Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.516
Cevap
86
Favori
297.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GulfStream

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

quote:

quote:

haftaya çıkıyor opo2, bakalım nasıl bir cihaz yapmışlar.

Bence bahsedilen özelliklerle yine 1 numaraya otururlar.

RAM 4gb,fiyat bakalım ne olacak,davetiye olayı da değişik duruyor.

Değişik derken? Davetiye ile satılacak yine. Kaçırdığım bir şey mi var?

Fiziksel posta şeklinde davetiye kartlarından bahsediyorlar, tam net değil.

O kadarı saçmalık olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eski kullanıcılara yine email ile davetiye yollanacak galiba, ayrıca cihaz satın alınca cihazla birlikte davetiye kartı da yollanabilir.belki sadece fiziksel davetiye de olabilir.lansman gunu netlesir bu durumlar.cyanogen inş opo2 ye de destek verir dışardan.

• arhadaşlar telefonda sistem güncellemesi görünüyor.güncellemeyi başlatıyorum ama twrp bölümü açılıyor daha sonra ne yapmam gerekiyor bilmiyorum aradım hibir yerde bulamadım.sinir oluyorum ekranda günceleme var dedikçe.yardımcı olacak birileri varmı acaba.
  • mutomboo M kullanıcısına yanıt
    orjinal recovery yüklemen lazım sanırım..
  • Arkadaslar cm11s e geri donmek icin ne yapmam lazim. Su an exodus kullaniyorum. Cm11s in zip dosyasini flashlamak yeterlimi

• Arkadaşlar yeni tanitilacak olan OPT yi alabilmek için telefonumu satmayı planlıyorum. Telefonla ilgili resimleri bir kaç gün içinde paylaşacağım. İlgilenen arkadaşların bilgisine. PM ile bana ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brsbllky -- 21 Temmuz 2015; 20:17:31 >
  • Selam arkadaslar ,benim oneplusta arama gelince ekranda görünüyor ama kesinlikle zil sesi çıkmıyor.sebebini bilen tavsiye edecek var mıdır?sesler hep açık.saygılar

• taka61 T kullanıcısına yanıt
    sahte orası
  • sLevenTr S kullanıcısına yanıt
    http://www.aliexpress.com/item/1pcs-Original-BLP571-3100mAH-Built-in-Battery-Replacement-For-oneplus-one-1-64GB-16GB-Smart-Cell/32257595456.html
    orjinal satan yer tek burası 25 doların altı sahte anlıyacağınız ben burdan aldım orjinalinden bile daha uzun gidiyo bide sizin verdiğiniz linkten aldım boş beklemede 10 saat içinde bitiyo bide yüzde 15 şarj kalınca telefon kapanıyo yani yüzde 15 ten direk sıfıra iniyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafermtl -- 22 Temmuz 2015; 1:56:21 >
  • Orjinal USB kablosu arıyorum, uygun fiyattan verebilecek varsa PM'den ulaşabilir.
  • zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    burası da sahte mi?

http://vifocal.com/3100mah-battery-replacement-for-oneplus-one-smartphone.html
  • cuncun75 C kullanıcısına yanıt
    Zil sesi seçilli değildir büyük ihtimal,zil sesini değiştirip bir deneyin.
  • taka61 T kullanıcısına yanıt
    Evet sahte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: simetri

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir arkadaşım da kendisine oneplus aldı.

Dün boot unlock ve root yaptık ama ne denediysek TWRP kuramadık. Her defasında kurulum başarılı görünüyor ama recoveryi açtığımızda cyanogen açılıyor.

Geliştirici seçeneklerinden "cyanogen kurtarma moduna güncelle" kısmını deaktif ettik
    Super Su ayarlarından "CM root ayarlarına uy" kısmını da deaktif ettik ama yine de cyanogen recovery açılıyor.

Atladığımız bir kısım mı var?

Evet hocam. Fastboot ile twrp kurduktan sonra telefonu elle kapatın yani komutla başlatmayın. (ses kısma+güç)

Telefon kapandıktan sonra yine elle recovery e girin. (ses kısma + güç) TWRP gelecektir. Sonra zaten ekstra birşey yapmanıza gerek yok. twrp aktif olmuş olacak yani.

Öncelikle cevap için teşekkürler.

Son denememizde elle kapatmıştık ve TWRP'ye girmiştik. İkinci kez kontrol ettiğimizde yine CM açıldı. Sinir harbi resmen.

TWRP ye girdikten sonra da elle kapatıp tekrar denediniz mi?

TWRP ye girince elle kapatmaktan kasıt nedir ?

Yandaki power tuşuna basılı tutup telefonu power off mu yapmak gerekiyor?

Evet bunu kastediyorum saçma gibi ama işe yarıyor.

Elle kapatınca TWRP saçma bir şekilde yüklenmiş oldu :)

Hazır elimiz değmişken exodus ta kurduk. Rom çok hoşuma gitti, en kısa sürede kendime de kuracağım.

• Oneplus 2 TENAA Serfitikası fotoğrafları

• Bende bu haberi paylasmaya geldim benden once davrandin:) ben beyendim acikcasi ama ondeki parmak okuyucu tus cok gereklimi orasini bilemedim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir arkadaşım da kendisine oneplus aldı.

Dün boot unlock ve root yaptık ama ne denediysek TWRP kuramadık. Her defasında kurulum başarılı görünüyor ama recoveryi açtığımızda cyanogen açılıyor.

Geliştirici seçeneklerinden "cyanogen kurtarma moduna güncelle" kısmını deaktif ettik
    Super Su ayarlarından "CM root ayarlarına uy" kısmını da deaktif ettik ama yine de cyanogen recovery açılıyor.

Atladığımız bir kısım mı var?

Evet hocam. Fastboot ile twrp kurduktan sonra telefonu elle kapatın yani komutla başlatmayın. (ses kısma+güç)

Telefon kapandıktan sonra yine elle recovery e girin. (ses kısma + güç) TWRP gelecektir. Sonra zaten ekstra birşey yapmanıza gerek yok. twrp aktif olmuş olacak yani.

Öncelikle cevap için teşekkürler.

Son denememizde elle kapatmıştık ve TWRP'ye girmiştik. İkinci kez kontrol ettiğimizde yine CM açıldı. Sinir harbi resmen.

TWRP ye girdikten sonra da elle kapatıp tekrar denediniz mi?

TWRP ye girince elle kapatmaktan kasıt nedir ?

Yandaki power tuşuna basılı tutup telefonu power off mu yapmak gerekiyor?

Evet bunu kastediyorum saçma gibi ama işe yarıyor.

Elle kapatınca TWRP saçma bir şekilde yüklenmiş oldu :)

Hazır elimiz değmişken exodus ta kurduk. Rom çok hoşuma gitti, en kısa sürede kendime de kuracağım.

Sevindim. Hayırlı olsun :)

• zafermtl Z kullanıcısına yanıt
    eyvallah siparişi iptal edeyim o zaman, dediğiniz yerden sipariş vereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busida

Arkadaşlar birkaç gün önce Amerikadan aldırdığım telefon elime ulaştı. pasaport kayıtlı. ama bi kaç gündür android güncellemesi gelmedi telefona. neden acaba ? bir sorun mu var yoksa bi kaç güne gelir mi ? beklemelimiyim, ne yapmalıyım ?

yok mu yardımcı olabilecek kimse ?
  • oneplus 2 nin tüm özellikleri kesinleştimi? Benim bildiğim 4-5 özelliği kesinlesşti onuda kendi sitesinde duyurdular parmak izi okuyucu, usb-c, 4 gb ddr4 ram ve işlemcisini biliyorum bunun dışında ekran kaç inç çözünürlük nedir, kasa(plastikmi metalmi), radyosu varmı sizin bilginiz varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.