Şimdi Ara

önereceğiniz ŞARJ ALETİ** VE ŞARJ EDİLEBİLİR PİL** TAVSİYE ****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

daha önce yıllardır gp şarj cihazı ve pillerini kullanıyordum fakat artık cihaz mı bozuldu piller mi bilmiyorum yeni aldığım 6 pili de cihaz şarj etmiyor neyse GP den geçtim

[font="Verdana"]YENİ BİR şarj cihazı almak istiyorum . fakat iyisi olsun sağlam olsun Kaliteli olsun

. [size=3]cihaz da kaliteli pilleri de kaliteli olsun fiyatı geçtim ne ise vericem (100 ü fazla geçmsin). yeterki sorun çıkarmasın

[size=5][size=4]bana hangi marka şarj etme makinasını önerirsiniz ?? ve hangi markanın hangi tür pil ini ????

( şarj cihazı ile pili aynı marka veya farklı olabilir se olur. bir markanın bir çok pil modeli olduğundan hangi pil )

yorumlarınız çok önemli cevap bekliyorum.

[size=3]arkadaşlar forumda varta övülüyor sanki varta önerileriniz neler ???

energizer şarj cihazları nasıl

philips ler nasıl ??

dijital fotoğraf makinesi için kullanıcam. o kadar AA kalem pil -

kısa sürede şarj süresi olursa İYİ olur

otomatik şarj kesme , otomatik kapanma bi de olursa , biten pili deşarj yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal_ -- 11 Temmuz 2015; 12:07:23 >

• arkadaşlar anladığım kadarıyla en iyisi bu konuda ENELOOP VE ONUN SİYAH PRO pilleri

ama tr den hemen temin olmadığı için b planına geçiyoruz

energizer rechargeable advanced PİLLERİNİN iyi olduğunu gördüm
    http://www.bimeks.com.tr/urun/19646/energizer-2li-2450-mah-sarjli-kalem-aa-pil.aspx#photos
     önereceğiniz  ŞARJ  ALETİ** VE ŞARJ EDİLEBİLİR  PİL**  TAVSİYE ****

yada varta accu piller iyi fakat VARTA PİL VEYA ŞARJ CİHAZI HAKKINDA KİMSE YORUM yapmadığı için geçiyorum.

YUKARIDAKİ LİNKTEKİ PİL leri şarj edecek uyumlu şarj cihazı önerirmisiniz. ?

bunu mu veya energizer marka ve ya ne ise ne önerirsiniz ?
     önereceğiniz  ŞARJ  ALETİ** VE ŞARJ EDİLEBİLİR  PİL**  TAVSİYE ****

dijital fotoğraf makinesi için kullanıcam. o kadar AA kalem pil -
    kısa sürede şarj süresi olursa İYİ olur
    otomatik şarj kesme , dolunca otomatik kapanma

bu pilleri şarj edecek hızlı uyumlu bi cihaz bulamassam da yorum gelmesse
    doğubank tan eneloop eski üretimi alıcam
    http://ru.nkon.nl/charger/nimh/panasonic-eneloop-bq-cc16-quick-charger-with-4aa-eneloop-batteries.html

yorum layın arkadaşlar

• konuyu sile lim admin
  • gp ve varta berbat. Ben koctas dan sbs marka almıştım. 2 yıl oldu hala canavar gibi. Gp ve vartalar 6 ay anca dayanıp çöpe gidiyor
  • sbslerin adı vpw olmuş bu arada tekzende de varmış. ben fotograf makınesinde kullanıyorum
  • Panasonic yada sanyo (ikisi de aynıdır) eneloop pillere bakın.
    Yeni nesil pil diye lanse ediliyor, şarjını kullanmayinca kaybetmiyor, performanslı ve çok uzun ömürlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.