Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.516
Cevap
86
Favori
297.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. sürümünü kullanıyorum ,yine hiçbir problemi yok :)
  • resneli R kullanıcısına yanıt
    Hocam benim hat da Avea, benim de pasaport kayıtlı , benim rom da RR , bende problem yok.Modem ve firmware denemek lazın, custom romların çoğu modem ve firmware içermediğinden (LOS vs hariç) sorun romlardan kaynaklanmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskelisuvari

2. sürümünü kullanıyorum ,yine hiçbir problemi yok :)

Arkadaşlar RR de kernel olarak (ismi varmı bilmiyorum) hangisini kullanıyorsunuz acaba. Bugün tekrar RR roma döneceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maskelisuvari

Hocam benim hat da Avea, benim de pasaport kayıtlı , benim rom da RR , bende problem yok.Modem ve firmware denemek lazın, custom romların çoğu modem ve firmware içermediğinden (LOS vs hariç) sorun romlardan kaynaklanmaz diye düşünüyorum.

Ustat şöyle bir durum var. Benim kartım 4 g değil. 4g geldikten sonra herhangi bir işlem yaptırmadım operatöre. Acaba onla ilgili birşey olabilir mi? Çünkü durum şöyle 2g li yerlerde telefonu manuel olarak hücresel ağlardan 2 gye geçirince arama yapıyor, ancak hücrsel ağlarda 4 g lte yada 3g seçili olduğu zaman arama yapılamıyor. Şu an los uda indirip kurdum ancak değişen birşey olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resneli -- 5 Mayıs 2017; 16:22:56 >
    Hocam sim kartı değiştirmekte yarar var. anlaşılan telefon 2g-3g-4g arasında otomatik geçiş yapamıyor.bu telefonun çok öncelerinde yaşanan bir problemdi,ben yaşamadım ama yaşayanlar farklı modemleri deneyerek çözüm bulmuşlardı.
    Telefon hangi model?

A2001

A2003

A2005

?

• arkadaşlar RR yükledim kurulum başlarken yeni olarak kurun dediğimde 'kurulum Sihirbazı durdu ' hatası alıyorum. neden acaba?

düzeltme ;
    ''gapps güncel sürümü yükledim düzeldi sorun ondan olabilir''

ek olarak FrancoKernel - r49 yükledim bakalım etkisi olacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga68 -- 5 Mayıs 2017; 23:11:4 >
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    A0001 Hocam. İşyerim 3g bölgesi dışında kalıyor, çoğunlukla burda vakit geçirdiğim için büyük sıkıntı oldu.Önceleri böyle bir sorun yoktu, farklı hatların kartlarını taktım denedim ancak değişen bir şey olmadı. Ancak taktığım tüm kartlar 4g geçişi yapmamış kartlar,kendiminki de dahil. Onunla alakası olabilir mi bilemiyorum artık bitti tüydü herşeyden şüphelenir oldum. Şimdilik sorunu manuel olarak kendim 2g geçişi yaparak çözdüm.İşe gelince telefonu 2g ye geçiriyorum.Buda bu telefona yakışmıyor.
    Oneplus 2 sandım o nedenle kodunu sordum pardon. Pasaport kayıtlıysa modem dosyası yüklemeyi deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Oneplus 2 sandım o nedenle kodunu sordum pardon. Pasaport kayıtlıysa modem dosyası yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Hocam onu bulamadım işte. hangisini yükleyeceğim bilemedim. Şu an kullandığım andorid 7 Los romu.Modem dosyası hangisini kurmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: resneli

quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Hocam onu bulamadım işte. hangisini yükleyeceğim bilemedim. Şu an kullandığım andorid 7 Los romu.Modem dosyası hangisini kurmalıyım?

Ben 1.5 yıl önce sattım oneplus one ı. O nedenle takip etmiyorum artık. Eski Cyanogen OS lardan birisine dönüp deneseniz durumu.

• Benim sorunum telefon 3 ve 4g de şebeke sorunu yapıyor.2gye aldığımda herhangi bir sorun yok. Denemediğim yol kalmadı.sıfırdan rom yüklemek,official CM ye herşeyi formatlayarak dönme, CM nin en eski cm11s romlarını fastboot ile kurma vss Hatta bu arada hardbrick bile yaptım teli.Oksijenden Hidrojene kurmadığım rom kalmadı ancak sorun değişmedi. Artık bu şekilde kullanacam teli,gittiği yere kadar.Başka bir önerisi vs olan olursa açığım.
  • Hayırlı forumlar öncelikle one plus veya yurt dışında wan plus diye bilinen cihazın fiatı hakkında çok çelişkili bilgiler var ben isviçrede yaşıyorum ve almanya ile aynı fiata satılan bu cihaz 64 Gb üzeri orjinalden koruyu yapıştırılmış ve kılıfı ile birlikte 534 chf satın aldım. Faturayı da ekliyorum ki faydası olur sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CafeCrema

Hayırlı forumlar öncelikle one plus veya yurt dışında wan plus diye bilinen cihazın fiatı hakkında çok çelişkili bilgiler var ben isviçrede yaşıyorum ve almanya ile aynı fiata satılan bu cihaz 64 Gb üzeri orjinalden koruyu yapıştırılmış ve kılıfı ile birlikte 534 chf satın aldım. Faturayı da ekliyorum ki faydası olur sanıyorum.

Zaten Oneplus her ülkeye farklı fiyata satıyor çelişki yok.

• Bendede oneplus one 64 gb telefonum format sonrası karşı tarafa sesi gitmiyor kulaklik takinca yada hoparlöre açınca gidiyor bunun çözümü varmi acaba? Android 4.4 güncelleme gelmedi ne yapablrm??

• Redrosekbr kullanıcısına yanıt
    Bacon tool kit ile 5.0.2 ye yükselt, daha sonra wifi den ota güncellemeleri ile 6.0 cyanogen rom a kadar güncelle... Sonrası lineage ile 7.1.2 yekadar yolu var. Bence dene ondan sonra sorunların çözülmesi lazım.
  • Telefonda root var team win recovery yüklü guncelleme yaparmi?

• twrp 3.1.1.0 yükle oradan da bence xda dan Resureection Remix 5.8.3 yükle bak keyfine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redrosekbr

Bendede oneplus one 64 gb telefonum format sonrası karşı tarafa sesi gitmiyor kulaklik takinca yada hoparlöre açınca gidiyor bunun çözümü varmi acaba? Android 4.4 güncelleme gelmedi ne yapablrm??

Problemle bende karşılaştım, Sultan cm13 ü bir şekilde yükleyin ardından size vereceğim zipi Flashlamanız gerekmekte. Ben sorunu o şekilde çözdüm. Sorun ne zamandır bu şekilde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tojblok -- 30 Mayıs 2017; 3:22:3 >
  • Ben telefonu yeni keşfettim deneme amaçlı aldım ama almadan önce boyle bi sorn yoktu dedi kişi formattan sonra oldu sanırım suan bacon programk ile guncelleme yaptm. 5 e çıktı Android team win recovery ile yukleme kabul etmedi telefon mecbur oyle guncellemek zornda kaldm

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.