Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
24.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saitama reyizden -Su koparan şeysi tokadı-

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SistemToplayanAdam2017 S kullanıcısına yanıt

saitamadaki potansiyeli fatk etti. Flashyflash sanıyor ki biz hep beraber seytan form garou dövdük adam güçsüzleşti saitama da geldi bitirdi. Daireye gelip sana martial arts öğreticem daha güçlü olur potansiyeline ulaşır ve daha iyi işler çıkarırsın dedi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5. bölümü izledim de bizim kel jenerikten sonra tek yumruk çakıyor. Geçti gitti gene bir bölüm daha :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

saitamadaki potansiyeli fatk etti. Flashyflash sanıyor ki biz hep beraber seytan form garou dövdük adam güçsüzleşti saitama da geldi bitirdi. Daireye gelip sana martial arts öğreticem daha güçlü olur potansiyeline ulaşır ve daha iyi işler çıkarırsın dedi.
    Hocam bunu ciddimi diyorsun, gene sinirlendim ya nedir bu Saitama reyizin çektiği
    Garou bunları tek başına paket ediyor, reyiz gelip tek başına Garou'yu alıyor. Sonrada yok biz güçten düşürdük öyle aldın bilmem ne yazıklar olsun vallahi ya ne biçim hikayesi var ya. Ne zaman görecez Saitama'nın gücüne herkesin saygı duyduğunu. İnşallah gelecek bölümü yayınlama zahmetine girerse flash'in rezil olduğunu görürüz :)

Kızmana gerek yok. Böyle olması daha da güzelleştiriyor inan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Kızmana gerek yok. Böyle olması daha da güzelleştiriyor inan.
    Kızsak bişey değişmiyor nasıl olsa :) Saitamaya saygı duyan S sınıfı bir tek Gümüş diş var (Kral çapsızı ve Genos hariç) Kasırgamıdır nedir onu tepiklemesini dört gözle bekliyorum :D

• Arayan varsa :

• Ses efektleri geçen seneye göre efsane değil, bazı yerler hariç genelde orta.
    Geçen seneki müziklerden bir tanesini bu sene kullandılar sadece orda bile gaza geldim düşünün yokluğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=ypJrrfYhloU&t=54s HERGÜN FARKLI ANİME İNCELEYECEĞİM KANALIMA ABONE OLURMUSUNUZ ?
  • Bu sezon grafikler çok kötü 3.bölümde bir toparladılar ondan sonra saldılar yine ahh ahh
  • Sartikan kullanıcısına yanıt
    Hocam renk paletleriyle alakalıhttps://www.animeler.net/galeri/ilk-bakis-2019-bahar-sezonu
    sitesinde de bahsetmişler. Gece savaşlarının iyi olması da bununla alakalı.(Yalnız ben de beğenmiştim o bölümü)
    Alıştım gibi sahnelere ama müzik ve ses efeklerine alışmak zor olacak.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Kanki sana mangadan spoiler vereyim,

garou nun limiti kırıldı. Yani saitama kadar ve belki de ondan daha güçlü olabilir eleman artık

Bu arada 108 ne zaman çıkacak bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 12 Mayıs 2019; 1:26:50 >
  • Manga takip etmiyorum

• Animede eksik sahneler olduğu da göz önünde bulundurulunca efektlerden de hoşnut değilseniz mangayı kesin okumanız lazım gerçekten güzel. anladığım kadarıyla ilk sezon yönetmenin çevresi geniş olduğu için en iyi animatörleri toplayıp yapmışlar o savaş sahnelerini. stüdyonun değişip değişmemesi bir şey farketmeyecekti bu sezon görsel kalite her türlü düşecekti yani.
  • Saitama>>>>>Maksimum potansiyelinde garou>boros.
    Garou saitamayı geçebilir mi acaba diye bir düşünce varsa kafanızda şimdiden bilin ki öyle bir şey olmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp61

Saitama>>>>>Maksimum potansiyelinde garou>boros.
    Garou saitamayı geçebilir mi acaba diye bir düşünce varsa kafanızda şimdiden bilin ki öyle bir şey olmayacak.
    Hocam yanlışmı anladım 1. sezon finalinde ki Boros, Garou'nun ileride ulaşacağı seviyenin çok ama çok ötesinde değilmi :)Yanlış bilgim varsa aydınlatırmısın. Şu ana kadar güncelde olan iki mangada dahil gördüğüm kadarıyla Saitama'dan sonra Boros geliyor. Sonra diğerleri sıralamayı paylaşabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 14 Mayıs 2019; 23:40:47 >
  • bunu neye göre söyledin? ben iki seriyi de okuyorum ama hiç böyle bir mevzu yok.
    Garou vs boros hakkında net bir şey söylemek doğru olmaz.Ben webcomicteki garou vs saitama vs sini baz alarak garounun daha çok dayandiğini gördüğmden garou>boros dedim.Fakat net olarak söyleyebileceğim şey
    Saitama>>>>>>>garou ve boros>>>diğer karakterler.Tabi bu bahsettiğim garou şuan animedeki hali değil.Ufak bir spoiler gibi olacak ama bidahaki bölüm köpek adam mahvedecek garou'yu.Benim boros'la eşit tuttuğum veya birazcık daha üstün gördüğüm garou max potansiyeline ulaşmış hali.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shrimp61

Garou vs boros hakkında net bir şey söylemek doğru olmaz.Ben webcomicteki garou vs saitama vs sini baz alarak garounun daha çok dayandiğini gördüğmden garou>boros dedim.Fakat net olarak söyleyebileceğim şey
    Saitama>>>>>>>garou ve boros>>>diğer karakterler.Tabi bu bahsettiğim garou şuan animedeki hali değil.Ufak bir spoiler gibi olacak ama bidahaki bölüm köpek adam mahvedecek garou'yu.Benim boros'la eşit tuttuğum veya birazcık daha üstün gördüğüm garou max potansiyeline ulaşmış hali.
    Bence Garou potansiyelinin zirvesine de çıksa ki ilerde göreceğiz Boros'la aşık atamaz :)Saitama'yı ciddi olarak bi Boros'la birde Garou'yla kapışırken gördük. Garou dövüşü animeye nasıl yansır bilemem ama Saitama biraz absürd bir karakter olduğu için Borosuda, Garouyuda tek vuruşta alabilir. Özellikle Borosla dövüşürken dövüşmekten kaçınması ve gücünü kullanmamasına bakabilirsin. Yani karşısındakinin dayanmasıyla bence alakası yok istediği anda bitirebilir çünkü karakterin özelliği o. Bir ara Boros'a yeter lan sus dövüş dövüş nereye kadar diyordu :) Saitama'yı özel kılanda bu bence, Boros'u tek vuruşta harcıyabilecek olmasına rağmen dövüşmesine izin verdi :) Bu üçlü haricinde Blast'ı merak ediyorum. Görmeye ömrümüz yeter mi Allah bilir.

O bahsettiğin köpek adam mevzusu efsaneydi mangada okurken hoşuma gitmişti :) Garou'yu turnuvada ki seiryu ile dövüştürseler diye beklemiştim ama olmadı. Şu an ki potansiyelleri aşşağı yukarı aynı, Garou ileride vitesi 10 a takıp fark atıyor ama olsun:)

• quote:

bunu neye göre söyledin? ben iki seriyi de okuyorum ama hiç böyle bir mevzu yok.
    Şu an bizim takip ettiğimiz mangada Saitamayı B sınıfı kahraman olarak biliyoruz, "ONE" adıyla yayınlanan mangada A sınıfına yükseldimi hocam?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.