Şimdi Ara

Onepunch Man (2015) (12/12 - 2.Sezon Bitti) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
569
Cevap
7
Favori
24.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Manga takip ettiği halde en güncel bölümde olmayanlar için spoiler olabilir.

Manganın en son çıkan bölümündeki saitama ile karşılaşan orochi, Webcomic'te yokmuş meğersem doğru mudur ? (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 27 Nisan 2019; 23:18:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayet güzel 2.sezon. Çizimleri iyi değil falan denilmiş ama göze batmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 28 Nisan 2019; 8:54:57 >
  • Özlemişiz Saitama'yı özelikle video oyun sahnelerinde çok güldüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rick dangerous kullanıcısına yanıt
    Evet yok

Orochi değil o hocam, Overgrown Rover
  • Çizimlere vs takılmıyorum Saitama reyiz olsun yeter. "Banana muhabbeti" ve adamın omuzuna okkalı koyduğu sahnedeki surat ifadesi muazzamdı.

Ayrıca Tank-top demeleri beni bitiriyor ya :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SistemToplayanAdam2017 -- 30 Nisan 2019; 0:35:14 >
  • Saitama reyizin S sınıf 1. sıraya kurulduğu günleri görecekmiyiz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mugetsuga

Orochi değil o hocam, Overgrown Rover
    Yok dostum köpek olandan bahsetmiyorum, Manga 107 en son karede bulunan malûm düşmandan bahsediyordum, işte o webcomic te yokmuş

Hocam en son çıkan bölüm niye dediniz o zaman

Ben de 155. bölümdeki sanmıştım
  • quote:

Hocam en son çıkan bölüm niye dediniz o zaman

Ben de 155. bölümdeki sanmıştım
    155 ne yahu (: zaten webcomic'te yokmuş dediğime göre Yusuke Murata'nın çizdiğinden bahsettiğimi fark etmeniz gerekir

Ayrıca şimdi spo mu yemiş oldum ben 155 hakkında (: it mi geliyor yine (:

Muratadan bahsediyorum hocam ben de

Başka bir yerden takip ediyorum da 155 bölüm var orada anlamadım

Sayılar farklı sadece galiba bu da bölümlerin toparlanmış ve toparlanmamış haliyle alakalı.

Ayrıca benim bahsettiğim 106. bölümmüş 106 ve 155 aynı bölüm farklı sitelerde.

Sizin bahsettiğiniz 107. bölüm oluyor ben spoiler yemiş oldum asıl

Not: Baktığım yer mangapandada 155 bölüm, readonepunchman sitesinde 107 bölüm (1 bölüm ileride şu an mangapandadan).

• quote:

Muratadan bahsediyorum hocam ben de

Başka bir yerden takip ediyorum da 155 bölüm var orada anlamadım

Sayılar farklı sadece galiba bu da bölümlerin toparlanmış ve toparlanmamış haliyle alakalı.

Ayrıca benim bahsettiğim 106. bölümmüş 106 ve 155 aynı bölüm farklı sitelerde.

Sizin bahsettiğiniz 107. bölüm oluyor ben spoiler yemiş oldum asıl

Not: Baktığım yer mangapandada 155 bölüm, readonepunchman sitesinde 107 bölüm (1 bölüm ileride şu an mangapandadan).
    Oh iyi bari spo yememişim hahaha şaka bir yana 108 i çok merak ediyorum, anime de bir yandan geriden geriden geliyor hiç sevmediğim S sınıfı kahraman üzerinden geçen bir bölümdü ve bir sonraki bölümde onu gösterecekler komple ):

Hakikaten 107 tam yerinde bitmiş

Animesi geldi ya bana yeter o gerisi pek önemli değil

• Saitama evrenin en güçlüsünü yendi;sırf Kahramanlar Birliği olayları göremedi diye kehanet olmadı diyor. Uzunca bir süre Saitama'ya vs atacak birilerini beklemeyin; nasıl "kel one punch "diye anılacak ne olaylar olacak onu görmeyi bekleyin.Ayrıca MetalSopa Garou'dan tek yemedi muhtemelen saf fiziksel güç anlamında Saitamadan sonra 2.sıradadır.
    Bir de Garou kahramanlık teması işleyen filmlerdeki saçmalığa güzel dikkat çekmiş muhtemelen çoğu kişi sırf kötü adam yenilsin diye iyi adamın saçma güçler kazanmasının farkındadır. Öyleyse benden de bir öneri gelsin:sırf fanlar ve takipçiler istedi diye kahramanlar birbiriyle düşmanlaşmasın(Tıpkı Genos gibi olsun); fubuki Saitama'ya aşık olmasın vs. diğer klişe sahneler...

• Saitama reyizin dövüş sanatlarında ki üstün performansı haftaya kaldı en azından ilk maçı görürüz demiştim :)

ONE'in yayınladığı seride güncelde olan varsa, son sayılarda saitama ile flash arasında ki muhabbeti biri özetleyebilir mi? Ayrıca aynı seride Saitama şu an hangi sınıf kahramandı ve kaçıncı sıradaydı?

• Bir şey anlatmadılar bu bölüm ama yine de aktı

• İzledikçe eski tadı alamıyorum. Çizimlerde ve seyir zevkinde düşüş var. Sezon bitince toptan izlerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu hafta turnuvayı gösterirler diyordum ama gene saitamayı izleyemedik

• Bu sezon kaç bölüm olacak bilen varmı ?
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    12

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.