Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba cihazım 8t fakat ayarlarimda 5g görünmüyor sebebi nedir acaba.. içerisinde yüklü yazilim ve ayarlar kısmı bu şekilde
    ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hattan olabilir, bende Turkcell ve Türk Telekom var. Görünüyor. 🤔

• ZENGIN kullanıcısına yanıt

Bende orada 5g seçeneği çıkmıyor. Telefonun hiç bir yerinde 5gye dair birşey yok bende

• Mysal kullanıcısına yanıt

Kullandığınız yazılım globalmi acaba

• cenk14 kullanıcısına yanıt

Hint, eu, ve global rom kullandım her 3 ünde de var o seçenek. Sebebini bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZENGIN -- 5 Ocak 2021; 17:21:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk14

Bende orada 5g seçeneği çıkmıyor. Telefonun hiç bir yerinde 5gye dair birşey yok bende

hattınız büyük bir olasılıkla vodafone . buyüzden çıkmıyor örneğin türkcell hattını kullanırsanız 5 g yi görürsünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: SANSLI38

Arkadaşlar merhaba cihazım 8t fakat ayarlarimda 5g görünmüyor sebebi nedir acaba.. içerisinde yüklü yazilim ve ayarlar kısmı bu şekilde

Hocam senin yazılım kaynaklı olabilir. Benimki de kb2001 ama yazılım hindistan sürümü. Seninki international sanırım. Hindistan ya da global sürüm yükle ve dene bence.

Bende çıkıyor 5g.

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt

Global ile international aynı şey değil mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZENGIN

Global ile international aynı şey değil mi hocam?

Değerli hocam, orda 3 farklı yazılım sürümü var.

1 Global

2 eu

3 hindistan

Doğrusu global olan zaten genel olanıdır, yani sizin deyiminizle international.

• quote:

Değerli hocam, orda 3 farklı yazılım sürümü var.

1 Global

2 eu

3 hindistan

Doğrusu global olan zaten genel olanıdır, yani sizin deyiminizle international.

Bilmiyorum hocam ben Hindistan yazanı yükledim. Görünüyor şuan 5g bende.

Hocam ben sırasıyla 3 ünü de yükledim ve kullandım. Hepsinde 5g olarak seçeneklerde vardı. Şu an global olanı kullanıyorum var. Bu arada hattım Turkcell, gerçi onun bir öneminin olacağını tahmin etmiyorum 2g 3g34g ve 5g seçeneği telefonun özelliği ile ilgili veya yazılım hatası var mı bilemedim.

• quote:

Hocam ben sırasıyla 3 ünü de yükledim ve kullandım. Hepsinde 5g olarak seçeneklerde vardı. Şu an global olanı kullanıyorum var. Bu arada hattım Turkcell, gerçi onun bir öneminin olacağını tahmin etmiyorum 2g 3g34g ve 5g seçeneği telefonun özelliği ile ilgili veya yazılım hatası var mı bilemedim.

Sana göre nasıldı peki hocam? Ben global kurdum, tekrar Hindistan sürüme geçtim. Diğeri bana pek iyi gelmedi.

Hocam global olanı yükleyeli 3 gün oldu. Pek bir şey farketmedim. Sanki batarya çabuk azalıyor. Yanlız en az 1 hafta geçsin tam karşılaştırma yapabilirim. Eu romda ses biraz düşük gibi onun dışında özellik olarak fark yok. 3 ü de aynı

• quote:

Hocam global olanı yükleyeli 3 gün oldu. Pek bir şey farketmedim. Sanki batarya çabuk azalıyor. Yanlız en az 1 hafta geçsin tam karşılaştırma yapabilirim. Eu romda ses biraz düşük gibi onun dışında özellik olarak fark yok. 3 ü de aynı

Bi deneyelim hocam hepsini 2 hafta falan. En uzun pil süresi aldığım romu kullanırım.

• yaralitim Y kullanıcısına yanıt
    Nusaybin de Seyithan Akyuz adlı satıcı var. face den ulaşabilirsin. En Son 625 dolardı. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsin.
  • myonur M kullanıcısına yanıt

Evet hat vodafone. Sorun yok o zaman eyvallah ★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] 

• oneplus android dünyasının ferrarisidir bugattisidir cihaz mükemmel olmuş iphone 11 den note 10 plus a geçtim laglar takılmalar öylesine bir seviyedeydi ki iphone 11 den sonra katlanılacak düzeyde değildi note 10 plus gibi bir donanım yığınından beklenmeyecek seviyede kötüydü üstelik snapdragonlu modeliydi baktım olacak gibi değil sattım note 10 plus ı oneplus 8t ye geçtim oh be ana ekrana kaydırırken takılırmı bir telefon ya oneplus bu işi yapıyor paranın satın alacağı en hızlı cihazları donanım ve yazılım bazında çok iyi sunuyor kamera ekran hepsi çok başarılı fotoğraf çekerken bekleten telefonlar var bu işi en iyi iphone başarıyordu çıkardın çektin tamam bakıyorum oneplus ta aynı başarıya sahip cihaz çok iyi olmuş en son 5t kullanmıştım ondan sonra fiyatlar uymamıştı bu cihazda yeniden oneplus ile buluştuk

• isimvermeyenizleyici İ kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Hocam hat kaynaklaymis, Vodafone çıkartıp türktelekom takınca 5g ayarlarda göründü

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.