Şimdi Ara

Oneplus NFC ödeme nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Oneplus 7T Pro McLaren telefonumda NFC ile yapı kredi mobil ödemeyi bir türlü beceremedim, yapı kredi uygulamasından ayarını açtım, NFC ayarlarından da yapı kredi mobil uygulamasını seçiyorum ancak ödeme de okumuyor bir türlü, konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz? bu HCE Cüzdan deniyor, onu bir türlü bulamadım, sonradan yüklenen veya aktive edilen bir şeymi? teşekkürler...

• merhaba

bende de 9r var. Ne varsa acik. Uygulama yuklu vs ama ben de yapamiyorum maalesef..

• Oneplus NFC ödeme nasıl?

OnePlus 8 pro bu şekilde sorunsuz NFC ödemeleri yapıyor. Yapı Kredi world mobili yükleyip deneyin bir de.
  • World mobil gerekli, yapı kredi mobilden olmaz.
  • Oneplus 8 pro ile yapi kredi banka hesabimi yapi kredi mobil ile nfc kullanarak ödeme yapiyorum.
  • world mobil ile de denedim, yine aynı durum, world mobil içerisinden temassız özelliğini açıp NFC kısmından world mobil seçiyorum ancak yine ödeyemiyorum

• ödeme işlemini nasıl yapıyorsunuz.

pos a yaklaştırdığınızda telefon ekranı kapalı olsun..

düğmesine basarak tel i uyandırın.. ödemeyi alması lazım..

bende n10 5g yi yeni aldım daha denemedim ama sony z5 de bu şekilde ödeniyor.. ekran açıkken yaklaştırırsanız almıyordu..uyandırmak lazım..

@dj_mero 2 ay olmuş son durum nedir farklı bir ayar denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 31 Aralık 2021; 14:27:31 >
  • valla hocam denemedim bir daha, dediğiniz şekilde denedim maalesef almıyor, bende bıraktım

• dj_mero kullanıcısına yanıt

3.denememde nord n10 5g ile ödeyebildim.

ayarlamaları yapmıştım. ekranı açtım nfc yi aktif ettim, ekranı kapattım. pos a tutup ekranı güç düğmesi ile uyandırdım.

1.de pos hiç tepki vermedi.

başka markette 2.denemede kart bilgisi okunamadı diye uyarı verdi.

bende yapı kredi mobilden mobil ödemeyi iptal ettim. telefonu kapatıp açtım. NFC yi açtım. sonra ykb mobil uygulamasına girip yeniden mobil uygulamayı aktif ettim.(nfc açıkken) 2 gün sonra markette çalıştı. ama tamda pos un üzerinde tutulması gereken yere neredeyse değecek şekilde tutmak zorunda kaldım. ekrana tuttum okumadı.. arksına doğru kaydırdım ))) sembolüne.. çalıştı.. eski tel Z5 çoğu kez okurdu. oneplus nfc daha hassas sanırım.

• mdmrx M kullanıcısına yanıt

teşekkürler dostum, bir de bu şekilde deneyeyim

• mdmrx M kullanıcısına yanıt

bugün deneme şansım oldu, ama yapıkredi yerine TEB ekledim onu denediğimde mobilden ödeme verdi

• 7 ay geçmiş ama yine de yazayım dedim.

Enpara ve Yapıkredi de NFC ile ödeme yapamıyordum

yeni uygulama güncellemeleri ile beraber Root varsa root gizlenmesi lazım + Geliştirici seçeneklerinin kapalı olması lazım.

bunları yaptıktan sonra uygulamaları silin tekrar yükleyin ayarlarınızı yapın çalışacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.