Şimdi Ara

Oneplus5 Nereden alınmalıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi mi6 - Oneplus5 arasında mekik dokudum ve en sonunda 5.5" olması sebebi ile oneplus5 te karar kıldım.

Hali hazırda kullandığım telefon Xperia C5 Ultra modeli.Haliyle büyük telefona alıştım. 5.15" lik xiaomi Elime ufacık gelecektir.

Peki bu Oneplus5'i nereden kimden almalı?

• takip
  • çok fazla alternatif yok , satan yerler belli.Zaten resmi olarakta bulunmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi riaz -- 1 Aralık 2017; 16:22:25 >
  • riaz kullanıcısına yanıt
    Yani şuraya bakın, hepsiburadadan 100-200 tl daha ucuza getirebilirsiniz diyebileceğiniz bir yer yokmu? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

Yani şuraya bakın, hepsiburadadan 100-200 tl daha ucuza getirebilirsiniz diyebileceğiniz bir yer yokmu? :)

ben bayağı araştırmıştım , malesef bulamadım.Sadece Black Friday zamanı 2000 TL'ye düştü sonra tekrar fırladı fiyatları.
  • easymen E kullanıcısına yanıt
    hocam Hepsiburada'da şuanda 2.000tl ye düştü fiyatı. Sipariş geçtim hemen. Haberiniz olsun sizinde. 3 günlük bir indirim söz konusu zannedersem.
  • riaz kullanıcısına yanıt
    ürünün fiyatı tekrardan 2000tl haberiniz olsun hocam.. ben aldım ürünü kullanıyorum. Şansıma mı yoksa güncelleme ilemi düzeldi bilmem, Jelly effect yok. telefon gerçekten 10numara 5 yıldız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şapkalı Mantar

ürünün fiyatı tekrardan 2000tl haberiniz olsun hocam.. ben aldım ürünü kullanıyorum. Şansıma mı yoksa güncelleme ilemi düzeldi bilmem, Jelly effect yok. telefon gerçekten 10numara 5 yıldız :)

hocam hayırlı olsun ,
    telefon gayet güzel jelly effect olsada kullanımı etkileyen bir durum değil bence.
    peşin 2000 TL gömmek istemiyorum bu sebeple almıyorum ben.Muhtemelen yurtdışından alacağım en azından taksit oluyor.
  • Valla ben telefonlari genelde taksitli avans ile alıyorum. 8 ay'a böldüm 100 lira faiz masraf ile. O şekil alıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.