Şimdi Ara

Öneri kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Giriş
    0 Mesaj
    Sevgili donanım haber üyeleri ;
    20 yaşındayım şuana kadar hiç bir banka ile çalışmadım. Sadece para yükleyip çekebileceğim ve para biriktirebileceğim bir kart arıyorum bankalar hakkında hiç bir fikrim yok bana önerebileceğiniz bir kart var mıdır nasıl alınır :)

|
    |
    cepteteb
    nuvo
    seninbankan.com
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.
  • Yüzbaşı
    881 Mesaj
    Pek kampanya olmuyir ama enpara tavsiye ederim. Bunun dışında Cepteteb, seninbankan adlı banka da var. Ben enpara ve seninbankan kullaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ufk168

Enpara'yı aradım sağolsunlar ilgilendiler yarın geleceklerini söylediler güncellerim :)

Ne oldu hocam nasıl aldınız ne istediler sizden yazarsanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.