Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OPPO firmasının kendi ürünlerinde imei yazma problemi yok,Xiaomi'de yok,HTC'de yok,LG'de yok,,yani sorun işlemci de değil markada,o yüzden OP2'de de problem olursa şaşırmam.Asıl şaşılacak şey One Plus firmasının niye bu kadar kastığı,zaten resmi güncellemöe alırken bile imei uçabiliyor,bırak insanlar imeilerini düzeletbilsinler,zaten adam gibi destek de veremiyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maskelisuvari -- 4 Ağustos 2015; 22:59:33 >
  • Exodus romu kurdum Teşekkürler; Twrp backup yedeğimi de aldım, Twrp ile geçiş yapabileceğim Türkçe rom lar hangileri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler Color Os 2.1 lollipop linki bulamıyorum nerden indirebilirim?

• Arkadaşlar daha önce 3, 5 sefer yazdım ama kimse cevap vermedi. Bu lolipoptan sonra benim telefon kendi kendine ses kısıyor. En düşük düzeye getiriyor. Çoğu çağrıları duymuyorum. Benden başka bu sorunu yaşayan oldu mu? Çözümü hakkında bir fikri olan var mı? Allah rızası için yardım edin. Kafayı yicem

• quote:

Orijinalden alıntı: victory3301

Arkadaşlar daha önce 3, 5 sefer yazdım ama kimse cevap vermedi. Bu lolipoptan sonra benim telefon kendi kendine ses kısıyor. En düşük düzeye getiriyor. Çoğu çağrıları duymuyorum. Benden başka bu sorunu yaşayan oldu mu? Çözümü hakkında bir fikri olan var mı? Allah rızası için yardım edin. Kafayı yicem

Bende öyle sorun yok. Önce cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayın. Düzelmezse romu değiştirin sorun devam ederse donanımsaldır. Düzelirse ne ala.

• Arkadaslar oncelikle merhaba;
    Yurtdisinda cihaz alma arefesindeyim.
    Zenfone 2 4gbram 64gb rom, yada oneplus one 64 gb arasinda kaldim. Daha dogrusu butcem bu iki cihaza yetiyor.(ikiside 330 dolar) Kriterim ekranin en az 5.5 inch olmasi.
    Zenfone 2 yi test etme firsatim oldu. Acikcasi pek begenmedim. Birde cyanogene karsi zaafim var
    Oneplusi testme sansim yok. O yuzden size soruyorum. Telefon nasildir, iyimir kotumudur, avantaji dezavantaji nedir? Uzun yillar guncelleme alirmi?
    Birde imei repair yapilabiliyormu?
    Simdiden tavsiye ve bilgilendirmeniz icin tesekkurler.

• Oneplus One hakkında pek bilgim yok ama Zenfone 2 ile ilgili uyarıda bulunayım cihaz donanımsal olarak OPO'dan üstün olmasına karşın kapalı kaynak kodlu Intel SoC kullandığı için yazılım(rom, tweak, mod vs) desteği çok az ve muhtemelen hep böyle az olacak. Bu sebepten dolayı Zenfone 2'den vazgeçtim OPO bakıyorum şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Arkadaslar oncelikle merhaba;
    Yurtdisinda cihaz alma arefesindeyim.
    Zenfone 2 4gbram 64gb rom, yada oneplus one 64 gb arasinda kaldim. Daha dogrusu butcem bu iki cihaza yetiyor.(ikiside 330 dolar) Kriterim ekranin en az 5.5 inch olmasi.
    Zenfone 2 yi test etme firsatim oldu. Acikcasi pek begenmedim. Birde cyanogene karsi zaafim var
    Oneplusi testme sansim yok. O yuzden size soruyorum. Telefon nasildir, iyimir kotumudur, avantaji dezavantaji nedir? Uzun yillar guncelleme alirmi?
    Birde imei repair yapilabiliyormu?
    Simdiden tavsiye ve bilgilendirmeniz icin tesekkurler.

Oneplus gördüğüm en iyi telefonlardan birisi. Malzeme kalitelisi de çok iyi. Elinize alınca o hissi kesinlikle veriyor. Donanımsal olarakta gayet güzel. Bana göre telefonun eksisi biraz büyük oluşu idi, ona da alıştım artık. Onun dışında bence hiç bir sorunu yok bu telefonun.

• Ben Oneplus kullanıyorum ama bence Zenfone 2 al, turkiyede resmi olarak satılıyor, garantisi var ve paseport kaydı işlemleri kurtaracaksın. 4 ay önce benim OPO ekranı kırıldı, burda garantisi yok ve aliexpressten yeni ekran almayı zorunda kaldım, aldığım ekranda sıkıntı çıktı ve şu anda kötü bir ekranla kullanıyorum. Neyse benim şansım kötü telefonlarla. Bundan artık sadece Türkiye de olan markalardan telefonlar alırım. Oneplus Türkiye de olursa onlardan tekrar alırım çünkü OPO çok güzel ve performanslı bir telefon
  • Ben de ABD'deki bir arkadaşım aracılığıyla davetiye bulabilirsem Oneplus 2 bulamazsam Oneplus One almayı düşünüyorum. Şimdi sorum şu ki bu telefonda bir arıza ya da başka bir sıkıntı olması halinde ne yapılabilir? Oneplus One'ı uzun süre Türkiye'de kullanmış arkadaşlara soruyorum özellikle, çözemediğim donanımsal bir sorun halinde ne yapabilirim? Türkiye'de bu cihazların tamirini yapmak/yaptırmak mümkün mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

Ben de ABD'deki bir arkadaşım aracılığıyla davetiye bulabilirsem Oneplus 2 bulamazsam Oneplus One almayı düşünüyorum. Şimdi sorum şu ki bu telefonda bir arıza ya da başka bir sıkıntı olması halinde ne yapılabilir? Oneplus One'ı uzun süre Türkiye'de kullanmış arkadaşlara soruyorum özellikle, çözemediğim donanımsal bir sorun halinde ne yapabilirim? Türkiye'de bu cihazların tamirini yapmak/yaptırmak mümkün mü?

Aliexpress, ebay gibi sitelerden parça temin edilip burada yaptırılabilir hocam.
  • Daha önce Nexus 5 telefonumun ekranını kulaklık girişini ve ahizesini değiştirmişliğim var aslında çok zor değilse kendim de yapabilirim ama acil bir durum olur parça bekleyecek zamanım olmazsa vs doğubank tarzı yerlerde tamir edilir mi bunlar ve çok masraf çıkarırlar mı?

Ayrıca ikinci bir sorum daha var OPO şu an hala almaya değer mi? Onun yerine Türkiye'den yakın özelliklerde garantili telefon almak daha mantıklı mı olur sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: çok da nickimde

Daha önce Nexus 5 telefonumun ekranını kulaklık girişini ve ahizesini değiştirmişliğim var aslında çok zor değilse kendim de yapabilirim ama acil bir durum olur parça bekleyecek zamanım olmazsa vs doğubank tarzı yerlerde tamir edilir mi bunlar ve çok masraf çıkarırlar mı?

Ayrıca ikinci bir sorum daha var OPO şu an hala almaya değer mi? Onun yerine Türkiye'den yakın özelliklerde garantili telefon almak daha mantıklı mı olur sizce?

2.sorunuza cevap verebilirim; ben alalı 2 3 hafta oluyor ve gayet memnunum. Dediğiniz garanti olayını dert etmezseniz başka telefon bakmaya bile gerek yok. Tamir işini de doğubank'ta falan yapabilirler ama sormak lazım.
  • Arkadaşlar; elinde oneplus one için satılık "temperli cam" olan var mı? Yurt içinden güvenilir bir satıcı da önerebilirsiniz, siz satıyorsanız "0" olarak alabilirim, yurt dışı güvenilir link verirseniz de çok makbule geçer. Kırılmaz temperli cam almak istiyorum ama bir türlü bulduklarıma güvenemedim.
  • mirohingi kullanıcısına yanıt
    1 yada 2 sayfa geride yanlış hatırlamıyorsam sevindi42 nickli kullanıcı Nillkin marka tempered ekran koruyucu satıyordu. OnePlus One için alabileceğiniz en iyi iki markadan biridir. Birde Orzly var ancak temin etmek çok zor ve pahalı. emreacars isimli bir kullanıcı ayrıca OnePlus One ürünleri satıyor. Google da aratın bu kullanıcı adını, sattığı ürünlere ulaşırsınız. Kendisi ile alışverişte yaptık.
  • Teşekkürler hocam cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: EbuMuaz

1 yada 2 sayfa geride yanlış hatırlamıyorsam sevindi42 nickli kullanıcı Nillkin marka tempered ekran koruyucu satıyordu. OnePlus One için alabileceğiniz en iyi iki markadan biridir. Birde Orzly var ancak temin etmek çok zor ve pahalı. emreacars isimli bir kullanıcı ayrıca OnePlus One ürünleri satıyor. Google da aratın bu kullanıcı adını, sattığı ürünlere ulaşırsınız. Kendisi ile alışverişte yaptık.

3 ay önce de satıyordu, mesaj attım, ücreti göndereyim uygun zamanda kargoya verin diye. Tabi dedi, iban bilgilerinizi atın dedim. Adam ne cevap verdi ne de bişey. Hayır en azından satmıyorum artık dese gene iyi. Cevap bile vermedi. Aynı kişiden bahsediyoruz, @sevindi42

• Arkadaslar oneplus one'mi satıyorum. İlgilenen arkadaslar olursa pm atsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Focuser

Arkadaşlar merhaba
    Elimde kardeşimin Çinden getirip verdiği sıfır kullanılmamış oneplusone var.Dili Çince oldugu için kullanamadım,kutusunda duruyor;64 Gb siyah,Resmi pasaport kaydı 119,50 TL verilip yapıldı.Satmak istiyorum ,düşünen Arkadaşlar PM vasıtasıyla iletişime geçebilirler.

Arkadaşlar Merhaba
    Cihazı nedense kimse almıyor,Oneplus 2 çıktığı için heralde,dili Çince oldugu için kullanamıyorum Bilen Arkadaşlardan özellikle rica ediyorum dilinin nasıl Türkçeye çevrilebilecegi konusunda yardımcı olun bari ben kullanayım (bu arada bu haliyle satışı güncel )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Focuser -- 9 Ağustos 2015; 11:24:15 >
  • Focuser kullanıcısına yanıt
    Gayet normal hocam herkes OP2'ye kilitlenmiş durumda...
    Dilin nereden değiştiğini biraz kurcalamayla bulursun hocam. Ayarlara gir ya dünya işareti vardır ya da bir harftir genelde A oluyordu sanki.
    Biraz kurcalayın ya da birkaç ekran görüntüsü koyun yardımcı olmaya çalışırız buralarda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.