Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim 👍
  • Telefonu eşime almıştım bu konuyu açtığım ilk tarihte , o zamandan beri sorunsuz şekilde keyifle kullanıyor , akıcılık, ekran , kamera ve batarya olarak çok beğendi, hatta dün ne kadar ekran süresi vermiş diye baktım , 20 saatlik kullanımda 8 saat 15 dakika ekran süresi almis, süper bir değer.

Cihazın tek beğenmediğim tarafı ön kamerası, kağıt üzerinde güzel değerlere sahip olmasına rağmen 16 mp standart oneplus 7-8 cihazlara göre çekim kalitesi çok kötü, az ışıkta çok daha fazla bozuyor hatta. Bence yazılımsal ama bu zamana kadar duzeltilmedi de , onu da gcam ile aştık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satın almak istediğim kişi çin versiyonu satıyor

İlerde sorun olur mu rom ve band olarak?

• quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Telefonu eşime almıştım bu konuyu açtığım ilk tarihte , o zamandan beri sorunsuz şekilde keyifle kullanıyor , akıcılık, ekran , kamera ve batarya olarak çok beğendi, hatta dün ne kadar ekran süresi vermiş diye baktım , 20 saatlik kullanımda 8 saat 15 dakika ekran süresi almis, süper bir değer.

Cihazın tek beğenmediğim tarafı ön kamerası, kağıt üzerinde güzel değerlere sahip olmasına rağmen 16 mp standart oneplus 7-8 cihazlara göre çekim kalitesi çok kötü, az ışıkta çok daha fazla bozuyor hatta. Bence yazılımsal ama bu zamana kadar duzeltilmedi de , onu da gcam ile aştık.

Gcam ile ön kamera daha mı iyi hocam

Bu selfiede ayna modu olmuyor diye biliyorum ön kamerayı

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt

7-8 cihaza göre kötü derken hangisi mesela?

Poco F2 Pro dan geçmeyi düşünüyorum.

• Merhaba,telefonu yeni aldım.Ürerinde DA (hint) romu var. Bu romla kullanmada sıkıntı olur mu? Global veya Avrupa romuna nasıl çevire bilirim.hangi romu önerirsiniz.
  • fth F kullanıcısına yanıt

Oneplus 7 ve 8 serisinde ki tüm cihazlardan bu cihazlar 16 mp like aynı sensörü kullanılıyorlar on kamerada. Nord bunlara göre daha kötü.

• Gri renk nord u olanlar, poco f2 pro ile takas düşünürlerse bana ulaşabilirler.

• caglar_sss kullanıcısına yanıt

Merhaba, oneplus norrdan memnunmusunuz? Bende hasan bahardan almayı düşünüyorum teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: metal_simya

Merhaba, oneplus norrdan memnunmusunuz? Bende hasan bahardan almayı düşünüyorum teşekkürler

Ben çok memnunum hatta oneplusi ve oxygen os u çok beğendiğim için eşime de oneplus 8t aldim

• İki gündür kullanıyorum. Muhteşem bir cihaz.
  • arkadaşlar, daha önce böyle bir kablo gören oldu mu? bunun orijinal olma ihtimali var mı?

★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 16 Ocak 2021; 15:52:56 >
  • bende note8 prodan aranıza katılıyorum dün sipariş geçtim gri 8/128 lik modeli 3200 den anlaştım daha öncede alışverişim olmuştu arkadaştan 8t ile arasında kaldım aşırı oyun oynayan biri değilim gereksiz olacağını düşündüm bu cihazın kamera özellikleri kağıt üzerinde aynı gibi sanki
  • Kırmızısı orjinal gibi de sanki kesme biçme yapılmış gibi.

• Hangi saticidan almaliyim birde ac2001 mi 2005 mi yani avrupa satan kim var

• merhaba oneplus nord 12 gb olanı alacağım imei kaydı sorunsuz sıfır ürün geri dönüşlerde yardımcı olacak satış yapan tavsiye ettiğiniz yer var mı

ve piyasa ederi kaç 12 gb ram li olanın

• harce74 kullanıcısına yanıt
    facebook çin telefon pazarı grubunda muhammet oğuz var sağlam arkadaştır bende 2. alışverişimi yaptım cuma günü 8/128 1-2 güne göndericek cihazı
  • Arkadaşlar benim cihaz Ac2001 yani hint sürümü. Bunun dezavantajı ne?
  • karahacı kullanıcısına yanıt

şu an için bir dezavantajı yok bildiğim kadarıyla. Benim cihazda aynı seri

AC01DA yapı etiketine sahip paketler, aşağıdaki varyant için tasarlanmıştır:

AC2001: Hindistan

AC01BA yapı etiketine sahip paketler, aşağıdaki varyant için tasarlanmıştır:

AC2003: AB

AC01AA yapı etiketine sahip paketler, aşağıdaki varyant için tasarlanmıştır:

AC2003: Hong-Kong

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 18 Ocak 2021; 17:9:12 >
  • repstar33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Peki rom atarak telefonu Avrupa versiyonu yapamıyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.