Şimdi Ara

OnePlus CEO'su: Ekrana gömülü parmak izi tarayıcı, kulaklık girişinden önemli (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yorumculuklar

Artık dönüştürücü modundan da çıkmak lazım. Kablosuz kulaklıklar makul fiyat ve kalite seviyelerine geldiler.

Ses kaliteleri leş gibi. Herkesi youtubedan müzik dinliyor sanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg pili yüksek, ekranı 2k olmayan, hi-res bi telefon yapsa da alsak, gerçi nasıl alıcaz orası da ayrı bi sorun.

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    Aktif bir Spotify kullanıcısı olarak en yüksek kalitede 320kbps verdigini biliyorum. Keza 256kbps ve 320kbps arasındaki farkı anlayacak hassasiyete sahip bir kulağım yok. Öyle kulağınız varsa ses için özelleştirilmiş telefonlara bakmanizi tavsiye ederim, bu kadar önemliyse. :) FLAC gibi kayıpsız formatları da çok denedim fakat analog portla bunların farkını anlamak gerçekten zor, portun bir kapasitesi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorumculuklar -- 4 Ekim 2018; 6:55:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    telefon su geçirmiyor zaten yığınla test var. sadece ip sertifikası yok onuda maliyet için almıyorlar.hoş olupta cayır cayır su alan cihazlarda var.klavye mühendisliği yapmanın alemi yok.

• kulaklık soketi 1 dolarlık ürün bile değil ne maliyeti olacak.bunun yerine oraya oneplus one daki gibi 2 seviyeli hoparlör koydularsa ne ala. 2. birşey biz kullanıcılarımızın kablosuz kulaklıklara geçişinin arttığını gördük dedi ki haklı bende 1 senedir qfy pro kulaklık kullanıyorum.AMA ses çözümleme özelleştirmelerini sadece kabloluda yapıyor cihaz ekstradan ekolayzır kuruyorum spotfy da adam gibi ses almak için. bu ses özelleştirmeyi kablosuzada getirirlerse sorun yok. kulaklığını seven kablolu yada kablosuz dönüştürücü alır yada jack olan modeli alır. tartışmanın lüzumu yok. oneplus ı seven hertürlü alır zaten.

• Ben sayın CEO ile aynı fikirde değilim ne yazık ki...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoXeD

telefon su geçirmiyor zaten yığınla test var. sadece ip sertifikası yok onuda maliyet için almıyorlar.hoş olupta cayır cayır su alan cihazlarda var.klavye mühendisliği yapmanın alemi yok.
    ....derken sen bu mesajı klavyeyle yazmadın dimi...
  • Telefonu değiştireceğim ancak piyasadaki telefonları aldığımda yakında çöp olacağını biliyorum. Ekrandan parmak okuma ile gelsin de 3.5mm jak girişi, kablosuz şarj filan olmasın. Alayı gereksiz özellikler. 7 Plus kullanıyorum hiç eksikliğini hissetmedim 3.5mm'nin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.