Şimdi Ara

Önerilebilecek Güvenlik Yazılımları ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceden çok fazla anti virüsler ile haşır neşirdim fakat aradan uzun zaman geçti piyasayı takip etmedim bayadır. Şimdi ise uzun aradan sonra sistemlerime anti virüs kurma kararı aldım bu kararı aldırma sebebi ise çoğu masum görünen web sitelerinin bile istenmeyen yazılım , mining virüsü , çeşitli trojan ve rat yazılımlarını arka planda sisteme kuruyor olması.

Ben browsera çeşitli eklentiler kurdum fakat yinede yeterli olacağını sanmıyorum çünkü çok değişik algoritmalarda yazılmış zararlı yazılım mevcut. Sistemlerimden birini oyun ve araştırma için diğerini ise sadece araştırma için kullanıyorum.

Şimdi arkadaşlar önerebileceğiniz anti virüs , + anti malware , internet koruması ve rootkit koruması sağlayan yazılım arıyorum sistemi en az derecede yorup iyi virüs yakalayıp temizleyen bir şey olursa iyi olur.

Nortonu biliyorum ama çok hantallaştırıyor sistemi , Bitdefender ise wifi problemi yapıyor driverları şüpheli gördüğünden driverları bozuyor. Kaspersky tamam güzel hoş virüs temizliyor fakat makinayı mavi ekran verdirmeye kadar götürüyor.

Sistem 1:

i5 7300 HQ 6mb cache 2.5 GHZ (turbo boost ile 3.5-3)

8 GB DDR4 ram 2400 MHZ

1 TB hdd

GTX 1050 2 GB GDDR5 VRAM

Windows 10 Single Language 64 bit

Sistem 2 :

Dual Core T4500 2.30 GHZ 1 MB cache.

6 GB DDR3 ram.

240 GB Harddisk.

Ekran kartı intel 4 series express chipset family.

Windows 10 64 bit home.

1. Sistemi oyun (genelde fortnite , battlefield 4 ara sıra CS GO oynuyorum) , araştırma 2. sistemi ise sadece araştırma için kullanıyorum mümkünse sistemi yormayacak bir şey olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B2B7A0AF7 -- 19 Mart 2018; 10:5:14 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.