Şimdi Ara

OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık hızlı şarjda çığır açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro amiral gemisini tanıtan OnePlus firmasının kulaklık tarafında da iddialı bir ürünü vardı. OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık modeli dikkat çekici bir hızlı şarj özelliği ile geliyor.

OnePlus Bullets Wireless Z özellikleri ve fiyatı

OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık model rakip firmaların aksine tam kablosuz değil. Her iki kulaklık parçası da bir kablo ile birbirine bağlanıyor. Bu kablo ense kısmına yerleşerek daha sağlam bir taşıma imkanı sunuyor.

Ayrıca Bkz.2020 yılında 199 milyon 5G telefon satışı ön görülüyor

Tatmin edici bir ses kalitesine sahip olan kulaklık IP55 ile su sıçramalarına karşı dayanıklı. Bluetooth 5.0 ile 10 metreye kadar bağlanabilen kulaklık üzerinde bir kontrol modülü yer alıyor ve gelen çağrılar cevaplanabiliyor. Ayrıca dış kısımlar manyetik ve kulaklıkları birbirine yapıştırdığınızda müzik durduruluyor.

Tek şarj ile 20 saate kadar kullanım süresi sunan OnePlus Bullets Wireless Z modeli ayrıca USB Tip-C üzerinen Warp Charge teknolojisini destekliyor. Sadece 10 dakika şarj ile 10 saate kadar kullanım süresi daha elde edilebiliyor. OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık için 50$ fiyat etiketi belirlenmiş.

• Türkiye giriş fiyatı tahminen 500 olur. Ama 20 saat kullanım süresi muazzam gerçekten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dolar yüzünden her şey pahalı da. Niye zengin iş adamları bu sektöre girmiyor teknolojik aletler çok pahalı ve çok önemli

• Hani kablosuzdu ben görüyorum o kabloyu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NaciAydinlar N kullanıcısına yanıt
    Ben de görüyorum hocam. Görmeyenlere kakalayacaklar işte. Neyse ki gördüm de almayacağım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.