. İleride bir değişiklik yapılır mı kesin değil.
  • Astekiv kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için. Arama kısmını çözdüm.
    Yalnız bahsettiğim haber olayı, örneğin otomobil genel konusunda, normal konulara girebilirken, üstte haber yazan ve haber içeren konulara girmeyip bekleme problemi yaşıyorum. İkisi de aynı bölümün konuları esasında. Eski sürümlerde bu problemi yaşamıyordum.

Kolay gelsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.