Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
24.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sert.

Hayatımda ilk defa anime izliyorum oda bu diziyle oldu gerçekten çok iyi ya keşke 20 dakka değilde 40 50 dakika falan olsaymış bölümleri 2 günde bitirdim. Şimdi ne izlicem diye kara kara düşünüyorum.

Bizim keltoştan daha kaliteli seriler var. Anime dünyasına girdin ya artık hayatta çıkamazsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu yapan stüdyo kör olmuştur resmen. O nasıl bir finaldi lan öyle. Titreyerek izledim resmen.

2. sezon çok geç gelir manga da durum ne ki acaba? Umarım uzun bir seri olur kendisi. Kısa serileri hemen bittiği için sevmiyorum. Sonra boş hissediyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bunu yapan stüdyo kör olmuştur resmen. O nasıl bir finaldi lan öyle. Titreyerek izledim resmen.

2. sezon çok geç gelir manga da durum ne ki acaba? Umarım uzun bir seri olur kendisi. Kısa serileri hemen bittiği için sevmiyorum. Sonra boş hissediyorum kendimi.

Manga şu an filler bölüm veriyor.

• Zesty Phoenix kullanıcısına yanıt
    Deme öyle. Bunun filleri bile büyük bir heyecanla takip edilir
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Aynen ben mangayı bitirip webcomic'e geçene kadar filler olduğunu bilmiyordum zaten. Kaldığım yeri bulmak için baya uğraştım. Manga'da filler olacağı hiç aklıma gelmemişti.
  • Teşekkürler Mad House
  • Tek kelime ile mükemmeldi

• Arkadaşlar Death Note da mı Mad House denen anime çizim şirketiyle çizildi?
    Adamlar hep efsane konulara bakıyorlar
  • Birinci bölümü izlediğim de bu ne saçmalık diyordum, tekrar izleyeyim dedim ve iyi ki öyle yapmışım.

Çok eğlendim izlerken, özellikle ilk bölümlerde yanlış binayı yıkan çete

Birde kesin olarak bilen biri cevap verirse memnun olurum, sadece bir sezonmuydu yoksa devamı gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 22 Aralık 2015; 3:23:51 >
  • Gelme ihtimali var çünkü manga devam ediyor.

• Kızlar bile izliyor bu animeyi..

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Birinci bölümü izlediğim de bu ne saçmalık diyordum, tekrar izleyeyim dedim ve iyi ki öyle yapmışım.

Çok eğlendim izlerken, özellikle ilk bölümlerde yanlış binayı yıkan çete

Birde kesin olarak bilen biri cevap verirse memnun olurum, sadece bir sezonmuydu yoksa devamı gelecek mi?

Yeni sezon gelir de yakın zamanda gelmez. Manga ile arayı az açması lazım. Bir-iki yılı bulabilir.

• aga okadar saçma geliyor ki anime ilk bölümü 4 kere açtım ve kapattım izleyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: [A]narchy

aga okadar saçma geliyor ki anime ilk bölümü 4 kere açtım ve kapattım izleyemiyorum

Saçmalığı güzel zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zesty Phoenix

Aynen ben mangayı bitirip webcomic'e geçene kadar filler olduğunu bilmiyordum zaten. Kaldığım yeri bulmak için baya uğraştım. Manga'da filler olacağı hiç aklıma gelmemişti.

Mangada günceldeyim de webcomic neymiş diye bi bakayım dedim, o çizimler ne öyle!? Resmen komedi.
  • Espâda kullanıcısına yanıt
    One kendi eliyle çizdiği için böyle. Maalesef çok bir yeteneği yok. Özellikle şu telepatik kadını efsane çiziyor. Ama anime manga'nın manga da webcomic'in uyarlaması. O yüzden okudum ben sonuna kadar sabırsız biriyim.
  • s class'ın 1 numarası blast'ın kim olduğunu düşünüyorsunuz?
  • Hadi mantık yapalım:Saitama Kel ve En Güçlü,Sıralamada B bilmem kaçta. Yanındaki Robot S sondan 2 ve erkek.Karizma da var.
    S baştan 2 kız ve acayip güçlü.Belki saçma olabilir ama Saitamayı havada tutarak durdurabilecek tek kişi olabilir ama kızın onu yenme şansı yok.
    Bu verilere bakarsak ben en iyisi susayım
  • Bu keltoş başka keltoş Çok farklı ve güzel bir anime. Umarım devamı gelir.

• Opening in sonunda arkası dönük hali komedi.
    elinde poset tasidigi

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.