Şimdi Ara

*ÖNERİ* Min. 30,000TL Max. 40,0000TL kadar araç ne alınır.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 gün Önce 2011 Model Corsa CDTİ Enjoy Arabamı Değerini Bulunca Sattım Dolayısıyla Arabasızlık Zor Geldi
    Hemen Hemen 1-2 Ay Kadar Temiz Orijinal Bir Araba Bulmam Lazım...
    40,000TL için 2.EL Dizel Yaş 2-3 50,000 Km aşağı...
    30,000TL için 2.EL Dizel Yaş 3-5 50,000-80,000 Km Arası...
    Teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 9 Ağustos 2014; 22:54:59 >

• Araba foyatlari aldi basini gitti. Gul gibi arabanizi da satmissiniz. Daha uygun fiyata daha iyi araba bulamazsiniz bence. Ama hado jayirlisi diyeyim.

Bu gibi durumlarda piyasada cok tutulmamis mazda suzuki veya chevrolet vs gibi araclara yonelerek elinizdeki para ile ancak sattiginiz arabadan daha iyi bir arabaya binebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 308 bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

Araba foyatlari aldi basini gitti. Gul gibi arabanizi da satmissiniz. Daha uygun fiyata daha iyi araba bulamazsiniz bence. Ama hado jayirlisi diyeyim.

Bu gibi durumlarda piyasada cok tutulmamis mazda suzuki veya chevrolet vs gibi araclara yonelerek elinizdeki para ile ancak sattiginiz arabadan daha iyi bir arabaya binebilirsiniz.

Haklısınız tabiki fiyatlar uçmuşken Sattım ama 31,900TL aldım 34,000TL Sattım ve 4 Lastik 60 bin Km değişmeliydi ve
    Lastikler Bitikti yanlar patladı bakıma 7-8 bin KM kalmıştı ve Klima Bakımı gelmişti ve 120-130 Geldimi araba haddinden
    Fazla bağırıp Yakıt sarf ediyordu Araç Siyah ve Komşum 1 Kez Çizdi ve 1 Kezde İş yerimde çizildi Pasta Cila Boya Koruma
    İle aza indirdim ama Tırnak geçiyordu hatta adam sordu bune diye çizilmiş benden önce dedim Ön Kapıyıda Sürtmüştüm
    Baya belliydi 48,225 Km Sattım Rölantideyken Ses Verir oldu Geri Vitese Takarken Hep DARÇ diye ses verir oldu
    Turbo İnter Coolur Borusu bu Kış değişmeliydi 680TL Yağ Damlatıyordu vs vs. kii;
    Allah'tan Orjinaldi Kaza Boya Yoktu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 9 Ağustos 2014; 22:47:23 >

• arabada da kaza değişen yok muş da maşallah herşey varmış... :)
  • Seni de öyle kandıracaklar işte alırken.

• quote:

Orijinalden alıntı: anonem

Seni de öyle kandıracaklar işte alırken.

• quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

quote:

Araba foyatlari aldi basini gitti. Gul gibi arabanizi da satmissiniz. Daha uygun fiyata daha iyi araba bulamazsiniz bence. Ama hado jayirlisi diyeyim.

Haklısınız tabiki fiyatlar uçmuşken Sattım ama 31,900TL aldım 34,000TL Sattım ve 4 Lastik 60 bin Km değişmeliydi ve
    Lastikler Bitikti yanlar patladı bakıma 7-8 bin KM kalmıştı ve Klima Bakımı gelmişti ve 120-130 Geldimi araba haddinden
    Fazla bağırıp Yakıt sarf ediyordu Araç Siyah ve Komşum 1 Kez Çizdi ve 1 Kezde İş yerimde çizildi Pasta Cila Boya Koruma
    İle aza indirdim ama Tırnak geçiyordu hatta adam sordu bune diye çizilmiş benden önce dedim Ön Kapıyıda Sürtmüştüm
    Baya belliydi 48,225 Km Sattım Rölantideyken Ses Verir oldu Geri Vitese Takarken Hep DARÇ diye ses verir oldu
    Turbo İnter Coolur Borusu bu Kış değişmeliydi 680TL Yağ Damlatıyordu vs vs. kii;

Kulakta çınlama varmı...

• quote:

Bunlar bende oldu sıkıntı olmaz ki ben arabayı 1 bakışta sesinden bile anlarım ve Trafik Takipçi yeğenim ve Expertizci
    Abi'm var Sanayi Özel Servis Ww seat skoda ve Japon oto serviscim var sıkıntım yok yane...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Ağustos 2014; 0:49:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

quote:

Kulakta çınlama varmı...

Vertigo Yoktu :)

• quote:

arabada da kaza değişen yok muş da maşallah herşey varmış... :)

Aynen valla bende oldu hepsi şans birde bende DR almıştım vurdum duymaz adam yağ bile değiştirmemiş 1 servis yani
    bakım atlatmış hor kullanmış ben alır almaz yağ ve bütün filtre balata disk düzelttirdim sorun oldu son zamanlar oda bana patlıyordu sattım hayırlısı beklicem artık zaten 2 bin kar yaptım artık alacağım araç
    1-2 bin fazla olmuş sıkıntı yok gibi gelir bana ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Ağustos 2014; 0:57:32 >
  • Chevrolet epica

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Chevrolet epica

Komik olan.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frood

quote:

Hayır ben gerçekleri yazdım ve Adamada bir kaçını söyledim bakım vs yaptır
    Şu şu var diye yani rahatım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Ağustos 2014; 1:02:17 >

• quote:

quote:

Bunlar bende oldu sıkıntı olmaz ki ben arabayı 1 bakışta sesinden bile anlarım ve Trafik Takipçi yeğenim ve Expertizci
    Abi'm var Sanayi Özel Servis Ww seat skoda ve Japon oto serviscim var sıkıntım yok yane...

Kardeşim şu abilere bir söylesen de bir araç var takip etseler derdi var mı baksalar?
    34VP6390 Octavia 2006 model 1.9 TDI adam 27000 tl yazmış bir sıkıntısı mı var acep...

• quote:

quote:

quote:

Kardeşim şu abilere bir söylesen de bir araç var takip etseler derdi var mı baksalar?
    34VP6390 Octavia 2006 model 1.9 TDI adam 27000 tl yazmış bir sıkıntısı mı var acep...

Seve seve yardımcı olurum pm ile motor şasi No veriniz servis geçmişi ve kaza durumuna vs bakalım ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altinbas07 -- 10 Ağustos 2014; 11:17:37 >

• altinbas07 kullanıcısına yanıt
    308 1.6 HDI 112-115 bakın 2010-2012 model arası veya 1.5 dci 110 240 megane o bakın 2010-2011 Ford focus 1.6 TDCİ 109 bakın yine 40 a bulunabilir bu araçlar
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Seve seve yardımcı olurum pm ile motor şasi No veriniz servis geçmişi ve kaza durumuna vs bakalım ;)

Teşekkür ederim, eğer araç sahibinden cevap gelirse şasi nosunu vereceğim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.